دانلود کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو

کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو نوشته‌ی لارا دریسکل، درباره‌ی دو موش بازیگوش به نام آلبرت و واندا است که خواهر و برادر هستند و یکدیگر را بسیار دوست می‌دارند.

موضوع کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو چیست؟

آلبرت و واندا می‌خواهند همراه با دوستانشان و معلم عزیزشان به یک اردوی هیجان‌‌انگیز بروند، سفری کوتاه و امن به زیر شیروانی خانه‌ی انسان‌ها. در اردوهای قبلی آلبرت توانسته بود یادگاری‌های بسیاری جمع کند و با خودش به خانه ببرد، به همین دلیل بسیار خوشحال بود تا در این اردو هم همین کار را انجام دهد.

کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان سن پیش از دبستان و کودکانی که سال‌های اول مدرسه‌شان را سپری می‌کنند، جذاب و شنیدنی است. اگر کودکان علاقه دارند که با معنای پیشاهنگی و کارهایی که پیشاهنگ‌ها انجام می‌دهند، آشنا شوند، می‌توانید کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو را به آن‌ها کادو بدهید.

در قسمتی از کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو می‌شنویم:

بعد از اینکه خانم اَگنِس مطمئن شد همه هستند، شروع به حرکت کرد.
موش­‌ها به سرعت از لابه‌­لای هزارتوی لوله­‌ها رد شدند و از پله­‌ها بالا رفتند. تا اینکه بالاخره به زیرشیروونیِ خونه رسیدند. آلبرت وقتی اونجا رو دید از تعجب چشماش باز شد و گفت:«اووووه!»
زیرشیروونی خیلی بزرگ بود و توش کلی چیزهای فوق‌العاده پیدا می‌شد. آلبرت هم مطمئن بود که می‌تونه یک وسیله پیدا کنه تا به خونه برگردونه.
گروه پیش‌­آهنگ­‌ها همه جای شیروونی رو گشتند. ریچل یک تشک پیدا کرد و از روش سُر خورد. لئو توی جعبه­‌ی اسباب بازی­‌ها رفت. آلبرت هم یک توپ شیشه‌ای پیدا کرد که توش پر از دونه­‌های برف بود. اون می‌خواست توپ شیشه‌­ای رو با خودش ببره اما اونقدر سنگین بود که نمی‌تونست تکونش بده.
از دور صدای خانم اَگنِس اومد که می‌گفت: «پیش‌­آهنگ‌­ها، بشمارید!»
همه موش‌ها به سمت معلمشون رفتند و ایستادند. آلبرت که شمارش 2 بود اشتباهی قبل عدد 1 ایستاد.

 ۱۰ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
پیش آهنگ‌های جیغ جیغو

راهنمای دانلود کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو

برای دانلود کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پیش آهنگ‌های جیغ جیغو