دانلود کتاب صوتی کوکو هشت پا

  • از: سعیده موسوی زاده
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی کوکو هشت پا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کوکو هشت پا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کوکو هشت پا

کتاب صوتی کوکو هشت پا نوشته‌ی سعیده موسوی زاده، داستانی دل‌نشین و جذاب درباره‌ی هشت‌پایی است که دوست دارد بندهای کفش‌هایش را ببندد اما نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

موضوع کتاب صوتی کوکو هشت پا چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی هشت پایی است که خیلی دوست دارد بند کفش‌هایش را خودش ببندد. اما در حقیقت برای او کار دشواری بود. هر چقدر هم به دستان مادرش در هنگام بستن بند نگاه می‌کرد، چیزی نمی‌فهمید و نمی‌دانست چطور خودش این کار را انجام دهد.

در یکی از روزها کوکو‌ هشت‌پا از داخل مجله‌ی دریایی قدیمی عکس یک کفش بندی را پیدا کرد. یک لنگه از کفش‌هایش را برداشت و به داخل حیاط رفت. کنار باغچه نشست و از روی عکس‌ مجله تمرین کرد. در همین موقع دلقک‌ماهی به او نزدیک شد. وقتی کفش و بندها را دید غش‌غش خندید و کوکو‌ هشت‌پا را مسخره کرد و گفت: هی ببینم این‌ها ماکارونی هستن یا اسپاگتی؟

کتاب صوتی کوکو هشت پا مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان حیوانات، زیبا و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی کوکو هشت پا می‌شنویم:

کوکو‌ هشت‌پا گفت: «بگو ببینم تو بلدی آن‌ها را ضربدری و خشگل ببندی؟»، دلقک‌ماهی گفت: «اینکه کاری نداره، من هر کاری بلدم». بعد دمش را کج کرد و سر خورد توی حیاط. دلقک‌ماهی با چند حرکت سریع باله‌هاش دور کفش بند را بست و گفت: «بفرما دیدی گفتم کاری نداره!» کوکوهست‌پا با دهانی باز به کفشش نگاه کرد و گفت: «ممنونم».

 ۶ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
کوکو هشت پا

راهنمای دانلود کتاب صوتی کوکو هشت پا

برای دانلود کتاب صوتی کوکو هشت پا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کوکو هشت پا

نظرات کتاب صوتی کوکو هشت پا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.