دانلود کتاب عشق سرمه‌ای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عشق سرمه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عشق سرمه‌ای

کتاب عشق سرمه‌ای نوشته‌ی امیرمحمد محمدی، داستان زندگی پرفراز و نشیب پسر جوانی است که در ابتدا قصد داشت از طریق رشته تحصیلی‌اش، در مسیر ثروت اندوزی گام بردارد تا مادرش را از فقر نجات دهد اما در گرماگرم حوادث زندگی‌اش، طعم شیرین عشق به دختری را می‌چشد.

کتاب عشق سرمه‌ای حکایت از یک داستان غیر واقعی دارد. عشقی که پسر جوان تجربه می‌کند، مسیر زندگی‌اش را بر مدار اتفاقات پیچیده و طولانی قرار می‌دهد و رسیدن به معشوق، تبدیل به مهم‌ترین آرزوی او می‌شود. او بعد از چالش‌های فراوان و از دست دادن پدری که سال‌ها از زنده بودنش خبر نداشت، توانست به دختر مورد علاقه‌اش برسد و با او ازدواج کند.

در بخشی از کتاب عشق سرمه‌ای می‌خوانیم:

یک روز که مهران در راه رفتن به دانشگاه بود، با آرمیتا تماس گرفت و به او گفت که در صورت امکان، قصد دارد او را ببیند. آرمیتا نیز بسیار از این تصمیم مهران خوشحال شد و پذیرفت. در غروب همان روز، مهران و آرمیتا در یک کافه که از قبل هماهنگ کرده بودند، همدیگر را ملاقات کردند. هر دو عاشق هم بودند؛ ولی هیچ‌کدام نمی‌دانستند که عشق بین آن‌ها دو طرفه است.

در روزهای متوالی، آن‌ها با هماهنگی‌های قبلی یکدیگر را ملاقات می‌کردند و کم‌کم صمیمیتشان بیشتر می‌شد. آن‌ها از احساسات و افکار خویش به یکدیگر می‌گفتند و از جایی به بعد، همدیگر را به اسم کوچک صدا می‌زدند. آن‌ها کم‌کم متوجه احساسات یکدیگر نسبت به هم شدند و فهمیدند که عشق بین آن‌ها دو طرفه است. البته مهران و آرمیتا هنوز این موضوع را با والدین خود در میان نگذاشته بودند.

در همان روزهایی که عشق میان مهران و آرمیتا موج می‌زد، دکتر نیکان با مهران تماس گرفت و به او گفت که فوراً باید موضعش را در رابطه با مهاجرت به آلمان مشخص کند. مهران به بهانه‌های مختلف دوباره مهلت خواست؛ اما دکتر نیکان شدیداً عصبانی شد و به مهران گفت که مجید شیرزادی و الهام رستمی آماده رفتن هستند و مهران نهایتاً تا سه روز دیگر وقت دارد که تصمیم خود را اعلام کند؛ و اگر اعلام نکند، به معنای انصراف اوست.

یک بحران بزرگ برای مهران پیش آمده بود. از یک‌ طرف، یک فرصت استثنایی برای پیشرفت او در زمینه پزشکی و تحقیقاتی پیش آمده بود که می‌توانست یک زندگی فوق‌العاده را برایش رقم بزند؛ از طرفی هم یک عشق بسیار شیرین و عمیق او را فرا گرفته بود که نمی‌توانست آن را فراموش کند. لادن که در آن روزها از قضیه‌ی عشق مهران و آرمیتا بی‌خبر بود، مدام درباره‌ی سرانجام مهاجرت به آلمان از مهران می‌پرسید که البته مهران هم پاسخ مشخصی نداشت و احساس می‌کرد برای تصمیم گرفتن، نیاز به زمان بیشتری دارد.

 ۸۰ صفحه، ۳۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-995-943-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عشق سرمه‌ای

برای دانلود کتاب عشق سرمه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عشق سرمه‌ای
منیر تیموری
۱۳۹۹/۵/۱۱
خسته نباشید خدمت نویسنده عزیز کتاب خوبی برد من لذت بردم فقط‌ای کاش کتابتون حالت راوی گویی نداشت در اون صورت بهتر بود ولی من خیلی لذت برم دستتون درد نکنه وخسته نباشید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)