دانلود کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ نوشته‌ی اسپنسر جانسون، به شما می‌آموزد که چگونه خود را با تحولات غیرقابل پیش‌بینی در کار و زندگی شخصی وفق دهید، افکار قدیمی و کهنه‌ی خود را دور بریزید و باورهایتان را تغییر دهید. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان در دو دهه‌ی کنونی به حساب می‌آید.

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) در کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ (Who moved my cheese?: an amazing way to deal with change in your work and in your life)، به شرح زندگی چهار شخصیت خیالی می‌پردازد. او می‌خواهد با بهره‌گیری از این چهار شخصیت، قسمت‌های ساده و پیچیده‌ی درون انسان‌ها را بدون در نظر گرفتن سن، جنس، نژاد یا ملیت به تصویر بکشد. داستان این اثر درباره‌ی چهار شخصیت است که در مارپیچی ساکن هستند و هر روز به دنبال پنیر می‌گردند تا آن‌ها را سیر کند. این کتاب را باید با ذهن باز و بدون هیچ پیش‌داوری بشنوید و اجازه دهید اسپنسر و داستان هیجان‌انگیزش در ذهن، روح و فکر نفوذ کند، تا آنچه باید و شاید را کسب کنید و از آن بهره‌ی لازم را ببرید.

در دنیای امروز تحولات و تغییرات، لحظه به لحظه رخ می‌دهند، ما در جهانی زندگی می‌کنیم که اگر از تحولات آنی غافل شویم، در زندگی شکست خواهیم خورد. دنیای پس از اینترنت، دنیای هر لحظه تازه شدن است، دنیایی که انسان‌ها در هر لحظه‌ی آن می‌توانند ارتباط تصویری و مستقیم با هر نقطه از آن داشته باشند.

انسان‌ها در برابر این تغییرات چطور عمل می‌کنند و چند دسته هستند؟ آن‌ها به چهار گروه تقسیم می‌شوند: 1. آفرینندگان تغییر، 2. افرادی که تغییرات را دریافت کرده، خود را با آن وفق داده و تغییر می‌کنند، 3. افرادی که فقط می‌دانند تغییراتی اتفاق افتاده و آن را می‌بینند، 4. افرادی که حتی در جریان تحولات و تغییرات تازه نیستند.

طبق تحقیقات صورت گرفته در سال 1990، دسته اول 1% درصد، دسته دوم 9%، دسته سوم 19% و دسته چهارم، دیگر اشخاص جامعه هستند و طبق اصل پارتو یا همان قاعده‌ی 80/20، دسته اول و دوم 20% جامعه و دسته سوم و چهارم 80% جامعه را در تشکیل می‌دهند. شما در کدام یک از این دسته‌ها هستید یا می‌خواهید باشید؟

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسیم:

اسپنسر جانسون یکی از نویسندگان برجسته و پرطرفدار جهان است که اغلب از او به عنوان بهترین شخص، در ارائه‌ی راه‌حل‌های مفید و آسان برای موضوعات سخت و پیچیده یاد می‌شود. از یازده کتاب پرفروش بین‌المللی وی می‌توان به: «بله یا خیر» و «مدیر یک ‌دقیقه‌ای» اشاره کرد که به چندین زبان گوناگون جهان ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ می‌شنویم:

مدت‌ها پیش در سرزمینی دوردست، چهار شخصیت کوچک داستان ما زندگی می‌کردند که در میان پیچ و خم‌های هزارتو در جستجوی پنیر می‌دویدند تا هم سیر شوند و هم خوشبخت. دو نفر از آن‌ها موش‌هایی بودند به اسم فین فین و تکاپو و دو آدم کوچولو که به اندازه‌ی موش‌‌ها کوچک بودند، اما ظاهر و رفتارشان مثل آدم‌های امروزی بود. اسم این دو نفر این پا و اون پا بود. این چهار نفر بخاطر جثه‌های ریزی که داشتند، کارهایشان جلب توجه نمی‌کرد. اما اگر با دقت نگاه می‌کردید، حیرت‌آورترین چیزها را می‌توانستید ببینید. این موش‌ها و آدم کوچولو هر روز در این هزارتو وقت خود را صرف پیدا کردن پنیر مورد علاقه‌ی خود می‌کردند.

 ۱ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۸۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم
۸ دقیقه
بخش پنجم
۹ دقیقه
بخش ششم
۱۰ دقیقه
بخش هفتم
۸ دقیقه
بخش هشتم
۱۳ دقیقه
بخش نهم
۱۲ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

برای دانلود کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟
Zahra Zahra
۱۳۹۹/۶/۲۳
من این کتاب رو سالها پیش خوندم، کتابی که تغییرات عالی در زندگیم ایجاد کرد و از سختی به سمت اسایش سوق داد
ali yaghoobi
۱۳۹۹/۴/۲۱
به نظرم این کتاب برای تمام کسانی که از زندگیشون راضی نیستند و نیاز به تغییر دارند خیلی مفیده
saman sobhan
۱۳۹۹/۸/۱۳
عالی از این بهتر نمیشه، دست مریزاد، فقط اینکه باید ویس‌ها با لول صدایی بالاتر ذخیره شود. اگر این اتفاق بیافته عالی میشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۵)