دانلود کتاب عاشق‌تر از مجنون


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عاشق‌تر از مجنون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عاشق‌تر از مجنون

مریم جعفرنیا یزدی در کتاب عاشق‌تر از مجنون، داستان زندگی دختر جوانی را به تصویر می‌کشد که عزیز دردانه‌ی یک خانواده پر جمعیت است، اما درست چند ماه مانده به ازدواجش در حادثه‌ای دل خراش پدر و مادر خود را از دست می‌دهد. حادثه‌ای که زندگی‌اش را دگرگون می‌کند.

موضوع رمان عاشق‌تر از مجنون چیست؟

تک دختری به نام نگار که از توجه خاصی نزد خانواده‌اش برخوردار است ناگهان والدین خود را از دست داده و مجبور می‌شود سرپرستی برادرانش را بر عهده بگیرد. او سعی دارد با خیاطی زندگی خود و برادرانش را بچرخاند. در این میان عمه نگار که سال‌ها از آن‌ها دور بوده برگشته و پرده از راز غم‌انگیز گذشته برمی‌دارد.

حسادت، غرور، تکبر، انتقام و نفرت از ویژگی‌ها و حس‌های بد درونی همه‌ی انسان‌ها هستند و تنها در برابر یک احساس همواره بازنده و تسلیم می‌شوند. آن احساس چیزی نیست جز حس زیبای عشق، عشقی که در وجود خود، از محبت، عاطفه، فروتنی، بخشش و گذشت سرشار است. پس آن کس که در دل خود ریشه‌ی درخت تنومند عشق را می‌پروراند از تمام خصوصیت‌های بد مبرا خواهد بود.

در بخشی از کتاب عاشق‌تر از مجنون می‌خوانیم:

بعد از رستوران برای خرید به پاساژی رفتیم، با اینکه سامان سعی می‌کرد حواسمو با حرفاش پرت کنه ولی تموم حواسم به حرفای سامان معطوف شده بود، هیچی واسم قابل توجه نبود، دل و دماغم رفته بود و حوصله کل کل کردن رو نداشتم، هر چی که سامان پسند می‌کرد و نشونم می‌داد، به هیچ حرفی تایید می‌کردم، اصلاً یادم رفته بود که با چه ذوق و شوقی برای خرید آماده شده بودم و چه رویاهایی در سر داشتم. بعد از یه ساعتی که تو پاساژ گشتیم. از سامان خواستم که منو به خونه ببره، اونم به هیچ حرفی پذیرفت. رو به روی خونه همین که آمدم از ماشین پیدا بشم، سامان دستمو گرفت و گفت: نگار! نگامو ازش دزدیدم که گفت:

- معذرت می‌خوام، به خدا قصدم این نبود که ناراحتت کنم، خودت می‌دونی که خاطرت چقدر واسم عزیزه و دوستت دارم! شاید من نباید این حرفو بهت می‌زدم، به خدا اگه می‌دونستم انقدر ناراحت می‌شی، اصلاً به زبون نمی‌آوردم! نگار من مطمئنم وقتی باهم رفتیم زیر یه سقف همه چی خود به خود درست می‌شه، مطمئنم زندگیمون آنقدر شیرین می‌شه که یادمون میره این لحظه‌ها رو و شاید با یاد آوریشون بخندیم که چرا خودمون رو بی‌خود و بی‌جهت اینقدر ناراحت کردیم. نگار من بهت قول میدم که بعد از ازدواج تموم سعی‌مو بکنم برای خوشبختی تو و هیچ وقت و هیچ‌جا تنهات نذارم! مطمئنم بعد ازدواج تو هم دیدت نسبت به من و مامانم عوض می‌شه و چه شیرینه اون زندگی‌ای که تو خانمش باشی! تو واسم عزیزی و هیچ چیز جز ناراحتی تو نمی‌تونه عذابم بده، می‌فهمی نگار!

 ۶۴۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6113-55-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۰۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عاشق‌تر از مجنون

برای دانلود کتاب عاشق‌تر از مجنون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عاشق‌تر از مجنون

نظرات کتاب عاشق‌تر از مجنون

Mahya Marjani
۱۳۹۹/۵/۱
یعنی فقط در عجبم که چه جوری این همههههه بدبختی و عذاب به ذهن نویسنده‌ها و فیلم سازامون میاد!!!!!!! یعنی اینقدر بدبختی کشیدیم که فقط از بدبختی میگیم؟!! بد بختی که نه.. فلاکت... مصیبت... این همه مصیبت رو یجا نخونده بودم!!! زندگی سخت هست اما نه دیگه اینجور... هنوز نمی‌تونم درک کنم یه ذهن چه طوری میتونه به این همههه بدبختی فکر کنه و بدبختی بیشتری خلق کنه روی کاغذ!!!!!!!
دلوین حسینی
۱۳۹۹/۹/۱۰
بسیار زیبا و عالی، پر از فراز و نشیب، و پر از دیالوگهای ناب
الناز اهوز
۱۳۹۹/۶/۱۶
عالی بود دوسش داشتم بااینکه یکم اغراق داشت
مشاهد همه نظرات (۴)