دانلود کتاب صوتی چرخ بدشانسی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرخ بدشانسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چرخ بدشانسی

کتاب صوتی چرخ بدشانسی اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی چرخ بدشانسی:

در داستان کتاب صوتی چرخ بدشانسی (Wheel of misfortune)، ویگلاف به همراه دوستانش آنگوس و اریکا می‌خواهد با تیم قوی هنرستان شوالیه‌های اصیل بر سر مقام دانش‌آموز نخبه، مسابقه بدهد. کاپیتان تیم ویگلاف و دوستانش، لاف‌زن نام دارد که ادعا می‌کند از همه چیز آگاه است، اما او پشت‌سر هم باعث دردسرهای بزرگ می‌شود. بچه‌ها در پی راهی مناسب هستند تا خودشان را از شر این کاپیتان یک‌دنده خلاص کنند و بتوانند مقام اول را به دست بیاورند.

شنیدن کتاب صوتی چرخ بدشانسی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی چرخ بدشانسی می‌شنویم:

توی اون شب نه ماه توی آسمون دیده می‌شد و نه ستاره‌ای می‌درخشید. پسرها باید در تاریکی مطلق از جنگل تاریکی‌ها می‌گذشتند. پرندگان عجیبی غارغار می‌کردند، جانورهای وحشی میان بوته‌ها غرش می‌کردند. مردان گوشه‌نشین توی غارهاشون سرفه و خس‌خس می‌کردند. اما دیزی در تمام مدتی که راه می‌رفتند، مغز اعضای تیم مدرسه‌ی نابودکنندگان اژده‌ها رو تمرین می‌داد و این باعث می‌شد، حواسشون متوجه صداهای ترسناک نشه...

 ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۱۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
فصل اول
۱۱ دقیقه
فصل دوم
۱۲ دقیقه
فصل سوم
۱۴ دقیقه
فصل چهارم
۸ دقیقه
فصل پنجم
۱۷ دقیقه
فصل ششم
۱۰ دقیقه
فصل هفتم
۱۹ دقیقه
فصل هشتم
۹ دقیقه
فصل نهم
۱۹ دقیقه
فصل دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چرخ بدشانسی

برای دانلود کتاب صوتی چرخ بدشانسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چرخ بدشانسی

نظرات کتاب صوتی چرخ بدشانسی

نیایش بیات
۱۳۹۹/۹/۱
خیلی خوب بود😍😍
رشید مقبلی
۱۳۹۹/۵/۲۶
خوب بود بخوانید تا بدانید
مشاهد همه نظرات (۲)