دانلود کتاب صوتی 12 سال تدریس بیهوده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 12 سال تدریس بیهوده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 12 سال تدریس بیهوده

کتاب صوتی 12 سال تدریس بیهوده اثر محمود پیرهادی، دستورالعمل‌ها و راهکارهای کاربردی مسیر فراگیری زبان را از سیر زبان گرفته (هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و...) تا پیاز زبان که تسلط به مهارت‌های شنیداری، خواندن، گفتاری و... است را با تمرین‌های کاربردی به شما آموزش می‌دهد.

در این کتاب شما برای یادگیری زبان خود سیستمی طراحی می‌کنید، که با اجرای روش‌ها و دستورالعمل‌ها‌ی آن به راحتی می‌توانید مهارت‌های زبانی خود را در حد بالایی توسعه بدهید و زبان را برای همیشه بخشی از زندگی خود کنید.

درصد بسیار بالایی از افراد چند زبانه و زبان‌آموزان موفق به نکات بسیار جالبی اشاره داشتند که نکته مشترک موفقیت آن‌ها در روند یادگیری زبان‌های خارجی این بوده است که باید بیاموزیم که چگونه زبان یاد بگیریم، و چطور زبان را بخشی از زندگی خود کنیم و ایده‌های کتاب برگرفته از نظر این عزیزان است.

با اجرای تک تک روش‌ها و فنون آموزش زبانی که در این کتاب گفته می‌شود سرعت یادگیری شما حداقل سه برابر و از طرفی هزینه‌های شما حداقل یک پنجم کاهش خواهد یافت.

در کتاب صوتی 12 سال تدریس بیهوده می‌آموزید که:

- چه زبان و مهارتی نیاز شما در 6 ماه آینده است.
- چگونه آموزشگاه زبان خوب پیدا کنیم.
- چگونه منابع آموزش زبان متناسب با شغل و نیاز خود پیدا کنیم.
- چگونه از زمان‌های مرده برای یادگیری زبان استفاده کنیم.
- چگونه با کمترین هزینه زبان یادبگیریم.
- چگونه مهارت‌های گفتاری، شنیداری و خواندن را بهبود ببخشیم.
- و از همه مهم‌تر یاد بگیریم چگونه زبان یاد بگیریم و زبان را بخشی از زندگی خود کنیم.

چرا هر زبان‌آموز موفق و یا موسسات زبان باید حداقل یک کتاب 12 سال تدریس بیهوده داشته باشند؟
چرا داشتن این کتاب به همه زبان‌آموزان توصیه می‌شود؟

معمولا بسیاری از زبان‌آموزان تا به حال متحمل هزینه‌های بسیاری برای یادگیری زبان‌های خارجی شده‌اند. و همیشه تقصیر را بر گردن آموزشگاه و استاد زبان و حتی منابع و کتاب‌های موجود انداخته‌اند. و تنها راه چاره را تعویض آموزشگاه و استاد و... دانسته‌اند و از این نکته مهم غافل مانده‌اند که دقیقا یادگیری زبان از لحظه خروج از کلاس اتفاق می‌افتد. اما به دلیل عدم آگاهی از روش‌ها و فنون بسیار ساده در مسیر یادگیری زبان‌های خارجی فرصت یادگیری زبان را برای خود فراهم نکرده‌اند. این کتاب دقیقا برای شما نوشته شده است تا با در دست داشتن یک دستورالعمل یادگیری زبان‌های خارجی به نتایج فوق العاده‌ای در مسیر یادگیری زبان‌های خارجی برسید.

دو مزیت اصلی کتاب 12 سال تدریس بیهوده:

1- این کتاب حاصل تجربه 12 سال تدریس و مشاوره در زمینه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است که برنامه‌ها و رفتارهای آموزشی زبان‌آموزان موفق را زیر نظر قرار داده‌ام و با توجه به آن‌ها دستورالعملی را برای فراگیری زبان‌های خارجی تدوین کردم.

2- نویسنده‌ی این کتاب یک مربی، معلم زبان و همچنین سخنران است که از تجارب کاملا شخصی خود در این کتاب گفته است. او بر این باور است که این کتاب یک نقشه راه است که هر استاد و زبان‌آموز با اجرای آن‌ها حداقل 3 برابر سرعت آموزش و یادگیری خود را افزایش می‌دهد.

 ۳ ساعت و ۸ دقیقه، ۲۶۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
مقدمه و فصل اول: قطب‌نمای زبان یاب
۵ دقیقه
عامل تمرکز در یادگیری زبان
۴ دقیقه
فصل دوم: اصل مرکب در یادگیری زبان‌های خارجی
۱۱ دقیقه
فصل سوم: ویروس‌های که دوست ندارند شما زبان یاد بگیرید
۶ دقیقه
فصل چهارم: برنامه‌ریزی خودخوان و گروهی برای یادگیری زبان‌های خارجی
۸ دقیقه
با منابع موجود ارتباط قلبی برقرار کنیم
۷ دقیقه
صندوقچه زبانی
۶ دقیقه
خاطره زبانی
۷ دقیقه
یادگیری گروهی
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: آموزشگاه زبان
۲۳ دقیقه
فصل ششم: گفتاری
۱۲ دقیقه
فصل هفتم: شنیداری
۲۱ دقیقه
فصل هشتم: خواندن
۹ دقیقه
فصل نهم: لغات
۱۵ دقیقه
خلق دیکشنری با نام خودتان
۲ دقیقه
اهمیت تفکر در یادگیری زبان
۱۰ دقیقه
فصل دهم: فیلم زبان اصلی
۱۱ دقیقه
فصل یازدهم: گرامر
۴ دقیقه
فصل دوازدهم: تلفظ

راهنمای دانلود کتاب صوتی 12 سال تدریس بیهوده

برای دانلود کتاب صوتی 12 سال تدریس بیهوده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  12 سال تدریس بیهوده

نظرات کتاب صوتی 12 سال تدریس بیهوده

علیرضا رضایی
۱۳۹۹/۷/۱۹
سلام دوستان. این کتاب بسیار مفیدی در خصوص یاد گیری زبان انگلیسی است. حتی رهنمود‌های آن اکثرا برای یادگیری زبان‌های دیگر هم مفید و قابل استفاده است. از نظر من یکی از نکات ضعف آن شتاب گوینده در خواندن مطالب ارائه شده می‌باشد. اگر گوینده با آرامش بیشتر و بیان شیوا تر به خواندن مطالب اقدام می‌نمود، کتاب بسیار مفید تر و حرفه‌ای تر میشد.
ناهید اقاحسینی
۱۳۹۹/۶/۷
کتاب بسیار مفید و عالی است. برای کسانی که می‌خواهند. چندین زبان یاد بگیرند و به دیگران هم اموزش بدهند. برای من بسیار آموزنده بود و تا کنون با این دیدگاه به یاد گیری و اموزش و یا حتی خواندن یک کتاب نگاه نکرده بودم. متشکرم
foad ansary
۱۴۰۰/۲/۱۴
عالی بود و به همه زبان آموزان توصیه میکنم. نکته‌ها‌ی عملی برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت خود آموز. اگر میخواهید زبان یادبگیرید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید حتما این کتاب را بخوانید.
مشاهد همه نظرات (۲۵)