دانلود کتاب عکاسی 2

  • از: محمدرضا طهماسب پور
  • ۲۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب عکاسی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب عکاسی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عکاسی 2

کتاب عکاسی 2 به قلم محمدرضا طهماسب پور در قالب درس‌های نظری و تمرینات عملی نوشته شده که حجم عمده آن را تمرینات عملی در بر می‌گیرد.

از آغاز پیدایش عکاسی تاکنون، دوربین عکس برداری به عنوان ابزاری مهم در فرایند عکاسی به کار گرفته شده است. وسیله‌ای که عکاسان به کمک آن، تصویرهای بسیار متنوعی از دنیای پیرامون خود عرضه کرده‌اند. با وجودی که دامنه این تلاش‌ها بسیار گسترده بوده، اما وجود محدودیت‌های رایج عکاسی مانع از به تصویر کشیدن تمامی ایده‌ها و افکار می‌شده است. چه بسیار تصویرهایی که در ذهن، تصور و تخیل شخصی شکل می‌گیرند، اما در قالب‌ها و شیوه‌های معمولی عکاسی نمی‌توانسته بروز کند.

وجود این محدودیت‌ها انگیزه‌ای شد که در زمانی کوتاه روش‌های گوناگونی برای تلفیق و ترکیب تصویرها، تغییر و دگرگونی آن‌ها یا حذف و اضافه‌های متعدد در مراحل عکس برداری، ظهور فیلم، چاپ عکس و یا پس از چاپ ابداع شود و روز به روز بر دامنه آن‌ها افزوده شود به گونه‌ای که امروز، جایگاه ویژه‌ای در بین طراحان گرافیک و هنرمندان عکاس به خود اختصاص داده است.

روش‌هایی که در تصاویر حاصل از آن‌ها، فضاهای ذهنی، وهمی، خیالی، تمثیلی، احساسی و روایی به چشم می‌خورند، صحنه‌هایی که در طبیعت وجود ندارند اما تک تک اجزای آن‌ها طبیعی است. تصویرهایی که در مقابل چشمان ما پنجره‌ای
به جهان خلاقیت‌ها و مرزهای بی کران احساس و بیان غیرمعمول می‌گشاید. تصاویری که در زمانی اندک مفاهیم عمیق و مطالبی گسترده را بیان می‌کند. با پیدایش عکاسی دیجیتال و ورود نرم افزارهای ویرایش عکس به عرصه‌ی عکاسی، گرافیک و هنرهای تصویری، این روش‌ها تنوع و گستردگی بسیار زیادی یافته‌اند.

تا چند سال پیش عکاسی و عکسبرداری امری کاملاً تخصصی به شمار می‌آمد تا اینکه دوربین‌های دیجیتالی پا به عرصه‌ی ظهور گذاشتند. با استفاده از دوربین‌های دیجیتال شما به سادگی می‌توانید عکس‌های بسیار زیبایی را بگیرید.

 ۱۳۶ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-05-2019-2 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

تاریخچه کاربرد عکاس در طراحی گرافیک
فتوگرافیسم
عکاسی کارگاهی
روش‌های تبدیل عکس به فرم
تکنیک‌های ویژه عکس برداری
روش‌های دگرگون‌سازی عکس در نرم‌افزارهای ویرایش عکس

راهنمای دانلود کتاب عکاسی 2

برای دانلود کتاب عکاسی 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عکاسی 2
Nazdune Pn
۱۳۹۹/۱/۳۰
این کتاب یه جوایی مبانی تاریخچه عکاسی برای کسایی که میخوان درسشو بخونن ما دنبال یه کتابی هستیم که تکنیک‌های عکاسی رو بهمون یاد بده
Sin Hera
۱۳۹۷/۱/۱۷
چه جالب
محبوبه علیخانی
۱۳۹۹/۳/۱۷
خیلی کتاب مفیدی بود 😍😍😍
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)