دانلود کتاب صوتی کلاف آرزوها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلاف آرزوها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کلاف آرزوها

گرگوار دولاکور در کتاب صوتی کلاف آرزوها، قصه زنی میانسال را به تصویر می‌کشد که پس از سال‌ها زندگی در کنار همسرش و کار در یک مغازه، به فکر رویاهای از دست رفته نوجوانی خود افتاده و به دنبال فرصتی‌ست تا زندگی‌اش را برای همیشه تغییر دهد. این رمان فرانسوی به 35 زبان دنیا ترجمه شده و به فروش بالایی نیز به دست یافته است.

درباره کتاب صوتی کلاف آرزوها:

پول می‌تواند آزادی شما را بخرد اما خوشبختی را چطور؟ این جمله شاید مهم‌ترین پرسشی باشد که گرگوار دولاکور در کتاب صوتی کلاف آرزوها (The List of My Desires) در ذهن شما مطرح کند. داستان این رمان از جایی آغاز می‌شود که ژولسین به عنوان زنی متاهل و میانسال در شهری کوچک در فرانسه فروشگاه لباس خود را اداره می‌کند. او کمی اضافه وزن دارد، همسرش بسیار معمولی‌ست و بهترین دوستانش دوقلوهایی هستند که در آرایشگاه همسایه کار می‌کنند. اما ژولسین در 47 سالگی خود به جایی رسیده است که رویاهای 17 سالگی‌اش را به یاد می‌آورد و فکر می‌کند که چه اتفاقی بر سر آرزوهایش آمد؟

ژولسین زمانی که نوجوان بود مادرش را از دست داد و پدرش نیز اندکی بعد بیمار شد. چنین شرایطی او را مجبور کرد به جای آنکه به آرزوهای خود بپردازد، کار در مغازه را انتخاب کند و همسری معمولی برای خود برگزیند. حال دوستان دوقلویش او را ترغیب می‌کنند که وارد یک قرعه کشی 18 میلیون یورویی شود و شانس خود را امتحان کند تا شاید بتواند با آن پول زندگی خود را کاملا تغییر دهد اما ژولسین واقعا چه می‌خواهد؟

کتاب صوتی کلاف آرزوها برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به ادبیات و داستان‌های فرانسوی علاقه‌مند باشید، این کتاب جذاب به شما توصیه می‌شود.

گرگوار دولاکور را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ای فرانسوی‌ست که سال‌ها در زمینه تبلیغات کار کرده و سرانجام اولین رمان خود را در سن 50 سالگی در سال 2011 منتشر کرد. دومین رمان گرگوار دولاکور (Grégoire Delacourt) با نام کلاف آرزوها در سال 2012 به چاپ رسید که موفقیت و فروش زیادی به دست آورد.

دولاکور تاکنون بارها جایزه‌های ادبی بسیاری در فرانسه و اروپا به دست آورده و چندین کتابش در فهرست 10 کتاب پرفروش اشپیگل آلمان قرار گرفته است. هم اکنون از آثار این نویسنده در تئاتر و سینما اقتباس می‌شود و درآمد خوبی از این راه به دست می‌آورد.

جوایز و افتخارات گرگوار دولاکور:

- برنده جایزه‌ مارسل پانیول
- برنده‌ جایزه‌ رمان سال 2014 فرانسه
- برنده جایزه‌ دفتر ادبی کرانه چپ پاریس

در بخشی از کتاب صوتی کلاف آرزوها می‌شنویم:

خیلی بد خوابیدم. ژو تمام شب مریض بود؛ اسهال، استفراغ. او که هرگز ناله و شکایت نمی‌کند چند روزی می‌شود که از بدن درد می‌نالد. لرز دارد و لرزشش از بابت نوازش دست خنکم روی پیشانی داغش نیست یا بابت ماساژم روی سینه‌اش برای تسکین سرفه‌ها و یا به دلیل لالایی‌های مادرم که توی گوشش می‌خوانم تا آرامش پیدا کند.

پزشک آمد؛ احتمالا گریپ است، این مرض کشنده. با این حال در کارخانه تمام قوانین امنیتی را رعایت می‌کنند؛ نقاب روی دهن، صابون مخصوص، تهویه دائمی کارگاه‌ها، ممنوعیت دست دادن و بوسیدن و یا به قول ژو که چند روز پیش با خنده از مریضی‌اش می‌گفت، ممنوعیت هر نوع نزدیکی.

 ۳ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۲۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۶ دقیقه
بخش اول
۴۶ دقیقه
بخش دوم
۴۷ دقیقه
بخش سوم
۴۷ دقیقه
بخش چهارم
۴۲ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کلاف آرزوها

برای دانلود کتاب صوتی کلاف آرزوها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کلاف آرزوها

نظرات کتاب صوتی کلاف آرزوها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.