دانلود کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی

کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی نوشته‌ی چیساتو تاشیرو، درباره‌ی 5 موش بازیگوش و مهربان به اسم‌های بن بن، ویسک، تینی، نیبِل و اَبی است که با یکدیگر دوست بودند و در کنار هم به خوبی و خوشی در سرزمین موش‌­ها زندگی می‌کردند. این کتاب صوتی برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در یکی از روزهای تابستانی و در سرزمین موش‌ها مسابقه‌ی بزرگ ماشین‌رانی برگزار شد، بن بن، ویسک، تینی، نیبِل و اَبی با یکدیگر تصمیم گرفتند که در این مسابقه شرکت کنند و پیروز میدان شوند. بعد از چند روز کار و تلاش مداوم آن‌ها توانستند یک ماشین مسابقه طراحی کنند و...

در قسمتی از کتاب صوتی پنج موش مهربون و مسابقه‌ی رالی می‌شنویم:

اطلاعیه: مسابقه‌ی ماشین‌رانی بزرگ
تاریخ: روز موش
مکان: روبه‌روی سالن گردهمایی موش‌ها
جایزه: بزرگ‌ترین پنیر دنیا

این‌طور شد که پنج موش داستان ما تصمیم گرفتند توی مسابقه شرکت کنند. آن‌ها با دیدن جایزه‌ی تیم اول هیجان‌زده شده بودند و سر از پا نمی‌شناختند، این مسابقه موقعیت خیلی خوبی بود و آن‌ها دوست نداشتند فرصت برنده شدن بزرگ‌ترین پنیر دنیا رو از دست بدهند. پس هر پنج دوست تمام شب را بیدار ماندن تا بهترین ماشین ممکن برای بردن مسابقه را طراحی کنند. ویسک که یک مکانیک و مخترع خیلی خوب بود، گفت: اول از همه به یک موتورِ ماشین و یک باطری عالی نیاز داریم...

 ۱۹ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
پنج موش مهربون و مسابقه‌ی رالی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی

برای دانلود کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی