دانلود کتاب غوغا

  • از: مهسا زرگر
  • ناشر: انتشارات رسول
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب غوغا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب غوغا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب غوغا

کتاب غوغا، تالیف مهسا زرگر، داستانی هیجان انگیز و تخیلی است که در آن دختری جسور به نام غوغا می‌خواهد دنیا را با تمام خوبی و خوشی‌هایش بشناسد و ببیند، اما برای این کار باید به بیرون از سرزمینش برود.

در بخشی از کتاب غوغا می‌خوانیم:

مادر گفت‌: دخترم بهتر است صبر کنی و چند سال دیگر به این سفر خطرناک بروی. آن وقت نیز بیشتر تجربه پیدا کرده‌ای.

غوغا گفت‌: نه مادر، من امسال به جای اینکه به سواحل اقیانوس هند بروم، می‌خواهم به دنبال سرزمینی بروم که هیچ کس در آن زندگی نمی‌کند، می‌خواهم تعدادی از مردمانمان را به آن جا ببرم تا در آن جا زندگی کنند و من نیز ملکه آن سرزمین شوم.

مادر گفت‌: دخترم این آرزوی بزرگیست و توانایی زیادی می‌خواهد و تو آنقدر بزرگ نیستی که چنین آرزویی را بکنی. زمان می‌برد، بهتر است تو به فکر آموزش‌هایی باشی که معلمانت به تو می‌دهند و تو باید این آموزش‌ها را یاد بگیری، تو باید یاد بگیری قدرت آب‌ها را به خدمت خود در آوری، تو باید یاد بگیری که موجودات زمین را با خود همراه کنی. تو باید قدرت تبخیر مرداب‌ها را یاد بگیری، یاد بگیری که تمام آب‌ها باید زلال و روان باشند. تو باید انجماد و تبخیر را فرا بگیری، تو باید فرا بگیری که یک سیلاب را چگونه کنترل کنی. تو مسیر آب‌های روان را نمی‌دانی. تو باید نقشه‌ی جغرافیایی زمین را بدانی، منابع آب‌های زیرزمینی را بشناسی، در آینده از این آموخته‌هایت و قدرت‌هایت برای حفط خودت و سرزمین و مردمت استفاده کنی، تو جانشین بعد از من هستی.

غوغا گفت‌: مادر همه‌ی این‌هایی را که گفتی می‌دانم من سیزده سال خود را برای این آموخته‌ها صرف کردم من بلدم از قدرت‌هایم استفاده کنم، می‌توانم با رقص دستانم موج را تشکیل و منهدم کنم.

می‌توانم کوه‌های یخی را جا به جا کنم، می‌توانم ابرهای باران‌زا را در آسمان شناسایی کنم. من تمام آموخت‌هایم را حفظ هستم، بگذر برای خودم سرزمینی داشته باشم.

 ۱۲۸ صفحه، ۸۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8886-10-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب غوغا

برای دانلود کتاب غوغا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  غوغا
Tina Page
۱۳۹۷/۵/۱۱
خوب بود
Nahid R
۱۳۹۷/۵/۲۵
قدرت=خیانت
Sara Abbasi
۱۳۹۷/۵/۱۵
خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)