دانلود کتاب عنکبوت دل رحم و چند داستانک دیگر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عنکبوت دل رحم و چند داستانک دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عنکبوت دل رحم و چند داستانک دیگر

کتاب عنکبوت دل رحم و چند داستانک دیگر شامل مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه آموزنده به قلم سید سعید شفیعی، برای کودکان و نوجوانان گروه سنی (ج) و (د) است.

در بخشی از کتاب عنکبوت دل‌رحم و چند داستانک دیگر می‌خوانیم:

وقتی تارها شروع به لرزیدن کردند، عنکبوت از خواب بیدار شد. چشم‌هایش را مالوند و متوجه شد مگسی توی تارهایش گیر کرده است. عنکبوت به سمت مگس رفت. مگس که فکر می‌کرد لحظات آخر عمرش سر رسیده، به عنکبوت گفت: «خواهش می‌کنم منو نخور... خواهش می‌کنم بزار برم» طبق معمول عنکبوت دلش به رحم آمد و جواب داد: «خیلی خب باشه» و بعد کمک کرد تا مگس از بند تارها آزاد شود و فرار کند و بهش گفت: «دیگه اینورا پیدات نشه... شاید دیگه دل رحمی نکنم» مگس در حالی که تشکر می‌کرد به سرعت از آن جا دور شد.

عنکبوت سر جایش برگشت و دوباره به خواب فرو رفت. عنکبوت‌های دیگر از رفتار دل رحمانه او با حشرات خسته شده بودند و به او می‌گفتند: «تو آبروی همه عنکبوت‌ها رو برده‌ای... آخه کدوم عنکبوت احمقی مثل تو شکارش رو رها می‌کنه؟ تو چطور عنکبوتی هستی؟ مگه عنکبوت اینقدر دل‌رحم میشه؟»

عنکبوت جوابی نداشت که بدهد. نه برای عنکبوت‌های دیگر نه برای قار و قورهای شکمش. خودش هم نمی‌دانست چرا وقتی حشره‌ای داخل تارهایش گرفتار می‌شود، او را آزاد می‌کند. نمی‌دانست چرا دلش می‌سوخت وقتی می‌دید حشره‌ای در تارهایش دست و پا میزند.

اما روزی طاقت عنکبوت تموم شد. حسابی گرسنه شده بود و با خودش گفت این بار دیگر رحم‌‌دل بودنش را کنار می‌گذارد و اولین حشره‌ای که به تارهایش بچسبد را یک لقمه چپ می‌کند. در همین فکرها بود که ناگهان دید تارها شروع به لرزیدن کردند. عنکبوت گفت این هم غذای امروز و به سمت طعمه رفت. وقتی رسید دید که پروانه زیبایی به تارهایش چسبیده و در حال تلاش است تا خودش را آزاد کند.

 ۱۱۲ صفحه، ۲۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6280-19-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بچه فیل تنها
زنبور تنبل
ملاقات ستاره‌ها
راز ماهی
نزدیکی‌های خدا
نهال جوان
عنکبوت دل رحم
غول
شکلات خرگوشی
برگ عاقل
دو پرنده
خرگوش مغرور
هدیه‌ای از طرف خدا
سیب‌های گندیده
عروسک فضایی
دارکوب خودخواه
پر طاووس
ترس بادکنک
گل زیبا
قبر عروسک
دوست جدید موش کور

راهنمای دانلود کتاب عنکبوت دل رحم و چند داستانک دیگر

برای دانلود کتاب عنکبوت دل رحم و چند داستانک دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عنکبوت دل رحم و چند داستانک دیگر