دانلود کتاب عشق و سلطنت (سرگذشت پرماجرای کوروش کبیر)

  • از: موسی نثری همدانی
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۳۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب عشق و سلطنت (سرگذشت پرماجرای کوروش کبیر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عشق و سلطنت (سرگذشت پرماجرای کوروش کبیر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عشق و سلطنت (سرگذشت پرماجرای کوروش کبیر)

عشق و سلطنت از اولین رمان‌های تاریخی ایران که به قلم توانای استاد موسی نثری همدانی نگاشته شده و باب نوشتن رمان‌های تاریخی به زبان عامیانه را گشوده است. این کتاب زندگی پرشگفت کوروش کبیر از بدو تولد، عشق، ازدواج، جنگ‌ها، فتوحات، به سلطنت رسیدن، فتح بابل و منشور کوروش تا ارتباطش با دانیال پیامبر(ع) را به همراه زندگی چندی از سرداران بزرگ کوروش به صورت داستانی بلیغ و شیوا بیان نموده است. 

چکیده‌ای از متن:

نوزده سال پیش آزدهادک متوجه شد که جنگ و نزاع، مخالف با طریقه عیش و عشرت است و از سلاطین فارس و بعضی امرای خود ترس داشت، و برای این‌که آن‌ها را از خود راضی کند تا دیگر با او به مخالفت نپردازند و عیش او را تباه نکنند دختر بزرگ خود را به آرتمبارس که یکی از امرای بزرگ بود داد و دختر کوچکش را هم که آمیسیس نام داشت و لقبش ماندانا است به کامبوزیا پادشاه کنونی فارس داد.

 ۵۴۴ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-58-9 

چاپ ۱۳۹۲: ۲۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عشق و سلطنت (سرگذشت پرماجرای کوروش کبیر)

برای دانلود کتاب عشق و سلطنت (سرگذشت پرماجرای کوروش کبیر) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عشق و سلطنت (سرگذشت پرماجرای کوروش کبیر)
رحیم عظیمی
۱۳۹۶/۵/۴
باسلام قسمتهای زیادی از کتاب فقط نامه‌های تکراری عاشق ومعشوقها بودکه هیچ سندتاریخی ندارد ودر کل داستان خسته کننده ای دارد که بسیارکم به تاریخ وکوروش پرداخته است!
Farokh Kefayati
۱۳۹۶/۱/۲۵
یه کتاب عالی با داستانی از روی حقیقت و تمرکز روی 4 رابطه عشقی بین کوروش سیاگزار هرمز و فرخ که به دلچسب تر کردن رمان کمک شایانی کرده بود
از نظر من عالی بود
حامد فرجادی
۱۳۹۵/۱۱/۱۴
به اسم کورش چند داستان عشق و عاشقی رو خوندیم😂
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۲)