دانلود کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر

کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر نوشته‌ی آنا کلیبورن، به معرفی عجیب‌ترین و وحشتناک‌ترین اتفاقاتی می‌پردازد که توسط نور ایجاد می‌شود.

موضوع کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر چیست؟

نور زیاد ممکن است باعث درد و آزار شود، ولی بیشتر وقت‌ها خیلی مفید است. در اطراف شما همه جا نور هست؛ نور خورشید، ستاره‌ها، چراغ‌های خیابان و سایر منابع نوری. نور از روی بسیاری اجسام منعکس می‌شود. با رسیدن نور به چشم‌هایتان می‌توانید اشیای پیرامونتان را تشخیص دهید. تا زمانی که نور به نوعی از چیزی برسد (و چشم‌هایتان کار کنند) می‌توانید از نوک بینی خودتان تا صفحه‌ی گوشی موبایلتان، تا ستاره‌ای را که میلیاردها کیلومتر از شما فاصله دارد، ببینید.

آنا کلیبورن (Anna Claybourne) در کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر (Glaring light and other eye burning rays) شما را با انواع نور و انعکاس‌های آن، کره‌ی چشم، اختراعات درخشان و ... آشنا می‌کند.

کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب تمام کودکان و نوجوانانی است که علاقه‌مند به کشف دنیای هیجان‌انگیز نور و اثرات آن بر روی چشم انسان و طبیعت هستند و با خواندن آن لذت می‌برند.

در بخشی از کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر می‌خوانیم:

با انداختن چیزی در آتش می‌توانید نور ایجاد کنید. سوختن نوعی واکنش شیمیایی است. سوختن مواد تجزیه می‌کند و باعث می‌شود مواد دیگری ایجاد شوند. در این فرآیند، انرژی به صورت گرما و نور آزاد می‌شود. البته اگر فقط یک تکه چوب یا یک تکه کاغذ را بسوزانید خیلی زود خاموش می‌شود و ممکن است خطرناک هم باشد. با در نظر گرفتن این چیزها مدت‌ها قبل مردم فانوس و شمع را اختراع کردند که سوخت را با سرعت کمتر و بدون خطر می‌سوزانند.

 ۳۳ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8365-63-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درخشش!
خودت را کش بده!
سفر زمان
لعاب سبز
همه‌ چیز در مورد کره‌ی چشم
تاریک و ترس‌آور!
حس بینایی
ایجاد جرقه
اختراعات درخشان
طیف ویژه
جانوران درخشان
نور کُشنده
روشنایی آینده 
واژه‌نامه

راهنمای دانلود کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر

برای دانلود کتاب علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  علوم چندش آور و ترسناک: نور خیره کننده و پرتوهای چشم سوز دیگر