دانلود کتاب صورتت را بشور، دختر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب صورتت را بشور، دختر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صورتت را بشور، دختر

کتاب صورتت را بشور، دختر نوشته ریچل هالیس از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز و آمازون در سال 2018، به شما کمک می‌کند تا باورهای اشتباه خود را کنار بگذارید و برای دستیابی به اهدافتان تلاش کنید و به فردی تبدیل شوید که برای آن آفریده شده‌اید.

در کتاب صورتت را بشور دختر (Girl, Wash Your Face) ریچل هالیس (Rachel Hollis) از شما می‌خواهد از دروغ گفتن به خودتان درباره رویاهای بزرگی که دارید، فردی که می‌خواهید به آن تبدیل شوید، شغلی که می‌خواهید و نوع رابطه‌ای که دنبال آن هستید دست بردارید. او در این کتاب خودیاری که قسمتی از خاطرات و سفرنامه‌های طنزآمیز اوست برخی از انتخاب‌های زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش را با شما به اشتراک گذاشته و سهم خود از این دروغ‌ها را مطرح می‌کند.

این کتاب درباره دروغ‌های بزرگ بسیاری که در جامعه وجود دارد سخن می‌گوید و حقیقت مهمی را برملا می‌کند، کدام حقیقت؟ اینکه فقط شما مسئول شادی، خوشبختی و نارضایتی‌های زندگی خود هستید، حتی مسئول کسی هستید که در آینده به آن تبدیل خواهید شد.

تمام انسان‌ها برخی اوقات برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران و جلب توجه اطرافیان، کارهایی را انجام می‌دهند یا حتی وسایلی را می‌خرند که هزینه آن را به سختی پرداخت می‌کنند، اما واقعیت این است که باید از این کار دست کشید، شما به هیچ وجه نباید تمایلات‌تان را سرکوب کنید زیرا زندگی همانند چرخ و فلک نیست که بتوان به نقطه قبلی برگشت، زندگی باید سفری دلچسب از جایی خاص به جایی دیگر بوده و حاصل دست و تلاش فراوان خودتان باشد.

تاکنون شده به این اطمینان برسید که شغل ایده‌آل‌تان را هرگز نمی‌یابید، پس باید کاری را انجام دهید که شما را خوشحال نمی‌کند؟ آیا این حس را داشته‌اید که ناچارید از زندگی معمولی و نه عالی خود رضایت داشته باشید؟ آیا یقین دارید که هیچ‌گاه به وزن ایده‌آل‌تان دست پیدا نمی‌کنید؟ به طور خلاصه به نظرتان شرایط غیرممکن است و از این رو باید با هر چه دارید کنار بیایید؟ اگر جوابتان مثبت است، پس شما تنها نیستید، هر چند این به آن معنا نیست که حق با شماست. با وجود اینکه زنان خود بر این باور نیستند و جامعه این باور را در آن‌ها به وجود آورده، اما بدانید که شما زنان از قدرت بسیاری برخوردارید.

شما باید دروغ‌هایی که در اطراف خود می‌شنوید را بشناسید وگرنه این حقیقت که زندگی‌تان تنها به خودتان بستگی دارد، باورنکردنی به نظر می‌رسد. درک این حقیقت که تمام انسان‌ها باید خودشان شادی‌های زندگی‌شان را انتخاب کنند و کنترل امور زندگی‌شان را خود به دست گیرند اهمیت بسیاری دارد.

بدون تردید کمتر کسی می‌تواند مانند هالیس با یک جمله هم شما را به خنده وادارد و هم شما را در مورد زندگی‌تان وادار به فکر کند. هر فصل از این کتاب در ارتباط با یکی از دروغ‌های بزرگی است که هالیس در طول این سال‌ها به خود گفته و زمانی که واقعیت چیزهایی که بر سر راهش هستند را آشکار می‌کند، به شما فضایی می‌دهد تا به مجموعه‌ای از دروغ‌های خود فکر کرده و آن‌ها را فاش کنید.

مطمئناً خواندن کتاب صورتت را بشور دختر حتی برای آن دسته از دخترانی که در کتاب‌فروشی ایستاده و نمی‌توانند تصمیم بگیرند که آیا این کتاب را بخرند یا نه، نیز سودمند خواهد بود. در این اثر ریچل هالیس تلاش می‌کند تصمیماتی درست و منطقی در زندگی‌تان بگیرید.

اغراق نیست اگر بگوییم این کتاب بهترین مشوق شما برای تبدیل شدنتان به فردی است که می‌خواهید باشید. شما در این اثر می‌آموزید که در دشوارترین روزها و لحظه‌های زندگی‌تان تنها یک حرکت رو به جلو هر چند کوتاه و کوچک می‌تواند موجب پیشرفتتان شود.

با ریچل هالیس بیشتر آشنا شویم:

ریچل هالیس، هم‌اکنون مدیرعامل و مؤسس یک شرکت موفق برنامه‌ریزی رویدادها و یک شرکت رسانه‌ای با نام چیک مدیا و همچنین یک بلاگ سبک زندگی با نام چیک سایت است. او همچنین مدیرعامل یک شرکت خصوصی است که در حوزه مسائل حقوقی زنان فعالیت می‌کند. کتاب‌های خودت باش دختر، شرمنده نباش دختر و خودت را به فنا نده از مشهورترین و محبوب‌ترین آثار در آمریکا به شمار می‌روند.

نکوداشت‌های کتاب صورتت را بشور دختر:

- آنا تاد (نویسنده نیویورک تایمز و مولف مجموعه کتاب‌های پرفروش پس از آن): «وقتی ریچل هولیس به شما می‌گوید صورتتان را بشویید، بهتر است شیر آب را باز کنید! او آن راهنمایی است که هر زنی نیاز دارد. از مامان‌های جوان گرفته تا زنان تاجر باتجربه»

- مگن تمتی (بنیان‌گذار و یکی از مدیران شرکت اورو): «ریچل ترکیب فوق‌العاده‌ای است از یک مربی زندگی الهام‌بخش و بهترین (و بامزه‌ترین) دوست شما. صورتت را بشوی، دختر دارای صداقتی بی‌نظیر و واقع‌گرایی فوق‌العاده است و هدیه‌ای است برای زنانی که می‌خواهند به شکوفایی برسند و یک زندگی باارزش و شجاعانه را در پیش بگیرند»

- جسیکا هانگر (بنیان‌گذار و یکی از مدیران شرکت نون‌دی کالکشن): «در این کتاب که اولین کتاب غیرداستانی ریچل هولیس است، متوجه می‌شوید که او بیش‌تر از این که یک تشویق‌کننده باشد، یک مربی زندگی است. این یعنی خوانندگان با خواندن این کتاب تنها الهام نمی‌گیرند، بلکه ابزارهایی مناسب برای دستیابی به رویاهایشان در اختیار دارند. خود ریچل نمونه بارزی از افرادی است که به رویاهایشان می‌رسند. شما هم اگر تازه‌ترین کتاب او را بخوانید مثل او می‌شوید»

- جفرسن و آلیسا بثکی (نویسند‌ه‌ کتاب‌های پرفروش عیسی مسیح مذهب و آخرین‌ها را دوست داشته باش): «ریچل دارای یک ویژگی نادر است و تنها در یک پاراگراف می‌تواند هم‌چنان که شما را می‌خنداند، وادارتان کند که در مورد کل زندگی‌تان تجدید نظر کنید. واژه‌های او و این کتاب به طور کلی، هدیه‌ای هستند که به باور ما می‌توانند شوق‌تان را برانگیزند و شما را به چالش بکشند»

جن هت‌میکر (نویسنده کتاب‌های پرفروش برای عشق و درباره پریشانی و جربزه): «زنان پیشروی کمی را پیدا می‌کنید که به دنبال زنان دیگر بروند و از آن‌ها بخواهند این مسیر را در پیش بگیرند. ما زنان معمولاً بی‌خیال هستیم؛ کم پیش می‌آید که به فکر هدایت بقیه باشیم. ولی ریچل این بار عاشقانه و مصرانه از ما می‌خواهد که از فکر کردن به چیزهای بی‌اهمیت دست برداریم و یک زندگی پرشور و باارزش را در پیش بگیریم. صورتت را بشوی، دختر یک گفتگوی صریح و پرتب و تاب است که از شما می‌خواد به دنبال رویاهایی بروید که همیشه در سر داشته‌اید. عاشق این دختر هستم»

در بخشی از کتاب صورتت را بشور دختر می‌خوانیم:

وقتی واقعاً چیزی را می‌خواهید، بالاخره راهی برای دستیابی به آن پیدا می‌کنید. وقتی آن‌چنان تمایلی به چیزی ندارید، بهانه‌ای سرهم می‌کنید. ضمیر ناخودآگاه شما چگونه متوجه می‌شود شما چیزی را می‌خواهید یا فقط وانمود می‌کنید که آن را می‌خواهید. احتمالاً به گذشته‌تان رجوع می‌کند، به این که قبلاً در موارد مشابه چه کار کرده‌اید. آیا سر حرفتان مانده‌اید؟ وقتی تصمیم گرفتید کاری بکنید، آن را به انتها رساندید؟ وقتی سردرگم هستیم معمولاً کار خود را از پایین‌ترین سطح شروع می‌کنیم. و پایین‌ترین سطح معمولاً برابر بالاترین ظرفیت بدن ما است. به نظر می‌رسد کمی نامفهوم صحبت می‌کنم، پس اجازه بدهید توضیح بدهم.

اگر امروز تصمیم بگیرید که پنجاه کیلومتر بدوید، به نظر خودتان تا چند کیلومتر می‌توانید بدون توقف پیش بروید؟ آن نقطه بالاترین سطح شما می‌شود. حال تصور کنیم بیش‌تری مسافتی که شما تا به حال بدون مشکلی طی کرده‌اید شش کیلومتر است، احتمالاً هنگامی که مشغول دویدن هستید جایی تقریباً همان حول و حوش از پا درمی‌آیید. مسلماً شاید با کمک آدرنالین بتوانید کمی جلوتر بروید، اراده و ذهنیت مثبت هم نقش مهمی ایفا می‌کنند، ولی در نهایت بدن شما می‌داند چه جایگاهی دارد و خودش را به نحوی با راحت‌ترین وضعیت ممکن سازگار می‌کند.

 ۲۸۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6247-14-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: دروغ: چیز دیگری مرا خوشحال می‌کند
فصل دوم: دروغ: از فردا شروع می‌کنم
فصل سوم: دروغ: به اندازه کافی خوب نیستم
فصل چهارم: دروغ: من از تو بهترم
فصل پنجم: دروغ: دوست داشتن او برایم کافی است
فصل ششم: دروغ: نه پاسخ آخر است
فصل هفتم: دروغ: من در روابط خصوصی خودم خوب نیستم
فصل هشتم: دروغ: نمی‌دانم چطور یک مامان باشم
فصل نهم: دروغ: من مامان خوبی نیستم
فصل دهم: دروغ: باید خیلی بیشتر از این‌ها پیشرفت کرده باشم
فصل یازدهم: دروغ: بچه‌های مردم خیلی تمیزتر / مرتب‌تر / مؤدب‌تر هستند
فصل دوازدهم: دروغ: باید خودم را کوچک کنم
فصل سیزدهم: دروغ: من می‌خواهم با مت دیمون ازدواج کنم
فصل چهاردهم: دروغ: من نویسنده افتضاحی هستم
فصل پانزدهم: دروغ: هیچ‌وقت نمی‌توانم از این مرحله عبور کنم
فصل شانزدهم: دروغ: نمی‌توانم حقیقت را بگویم
فصل هفدهم: دروغ: وزن من هویت من است
فصل هجدهم: دروغ: به یک نوشیدنی احتیاج دارم
فصل نوزدهم: دروغ: تنها یک راه درست وجود دارد
فصل بیستم: دروغ: به یک قهرمان نیاز دارم
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب صورتت را بشور، دختر

برای دانلود کتاب صورتت را بشور، دختر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  صورتت را بشور، دختر
رومینا فرخی
۱۳۹۹/۶/۵
از این کتاب هرچه گویی کم است پیشنهاد من به شما دوستان برای پیشرفت در زمینه خود شناسی وافزایش اعتماد به نفس من وقتی این کتاب راخواندم به کتاب‌هایی مثل این بسیار علاقه مند شدم والبته در زمینه هدف داشتن واعتماد به نفس تقویت شدم
Zahra Zare
۱۳۹۹/۵/۸
کتابی برای اینکه بیشتر به خودمون ارزش بدیم🌸🌸در کل خوب بود
حمیده فلاح
۱۳۹۹/۸/۱۹
برای خودشناسی و قدردان خود‌بودن کتاب مفیدیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)
خودسازی، خودباوری، تغییر در خود، تغییر زندگی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، کتاب پرفروش 2018، کتاب خودت باش دختر، کتاب صورتت را بشور دختر جان، کتاب صورتت را بشور دختر جان قیمت، کتاب صورتت را بشور دختر جان دانلود، دانلود کتاب صورتت را بشور دختر، کتاب دختر صورتت را بشور، آموزش بالا بردن اعتماد به نفس، افزایش اعتماد به نفس، آموزش خودباوری، زنان، رفتار شناسی زنان، راه و رسم زندگی، خودآگاهی، خودشناسی، داستان روانشناسی، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، تغییر رفتار، آرامش در زندگی، رسیدن به خوشبختی، تغییر خود، مثبت اندیشی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، نگرش مثبت، داشتن زندگی شاد، رسیدن به موفقیت، از بین بردن افکار منفی، رسیدن به خواسته ها، آرامش ذهن، روانشناسی شخصیت، شادی در زندگی، اعتماد به نفس، قدرت درون، شاد زیستن، راهنمای موفقیت، عزت نفس، دانلود کتاب شخصیت شناسی، موفقیت شخصی، ریچل هولیس، خوشبختی، روانشناسی زنان، روانشناسی دخترانه، Girl wash your face، Rachel Hollis