دانلود کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت - جلد دوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت - جلد دوم

کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت - جلد دوم، اثر پرفروش نیویورک‌‌تایمز، به شما کمک می‌کند تا هر مانعی را از سر راه‌تان کنار بزنید و از انرژی دشمنان خود برای دستیابی به هدف‌هایتان بهره‌مند شوید. رابرت گرین در اثر خود به شما می‌آموزد که چگونه نقاط ضعف دیگران را شناسایی و از آن‌ها به سود خودتان استفاده کنید.

دربارۀ کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت:

رابرت گرین (Robert Greene) این کتاب را در سال 1998 به چاپ رساند و پس از مدت کوتاهی به یکی از آثار پرفروش بین‌المللی مبدل شد. او نزدیک به 20 سال در مورد قدرت، تحقیقات وسیعی انجام داد و تمام نتایج خود را در قالب چندین کتاب منتشر کرد. گرین در طی تحقیقاتش در پی پاسخ به این پرسش بود که چرا بعضی افراد در طول تاریخ به قدرت دست می‌یابند و سرنوشت خود و دیگران را دچار تحولات اساسی می‌کنند.

نویسنده در کتاب 24 قانون حفظ قدرت (The 48 Laws Of Power) چکیده‌ای از تاریخ سه هزار سالۀ قدرت افراد سرشناس تاریخ همچون نیکولا ماکیاولی، سان تزو، ملکه الیزابت اول، هنری کسینجر و دیگر شخصیت‌های بزرگ را در قالب 48 فصل بیان کرده و هر فصل را به یک قانون اختصاص داده است. این کتاب صوتی در دو جلد به این قانون‌های 48 گانه می‌پردازد و کتاب پیش رو، دومین جلد از این مجموعه دو جلدی محسوب می‌شود.

قدرت یک بازی اجتماعی است و برای یادگیری و تسلط بر آن باید توانایی‌تان را در مطالعه و شناخت مردم بالا ببرید. بالتازار گراسیان متفکر بزرگ قرن 17 در این خصوص می‌گوید: «افراد بسیاری وقت خود را به مطالعه فواید گیاهان دارویی یا ویژ‌گی‌های حیوانات اختصاص می‌دهند. آیا مطالعه و شناخت خصوصیات انسان‌هایی که با آن‌ها زندگی می‌کنید و با آن‌ها می‌میرید، به این اندازه اهمیت ندارد؟»

کسی در این زمینه به بازیکن ماهری بدل می‌شود که روانشناس ماهری باشد، انگیزه‌ها را به خوبی تشخیص دهد و در پس غبار مه‌آلودی که افراد، اطراف کارهایشان به وجود آورده‌اند، خود واقعی‌اش را مشاهده ‌کند. بهترین علمی که می‌توانید برای به دست آوردن قدرت کسب کنید، شناخت انگیزه‌های مخفی مردم است چرا که این شناخت، فرصت‌های خوبی برای فریب و اعمال نفوذ به وجود می‌آورند.

انسان پیچیده‌ترین موجود هستی است و می‌توان حتی برای یک عمر آدمی را به دقت تماشا کرد بدون آنکه شناخت کاملی به دست بیاید. از این رو بهتر است از هم‌اکنون برای به دست آوردن مهارت در این زمینه تلاش کنید. قبل از هر چیز باید یک اصل مهم را به یاد داشته باشید: هیچ‌گاه میان فردی که بررسی می‌کنید و شخصی که به او اعتماد دارید، تفاوت قائل نشوید. هرگز کاملاً به کسی اعتماد نکنید و همیشه تمام افراد حتی دوستان و آن‌هایی که دوستشان دارید را تحت نظر داشته باشید.

شما باید یاد بگیرید همواره مسیر غیرمستقیم به دست آوردن قدرت را طی کنید. فریب‌کاری‌هایتان را پشت نقاب چهره‌ای مهربان مخفی کنید. همچون توپ بیلیارد باشید که پیش از دست یافتن به هدف، چندین و چند بار به توپ‌های دیگر و کناره‌های میز برخورد می‌کند. حرکات شما هم باید به گونه‌ای باشند که فرد مقابلتان قادر به تشخیص آن‌ها نباشد. در دنیای امروز تنها می‌توانید با تمرین غیرمستقیم در شرایطی که اجراگر اصلی بازی هستید، به موفقیت دست یابید و الگوی اصالت قرار بگیرید.

کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت کتابی راهنما محسوب می‌شود که شما را دربارۀ هنر عملکرد غیرمستقیم هدایت می‌کند. این قانون‌ها نوشته‌های مردان و زنانی است که بازی قدرت را ارزیابی کرده‌اند و بر آن مسلط شده‌اند.

محدوده زمانی این نوشته‌ها به بیش از 300 سال قبل تعلق دارد و در تمدن‌های گوناگونی همچون چین باستان و رنسانس ایتالیا به وجود آمده است. با این وجود، همۀ این حکایات، از درون‌مایه‌های مشترکی برخوردارند که به ماهیت قدرت اشاره دارند و لازم است به طر مفصل دربارۀ آن‌ها سخن گفته شود.

این قوانین فرضیه ساده‌ای در پشت خود دارند: انجام بعضی از کارها قدرت افراد را بالا می‌برد (رعایت قانون) و انجام بعضی دیگر باعث کاهش قدرت یا حتی نابودی شما می‌گردد (سرپیچی از قانون). همۀ این سرپیچی‌ها و رعایت‌ها با مثال‌هایی تاریخی شرح داده شده‌اند. این قوانین قطعی هستند و تاریخ مصرف ندارند.

با گوش دادن به این کتاب صوتی، به شناختی کلی دست می‌یابید و اگر فقط اندکی باهوش باشید، می‌توانید آن‌ها را در موقعیت‌های گوناگون به کار بگیرید. هر چند ممکن است برخی از این قانون‌ها ارتباط مستقیمی با زندگی‌تان نداشته باشند اما به تدریج زمان کاربردهای ظریف آن‌ها را متوجه می‌شوید.

بعد از شنیدن این کتاب، دربارۀ همۀ قوانین تأمل کنید. این کتاب به گونه‌ای طراحی شده تا بتوانید قانونی که در یک لحظۀ خاص برایتان مطلوب‌تر است را تشخیص دهید. به طور مثال اگر با مافوق خود دچار مشکل شدید و نمی‌دانید چرا تلاش‌هایتان را نمی‌بیند و شما را تحسین نمی‌کند، چندین قانون وجود دارد که به طور خاص به رابطۀ زیردست با بالادست می‌پردازد. بنابراین تردید نکنید که به یکی از این قوانین عمل نکرده‌اید.

این کتاب بیش از 1/2 میلیون نسخه در آمریکا به فروش رفت و به 24 زبان دنیا ترجمه شد. همچنین این اثر مشهور در کتابخانه‌های زندان آمریکایی طرفداران پرشماری دارد و به عنوان یک متن ارزشمند، در سال اول برخی از کالج‌های آمریکا تدریس می‌شود.

افتخارات کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت:

- جزء فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد
- جزء فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز
- جزء پرفروش‌ترین کتاب‌ها و رمان‌های ایران

نکوداشت‌های کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت:

- زیرکانه، بی‌رحمانه و آموزنده. (Barnes & Noble)
- مسحورکننده و شگفت‌انگیز.. یک آغازگر ناصحیح برای افرادی که شدیداً می‌خواهند در بالاترین جایگاه باشند. (People)
- ماکیاولی، رقیب جدیدی پیدا کرده است و سان تزو بهتر بود پشت سرش را تماشا کند. گرین لیستی از رفتارهای بلندپروازانه را گردآوری کرده است. فقط خواندن فهرست مطالب کافی است تا تنها با کمی حرص و آز گوشه دفتر کارتان را به هم بزنید. (New York magazine)

کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما هم دوست دارید قدرت بیشتری کسب کنید و در ارتباط با مدیران بالادست و افراد هم‌سطح خودتان به موفقیت دست یابید، این کتاب را گوش کنید.

با رابرت گرین بیشتر آشنا شویم:

یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز رابرت گرین است که در 14 می 1959 متولد شد. او تاکنون کتاب‌های «48 قانون قدرت، هنر اغواگری، 33 استراتژی جنگ و پنجاهمین قانون» را نوشته و هرکدام فروش قابل توجهی را نیز کسب کرده‌اند. او در دنیای تجارت نیز طرفداران زیادی دارد و همواره از گرین به عنوان نویسنده‌ای یاد می‌شود که طیف مخاطبان و هوادارانش گسترده و متنوع است.

رابرت گرین از پدر و مادری یهودی در لس‌آنجلس به دنیا آمد و در دانشگاه کالیفرنیا به تحصیل رشته مطالعات آثار کلاسیک مشغول شد. خود او می‌گوید که پیش از مشهور شدن، حدود 80 شغل مختلف را امتحان کرده است. از کارگر ساختمانی و مترجم گرفته تا ویراستار مجله و نویسنده فیلم‌های هالیوودی.

همچنین کارهای رابرت گرین در رسانه‌های مطرحی چون نیویورک تایمز، USA Today ،CNN، نیویورکر، نیوزویک، لس‌آنجلس تایمز، فوربس، هافینگتون پست، هفته تجارت و... دیده شده است.

در بخشی از کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت می‌شنویم:

دردسر اغلب به سراغ یک نفر می‌آید. سوارکار، رهبر مغرور، برهم‌زنندۀ خواست خداست. اگر به این افراد میدان عمل دهید، دیگران را زیر پرچم خودشان می‌کشند. منتظر نشوید که دردسرها چند برابر شوند. با آن‌ها بحث نکنید. آنان تغییرناپذیر هستند. با منزوی و دور کردن آن‌ها، اثرشان را خنثی کنید. به منبع دردسر حمله کنید و مطمئن باشید که گله متوقف می‌شود.

در گذشته، یک پادشاه با عده‌ای وزیر بر ملتی حکومت می‌کردند. فقط عدۀ کمی از برگزیدگان قدرت حکومت داشتند. در طی قرن‌ها، قدرت، بیشتر و بیشتر پراکنده شد و شکلی مردمی‌تر به خودش گرفت. در هر صورت این رویداد تاریخی این سوءتفاهم را ایجاد کرد که گروه‌ها دیگر مراکز قدرت به شمار نمی‌روند و اینکه قدرت به صورت منتشر و در دست مردم است. در اصل قدرت فقط در شماره تغییر کرده است اما اصل همچنان پابرجاست.

ممکن است ستمگران کمتری خواهان قدرت تسلط بر مرگ و زندگی میلیون‌ها انسان باشند اما هزاران ستمگر کوچک‌تر بر قلمروهای کوچک‌تری حکومت می‌کنند و با بازی‌های غیرمستقیم قدرت، جذبۀ الهی و... ارادۀ خودشان را تحمیل می‌کنند. در هر گروه قدرت در دست یک نفر یا دو نفر متمرکز می‌شود. چون در این عرصه طبیعت انسان هرگز تغییر نمی‌کند. مردم به دور یک شخصیت قدرتمند جمع می‌شوند. همچنان که سیارکان به دور خورشید می‌گردند.

تصور اینکه دیگر مرکز قدرتی وجود ندارد توهمی است که باعث اتلاف وقت و انرژی زیادی می‌شود. انسان قدرتمند هرگز وقت خودش را تلف نمی‌کند. آن‌ها ظاهراً با بازی قدرت همراه می‌شوند و وانمود می‌کنند که قدرت از آنِ همۀ آن‌هاست. اما در باطن مراقب‌اند که کسی به قدرت آن‌ها دست‌درازی نکند. آن‌ها بر روی افرادی کار می‌کنند که کارت‌های خوبی در دست دارند. اگر دردسری رخ بدهد، آن‌ها به جستجوی علت زمینۀ آن برمی‌آیند.

 ۲ ساعت و ۷ دقیقه، ۱۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
قسمت اول
۱۶ دقیقه
قسمت دوم
۱۷ دقیقه
قسمت سوم
۱۶ دقیقه
قسمت چهارم
۱۵ دقیقه
قسمت پنجم
۱۶ دقیقه
قسمت ششم
۱۵ دقیقه
قسمت هفتم
۲۲ دقیقه
قسمت هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت - جلد دوم

برای دانلود کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  24 قانون حفظ قدرت - جلد دوم

نظرات کتاب صوتی 24 قانون حفظ قدرت - جلد دوم

h st
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
گویندگی بسیار عالی
مطالب خلاصه و مفید و آموزنده
قوانین جالب سیاست که وقتی گوش میدیم متوجه میشیم که در زمان گذشته و حال در تمام جوامع مردم رو تحت تاثیر و کنترل داشته ‌
در کل برای بنده جذاب و آموزنده بود
لولیتا پروانه
۱۴۰۰/۱/۵
خیلی خوشم اومد کتاب بسیار خوبیه و واقعا باعث میشه سیاستهای خوب و کاربردی یاد بگیریم و بوقتش بهترین عملکرد رو داشته باشیم
ahoora19 mohamadli
۱۴۰۰/۱/۳
با درود بر کتابراه
توصیه میکنم افرادی که دچار اعتماد به نفس پایین هستن هر دو جلد رو مطالعه کنن نکات مفید فراوون داره
مشاهد همه نظرات (۱۰)