دانلود کتاب صوتی گل‌های معرفت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گل‌های معرفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گل‌های معرفت

کتاب صوتی گل‌های معرفت اثر اریک امانوئل اشمیت، شامل سه داستان کوتاه از سه مذهب مختلف است. داستان اول این کتاب به بودیسم، دومی به اسلام (و البته در حاشیه آن، یهودیت) و سومی به مسیحیت می‌پردازد. خاستگاه اصلی کتاب گل‌های معرفت، دین و تفکر مذهبی است.

کتاب گل‌های معرفت به ما راه‌هایی برای کشف حقیقت و آرامش زندگی نشان می‌دهد که چه به آن‌ها ایمان داشته باشیم چه نداشته باشیم، بیاموزیم که زندگی را پاس بداریم. بیاموزیم که باید به خوبی اعتقاد داشت و درونی شدن این اعتقاد باعث رشد و کمال انسان می‌شود.

اریک امانوئل اشمیت (Éric Emmanuel Schmitt)، نویسنده، نمایش‌نامه‌نویس و فیلسوف فرانسوی است. نوشته‌های او به ۴۳ زبان دنیا منتشر شده و نمایشنامه‌های او در بیش از ۵۰ کشور روی صحنه رفته‌ است. چندین جایزه تئاتر مولیر فرانسه، جایزه بهترین مجموعه داستان گنکور، جایزه آکادمی بالزاک همراه بسیاری از جوایز فرانسوی و خارجی از جوایز اهدا شده به اشمیت است. آثار او شامل نمایشنامه‌هایی نظیر «خرده جنایت‌های زناشویی» و «مهمانسرای دو دنیا» و داستان‌هایی همانند «گل‌های معرفت» مانند «میلارپا»، «ابراهیم آقا و گل‌های قرآن»، «اسکار و خانم... است.

داستان اول، میلارپا (Milarepa) در مذهب بودا جریان دارد. سیمون که در پاریس زندگی می‌کند متوجه می‌شود که در سالیان قبل در کالبد مردی به نام سواستیکا در صحرای تبت زندگی می‌کرده و دشمن میلارپا بوده و برای رسیدن به آرامش باید صدهزار بار داستان میلارپا را تعریف کند. میلارپایی که به آرامش درونی دست یافته است.

داستان دوم، ابراهیم آقا و گل‌های قرآن (Monsieur Ibrahim and the flowers of the Koran) در مذهب اسلام جریان دارد. موسی، پسری یهودی است که زندگی سردی دارد و در اوج ناامیدی و رنج روزگار خود را می‌گذراند. ابراهیم آقای مسلمان، مغازه‌داری در محله‌ی آن‌هاست که با موسی دوست می‌شود. ابراهیم آقا به او درس زندگی، درس مرد شدن و درس مستقل بودن را می‌دهد. ابراهیم آقا به او قدرت تجربه کردن را می‌آموزد.

داستان سوم، اسکار و بانوی گلی‌پوش (Oscar and the Lady in Pink) در مذهب مسحیت جریان دارد. اسکار که سرطان دارد در بیمارستان بستری است. او می‌داند که به زودی خواهد مرد و از ناباوری دیگران دلگیر است. مامی رز، پرستار پیر از اسکار می‌خواهد هر روز نامه‌ای به خدا بنویسد و از او هدیه‌ای معنوی بخواهد، هم برای خودش و هم برای دوستانش.

 ۴ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۳۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
میلارپا - بخش اول
۲۰ دقیقه
میلارپا - بخش دوم
۱۹ دقیقه
میلارپا - بخش سوم
۱۹ دقیقه
میلارپا - بخش چهارم
۲۸ دقیقه
آقا ابراهیم و گل‌های قرآن - بخش اول
۲۵ دقیقه
آقا ابراهیم و گل‌های قرآن - بخش دوم
۳۳ دقیقه
آقا ابراهیم و گل‌های قرآن - بخش سوم
۱۷ دقیقه
اسکار و بانوی گلی پوش - بخش اول
۲۱ دقیقه
اسکار و بانوی گلی پوش - بخش دوم
۲۰ دقیقه
اسکار و بانوی گلی پوش - بخش سوم
۱۷ دقیقه
اسکار و بانوی گلی پوش - بخش چهارم
۲۱ دقیقه
اسکار و بانوی گلی پوش - بخش پنجم
۲۳ دقیقه
اسکار و بانوی گلی پوش - بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی گل‌های معرفت

برای دانلود کتاب صوتی گل‌های معرفت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گل‌های معرفت

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
صالح خدابخش
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
در این داستان‌ها معنویت در لابلای زندگی روزمره قرار دارد و آن را چیزی جدا نمی‌داند.
hamid feili
۱۳۹۹/۶/۲۷
کتاب بسیار عمیق. و با صدای خوب آرمان سلطان زاده
راحله علی محمدی
۱۳۹۷/۳/۳
کتابی جذاب از چند مذهب مختلف. دلنشین و پرکشش بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)