دانلود کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3

  • از: مسعود عباداللهی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3

کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3 نوشته‌ی مسعود عباداللهی، طراحی اتوران یک نرم‌افزار را آموزش داده است.

دنیای وسیع برنامه نویسی و نرم‌افزارهای متنوع که نیازمند به یادگیری و تسلط بر برنامه نویسی به زبان‌های مختلف می‌باشد موجب سردرگمی و گاه ناتوانی افرادی می‌گردد که خواهان روش‌های ساده برای تولید نرم افزار هستند.

در کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 راهنمای استفاده از چند نرم‌افزار کاربردی و بی‌نیاز از برنامه‌نویسی برای طراحی اتوران یک نرم‌افزار و فایل نصبی و فایل راهنما تالیف و با ارائه اطلاعات به ساده‌ترین روش و به صورت کاملا گام‌ به‌ گام اطلاعات کافی برای طراحی یک نرم‌افزار کامل را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

تهیه یک فایل نصب از اطلاعات موجود امری ضروری برای تهیه یک نرم‌افزار به نظر می‌رسد. در این کتاب علاوه بر آموزش طراحی فایل اتوران آموزش تولید یک نرم‌افزار قابل نصب نیز ارائه گردیده است تا مخاطبین این کتاب بتوانند اطلاعات خود را وارد و فایل نصبی مورد نظر خود را طراحی و با قرار دادن آن در فایل اتوران یک نرم‌افزار جامع فراهم آورند.

مهندس مسعود عباداللهی متولد ۱۳۶۳ در تهران است. وی شاعر، نویسنده و پژوهشگر در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی و هنری است و دارای چندین عنوان کتاب در این زمینه‌ها است. مضمون آثار این نویسنده شامل مباحثی مانند راهنمای انتخاب رشته دانشگاه، راهنمای کاربری نرم افزارهای رایانه‌ای تخصصی و عمومی، اشعار نیمایی و موضوعات اقتصادی و سیاسی است. زبان ساده و انتقال مفاهیم براساس روش‌های علمی از ویژگی‌های کتاب‌های این نویسنده است. آثار این نویسنده محصول مدت‌ها تحقیق، مطالعه و پژوهش در زمینه مطالب ارائه شده در تالیفات وی است که در قالب کتاب، مقاله و نرم‌افزار به دست مخاطبین آثار وی رسیده است.

 ۱۳۶ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-8726-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: نصب نرم‌افزار Autorun Design 3
فصل دوم: طراحی اتوران با Autorun Design 3
فصل سوم: یک پروژه کاربردی در 3 Autorun Design
فصل چهارم: نصب نرم‌افزار 5 Smart Install Maker
فصل پنجم: تولید فایل نصبی با Smart Install Maker 5
فصل ششم: یک پروژه کاربردی در 5 Smart Install Maker
فصل هفتم: نصب نرم‌افزار Helpinator 3
فصل هشتم: یک پروژه کاربردی در Helpinator 3
فصل نهم: تولید یک نرم‌افزار حرفه‌ای
منابع

راهنمای دانلود کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3

برای دانلود کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3