دانلود کتاب غذا، دعا، عشق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب غذا، دعا، عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب غذا، دعا، عشق

کتاب غذا، دعا، عشق داستان زنی در جست و جوی همه‌چیز در ایتالیا، هند و اندونزی است. غذا، دعا و عشق در دل چندین هزار نفر در جهان جا باز کرده. این کتاب پرفروش‌ترین کتاب نیویوک‌تایمز در 158 هفته‌ی متوالی با فروشی بیش از 5 میلیون نسخه چاپی بوده است. این سفرنامه واقعی، نوشته‌ی الیزابت گیلبرت و ترجمه‌ی ندا شادنظر است.

الیزابت گیلبرت در کتاب غذا، دعا، عشق (Eat, pray, love) خاطرات پس از طلاقش را در سفری به دور دنیا روایت می‌کند و نیز از آنچه به ‌دست می‌آورد، سخن می‌گوید.

الیزابت گیلبرت (Elizabeth Gilbert) در 32 سالگی، خانه و همسر دارد و به‌عنوان یک نویسنده، روزگار موفقی می‌گذراند، اما او از زندگی مشترکش راضی نیست و کارش به جدایی می‌رسد. پس از طلاق تلاش‌هایی برای برقراری روابط جدید می‌کند که حاصلی به همراه ندارد.

دکتر مهناز خسروی معتقد است: «در شرایطی که بسیاری از افراد گمان می‌کنند با وجود مشکلات زیادی که دارند، نمی‌توانند برای خودشناسی قدم بردارند، او خود واقعی‌اش را در این سفر ملاقات و تلاش می‌کند تا با همه تعارض‌ها و تضاد‌هایش روبه رو شود.» از نظر این روانشناس، نویسنده این کتاب که ماجرای سفرهایش را روایت می‌کند، نه شخصیتی سراسر پاک و سفید است و نه یک شخصیت پر از گناه و سیاه و همین ویژگی است که می‌تواند احساس همذات پنداری را در مخاطب ایجاد کند تا با او همراه شود. دکتر خسروی می‌گوید: «او می‌پذیرد که به عنوان یک انسان، خواسته‌ها، توانایی‌ها و ویژگی‌هایی دارد؛ با همین بینش، نه می‌خواهد از آنچه در اختیارش قرار گرفته چشم‌پوشی کند و نه در آن‌ها غرق می‌شود. او به نقطه تعادل رسیده است؛ نقطه‌ای که اگر هرکدام از ما به آن برسیم، می‌توانیم بدون چشم پوشی از نیازهای جسمی‌مان به نیازهای روانی خود هم پاسخ دهیم.»

در قسمتی از کتاب غذا، دعا، عشق می‌خوانیم:

بعد از ترک همسرم، مجذوب دیوید شدم. او مرد جوان، جذاب و خوش‌سیمایی بود و هست. او اهل نیویورک، نویسنده و بازیگر بود و چشمان قهوه‌ای درشتی داشت که شیفته‌شان بودم. او زیرک، مستقل، سرزنده، اغواگر و گیاه‌خوار بود. شاعری شوریده‌دل. آشنایی من و دیوید از آنجا شکل گرفت که او براساس داستان‌های کوتاه من، نمایش اجرا می‌کرد.

 ۳۰۴ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5218-51-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب غذا، دعا، عشق

برای دانلود کتاب غذا، دعا، عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  غذا، دعا، عشق
بهزاد بهزاد
۱۳۹۷/۴/۱۳
من فیلمشو دیدم، باحال بود
مولی م
۱۳۹۷/۴/۷
یه بار اپرا تو برنامش این کتاب معرفی کرد. از اون موقع دنبال این کتاب بودم تا بلاخره پیداش کردم
پروانه عباسی
۱۳۹۸/۱/۲۲
عالی بود واقعا لذت برم چند سال پیشم خونه بودمش و تصمیم دارم چند بار دیگه بخونمش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)