دانلود کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ نوشته‌ی اسپنسر جانسون، به شما می‌آموزد که چگونه خود را با تحولات غیرقابل پیش‌بینی در کار و زندگی شخصی وفق دهید، افکار قدیمی و کهنه‌ی خود را دور بریزید و باورهایتان را تغییر دهید. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان در دو دهه‌ی کنونی به حساب می‌آید.

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) در کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ (Who moved my cheese?: an amazing way to deal with change in your work and in your life)، به شرح زندگی چهار شخصیت خیالی می‌پردازد. او می‌خواهد با بهره‌گیری از این چهار شخصیت، قسمت‌های ساده و پیچیده‌ی درون انسان‌ها را بدون در نظر گرفتن سن، جنس، نژاد یا ملیت به تصویر بکشد. داستان این اثر درباره‌ی چهار شخصیت است که در مارپیچی ساکن هستند و هر روز به دنبال پنیر می‌گردند تا آن‌ها را سیر کند. این کتاب را باید با ذهن باز و بدون هیچ پیش‌داوری بشنوید و اجازه دهید اسپنسر و داستان هیجان‌انگیزش در ذهن، روح و فکر نفوذ کند، تا آنچه باید و شاید را کسب کنید و از آن بهره‌ی لازم را ببرید.

در دنیای امروز تحولات و تغییرات، لحظه به لحظه رخ می‌دهند، ما در جهانی زندگی می‌کنیم که اگر از تحولات آنی غافل شویم، در زندگی شکست خواهیم خورد. دنیای پس از اینترنت، دنیای هر لحظه تازه شدن است، دنیایی که انسان‌ها در هر لحظه‌ی آن می‌توانند ارتباط تصویری و مستقیم با هر نقطه از آن داشته باشند.

انسان‌ها در برابر این تغییرات چطور عمل می‌کنند و چند دسته هستند؟ آن‌ها به چهار گروه تقسیم می‌شوند: 1. آفرینندگان تغییر، 2. افرادی که تغییرات را دریافت کرده، خود را با آن وفق داده و تغییر می‌کنند، 3. افرادی که فقط می‌دانند تغییراتی اتفاق افتاده و آن را می‌بینند، 4. افرادی که حتی در جریان تحولات و تغییرات تازه نیستند.

طبق تحقیقات صورت گرفته در سال 1990، دسته اول 1% درصد، دسته دوم 9%، دسته سوم 19% و دسته چهارم، دیگر اشخاص جامعه هستند و طبق اصل پارتو یا همان قاعده‌ی 80/20، دسته اول و دوم 20% جامعه و دسته سوم و چهارم 80% جامعه را در تشکیل می‌دهند. شما در کدام یک از این دسته‌ها هستید یا می‌خواهید باشید؟

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسیم:

اسپنسر جانسون یکی از نویسندگان برجسته و پرطرفدار جهان است که اغلب از او به عنوان بهترین شخص، در ارائه‌ی راه‌حل‌های مفید و آسان برای موضوعات سخت و پیچیده یاد می‌شود. از یازده کتاب پرفروش بین‌المللی وی می‌توان به: «بله یا خیر» و «مدیر یک ‌دقیقه‌ای» اشاره کرد که به چندین زبان گوناگون جهان ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ می‌شنویم:

مدت‌ها پیش در سرزمینی دوردست، چهار شخصیت کوچک داستان ما زندگی می‌کردند که در میان پیچ و خم‌های هزارتو در جستجوی پنیر می‌دویدند تا هم سیر شوند و هم خوشبخت. دو نفر از آن‌ها موش‌هایی بودند به اسم فین فین و تکاپو و دو آدم کوچولو که به اندازه‌ی موش‌‌ها کوچک بودند، اما ظاهر و رفتارشان مثل آدم‌های امروزی بود. اسم این دو نفر این پا و اون پا بود. این چهار نفر بخاطر جثه‌های ریزی که داشتند، کارهایشان جلب توجه نمی‌کرد. اما اگر با دقت نگاه می‌کردید، حیرت‌آورترین چیزها را می‌توانستید ببینید. این موش‌ها و آدم کوچولو هر روز در این هزارتو وقت خود را صرف پیدا کردن پنیر مورد علاقه‌ی خود می‌کردند.

 ۱ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۸۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم
۸ دقیقه
بخش پنجم
۹ دقیقه
بخش ششم
۱۰ دقیقه
بخش هفتم
۸ دقیقه
بخش هشتم
۱۳ دقیقه
بخش نهم
۱۲ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

برای دانلود کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

نظرات کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

علی شاملو
۱۳۹۹/۹/۲۷
سلام به نظرم توی میتینگ پایانی کتاب حرفای تحلیلی راجع به کتاب یه جورایی جمع بندی شده گفته شد اما به من درس‌های بزرگی داد من تا حالا چندین کتاب راجع به موفقیت و پیشرفت خوندم که تا حالا همشون بهم کمک کردن حسم بهم میگه این کتاب تاثیر زیادی روی من میذاره دوست دارم برای دیگران هم همین باشه راستی دوستان یه موجی راه افتاده توی کشور که افراد گفته میشه این کتاب‌های موفقیت توی کشور ما جواب نمیده اما من با تمام وجودم از این کتاب‌ها دارم توی زندگیم بهره میبرم تا میتونید به دیگران پیشنهاد چنین کتاب‌هایی رو بکنید مردم ما مستحق بهترین زندگی‌ها هستن
با آرزوی بهترین پنیر‌ها برای همه😄😄😄❤❤
MR. LEARNING
۱۳۹۹/۹/۱۱
من با این کتاب به واسته یک مدرس برنامه نویسی اشنا شدم.
حقیقت من شخصیتم بین تکاپو و فینفین بوده از کودکی تا بحالا اما زمان‌هایی هم بوده که مثل شخصیت اینپا بوده باشم
الان که این کتاب رو گوش دادم متوجه خیلی از اتفاقای زندگیم شدم و از این به بعد با قدرت و تلاش بیشتری ادامه میدم چون دیگ الان با نگاه
به گذشتم و تجربیاتم میدونم که شخصیت‌هایی مثل تکاپو و فین فین یا حتی اون پا بودن واقعیت داره و گوش دادن این کتاب درس‌های جدیدی بهم داد.
ممنون از کتابراه بابت کتاب‌های با محتوا و اموزنده‌ای که اراده میده.
maryam hashemi
۱۴۰۰/۲/۱
عالی بود من فهمیدم تغییرات بخوایم نخوایم رخ میدم اگه بترسیم و خودمون رو باهاشون هماهنگ نکنیم قطعا شکست خواهیم خورد و خیلی از ترس‌های ما میتونن ما رو به جلو هل بدن و اگر با تغییرات جلو بریم ما رو به سمت هدفمون خواهند برد هر چی سریعتر خودمون رو از قید ترس‌ها رها کنیم زودتر به هدف مد نظرمون میرسیم
مشاهد همه نظرات (۵۲)