دانلود کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود؟

کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود؟ نوشته‌ی برند اشترومبرگ، اقتباسی از یک سریال کمدی تلویزیونی آلمانی است که در سال 2007 نوشته شده و نکات مدیریتی را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب پرفروش در رده‌‌های برتر آثار غیر داستانی روزنامه اشپیگل قرار دارد.

درباره کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود؟

آقای اشترومبرگ مدیر مغرور و نالایق یک سازمان است، به هیچ عنوان با اصول مدیریتی صحیح آشنا نیست و همه کارمندانش او را رئیسی بی‌کفایت می‌دانند. این داستان که اولین بار در یک مجموعه طنز تلویزیونی به نام اشترومبرگ در آلمان به نمایش درآمد، با اقبال فراوانی از سمت مخاطبان مواجه شد. به همین علت بازیگر نقش اصلی این مجموعه، کتاب چگونه باید رئیس بود (Langenscheidt, Chef-Deutsch, Deutsch-Chef) را براساس همان داستان نوشته و به خوبی سوءتفاهم‌ها و مشکلات رایج میان مدیران و کارمندان را بیان کرده است.

کتاب چگونه باید رئیس بود به عنوان اثری محبوب و پرفروش در میان کتاب‌های غیرداستانی شناخته می‌شود و با زبان و لحن جذاب و سرگرم کننده خود، نحوه ارتباط گیری موثر و مناسب را در محیط کاری توضیح می‌دهد.

کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به کتاب‌های طنز علاقه دارید و می‌خواهید در کنار داشتن اوقات خوش و سرگرم کننده، نکات مدیریتی را یاد بگیرید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

برند اشترومبرگ را بیشتر بشناسیم:

کریستوف ماریا هربست (Christoph Maria Herbst) بازیگر و کمدین آلمانی‌ست که با نام مستعار برند اشترومبرگ (Bernd Stromberg) در مجموعه تلویزیونی اشترومبرگ بازی کرده و با اقتباس از همان برنامه کتاب چگونه باید رئیس بود را در سال 2007 نوشته است.

او به خاطر نقش‌آفرینی خود در این مجموعه کمدی موفق شد جوایز متعددی را به دست آورد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

- جایزه آدولف گریم برای اشترومبرگ (2006)
- جایزه گونگ طلایی برای اشترومبرگ (2005)
- جایزه تلویزیونی باواریا برای اشترومبرگ (2005)
- بهترین بازیگر نقش اول سریال کمدی برای اشترومبرگ (2006)
- برنده جایزه دویچر کمدی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد برای سریال کمدی اشترومبرگ (2007)

در بخشی از کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود می‌شنویم:

این فصل می‌تواند برای کارمندان معمولی جالب باشد البته من خانم‌ها را هم جز آن‌ها حساب کردم. مثال: رئیس با نیم ساعت تاخیر به اداره می‌رسد و به تنها چیزی که فکر می‌کند، قهوه است. «من همین الان قهوه می‌خواهم!» داخل اتاقش می‌شود و یک نگاه خسته به میزش می‌اندازد. آه جانسوزی می‌کشد و می‌گوید: (متداول‌ترین جمله در همه دوران‌ها) این خرت و پرت‌ها روی میز من چیکار می‌کنن؟ من اصلا برای این کار ساخته نشدم؛ چرا همیشه من؟!

این جمله‌ها برای همه آشناست، فرقی ندارد در کدام اداره، در کدام شعبه. فرقی ندارد چه کسی این جمله‌ها را به چه کسی می‌گوید. دلیلش فقط این است؛ رئیس بودن یعنی مشغول بودن. فرقی ندارد با چی، شاید با یک تصمیم بغرنج و پیچیده در شرکت یا مرحله سوم یک بازی پیچیده کامپیوتری. روسا همیشه با زمان مشکل دارند. این مسئله شامل توزیع وظایف کارمندان به آن‌ها هم می‌شود؛ آن‌ها این را تقسیم کار می‌نامند ولی رئیس به آن سازماندهی می‌گوید.

 ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۱۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۵ دقیقه
مقدمه‌ی مترجم و نویسنده
۱۲ دقیقه
فصل اول: رئیس شدن
۹ دقیقه
فصل دوم: رئیس در گذر زمان
۱۴ دقیقه
فصل سوم: نحوه‌ی رفتار با همکاران
۷ دقیقه
فصل چهارم: نحوه‌ی رفتار
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: سازماندهی موفق
۹ دقیقه
فصل ششم: مقصر کیه؟
۸ دقیقه
فصل هفتم: قبل از ناهار در اداره
۱۱ دقیقه
فصل هشتم: شوخی و متلک بین همکاران
۹ دقیقه
فصل نهم: اداره یک خانواده است
۶ دقیقه
فصل دهم: رفتار نابجا در اداره ممنوع
۱۱ دقیقه
تست رئیس شناسی
۶ دقیقه
پی‌گفتار

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود؟

برای دانلود کتاب صوتی چگونه باید رئیس بود؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه باید رئیس بود؟
بتول اسدی
۱۳۹۹/۱۱/۹
اصلا راهکار یاد نداد افکار منفی به ذهن من داد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)