دانلود کتاب غیرممکن غیرممکنه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب غیرممکن غیرممکنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب غیرممکن غیرممکنه

کتاب غیرممکن غیرممکنه نوشته‌ی ماری فورلئو، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شود که با زبانی ساده و صمیمی شما را برای مواجهه با مشکلات زندگی‌تان آموزش می‌دهد و برای دستیابی به رویاهای‌تان آماده می‌کند.

آیا تا به حال برای به پایان رساندن کار دچار خود مشکل شده‌اید؟ آیا ایده‌های شگفت‌انگیز همیشه به ذهنتان می‌آید اما بعد از کم شدن هیجان اولیه، آن را دنبال نمی‌کنید؟ اگر خلاق و بلندپرواز هستید، احتمالاً جواب مثبت است. مشکل از شما نیست که تا به حال آن ایده‌ها را دنبال نکرده‌اید. شما تنبل یا بی‌اراده نیستید، بلکه هنوز یک باور مهم را هنوز نشنیده‌اید: «غیرممکن غیر ممکنه، کار نشد نداره!»

ماری فورلئو (Marie Forleo) در کتاب غیرممکن غیر ممکنه (Everything Is Figureoutable) به شما می‌آموزد که چگونه در مواجهه با مشکلات و سختی‌ها واکنش نشان بدهید و آن‌ها را از سر راه خود کنار بزنید. اگر فکر می‌کنید در زندگی خود به بن‌بست رسیده‌اید و دیگر کاری از دستتان ساخته نیست این کتاب را از دست ندهید. ماری فورلئو مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد، همان‌گونه که این کار را تا به امروز با میلیون‌ها مخاطب خود انجام داده است.

نکوداشت کتاب غیرممکن غیرممکنه:

هرکس می‌خواهد با ترس‌هایش مواجه شود و به رؤیاهایش جامه‌ی عمل بپوشاند و راه بهتری رو به جلو بیابد باید غیرممکن غیرممکنه را بخواند. ماری فورلئو با شوخ‌طبعی، بینش و توصیه‌های کاربردی چگونگیِ دستیابی به اهدافتان را نشان می‌دهد. این کتاب هر کسی را که سد راهتان شده است ضربه فنی می‌کند. (شریل استرید، نویسنده‌ی وحشی)

کتاب غیرممکن غیرممکنه در زندگی‌تان تغییر اساسی ایجاد می‌کند. راه‌حل هر آنچه به آن مشغولید، رؤیای آن را دارید، یا حتی از آن اجتناب می‌کنید اینجاست. اگر هم فکر می‌کنید «اما من نمی‌توانم»، حتماً باید دست از خواندن این تقریظ بردارید و کتاب را بخرید؛ چون همان‌طورکه ماری با داستان‌های الهام‌بخش و راه‌حل‌های کاربردی در این کتابِ تأثیرگذار به شما نشان می‌دهد، تو می‌توانی! (سارا جونز، بازیگر و نویسنده)

کتاب غیرممکن غیرممکنه گردبادی از قدرت، شوخی، عمل‌گرایی، و ظرافت است. ماری فورلئو دقیقاً همان‌گونه که زندگی می‌کند می‌نویسد: با اشتیاق کامل، صراحتی عاری از چرندیات و تعهدی سرسختانه نسبت‌به خودپاسخ‌گویی. مردم، این زن محشر است. این کتاب زندگی‌تان را تغییر می‌دهد. (الیزابت گیلبرت، نویسنده‌ی بخور، عبادت کن، عشق بورز و معجزه‌ی بزرگ)

چه چیزی باعث می‌شود خواننده هم‌زمان احساس دوست داشته شدن و الهام‌گرفتن کند و درصددِ حل مزخرفاتی باشد که در زندگی‌اش جریان دارد؟ نمی‌دانم، اما ماری فورلئو آن را فهمیده است! کتابی هوشمندانه، جالب، صریح و فوق‌العاده. عاشقش شدم! (برنه براون، دارای مدرک دکتری، نویسنده‌ی شجاعت رهبری و جرئت بسیار)

بهترین کتاب‌ها مانند کلیدی‌اند که به خوبی در قفل جا می‌گیرند. ماری صادق، بخشنده و دلسوز است و در این کتاب دانشش را با ما در میان می‌گذارد. اگر برای ایجاد تغییرات در جست‌وجوی گام بعدی‌تان هستید، پس جای خوبی آمده‌اید. (ست گودین، نویسنده‌ی این است بازاریابی)

ماری فورلئو نیروی طبیعت است که به مدد دیگران آمده تا اعتماد به نفسشان را بیابند و خود و کسب‌و‌کارشان را رشد دهند. در غیرممکن غیرممکنه، ماری تعدادی از درس‌هایی را که آموخته است بیان می‌کند. (سایمون سینک، نویسنده‌ی با چرا شروع کنید و رهبران آخرسر غذا می‌خورند)

ماری فورلئو را بیشتر بشناسیم

ماری فورلئو از سال 1999 مدیر عامل شرکت آموزشی و رسانه‌ای خود است. وی توسط اپرا وینفری به عنوان «رهبر فکری برای نسل بعدی» توصیف شده است. ماری مجری برنامه‌ی به نام خودش است که هم‌اکنون بیش از 47 میلیون بازدید در 195 کشور جهان دارد. ماری فورلئو کارآفرینان، هنرمندان را آموزش می‌دهد تا به دنبال رویاهای خود بروند. او همچنین برنامه‌ی آموزشی خود تحت عنوان B-School را اجرا می کند.

جملات برگزیده کتاب غیرممکن غیرممکنه:

- مغز ما چیزهایی را که باور داریم تقویت می‌کند.
- باورهای ما یا ما را به سمتی سوق می‌دهند که از نهایتِ قابلیت‌هایمان استفاده کنیم یا مانع آن می‌شوند.
- باورهای ما شکست یا موفقیتمان را تعیین می‌کنند و اینکه ما در وهله‌ی اول موفقیت را چگونه معنا می‌کنیم.
- در بیانِ قدرتی که باور در زندگی‌مان دارد نباید غلو کرد؛ اما قبل‌از اینکه شروع کنیم به تغییرِ باورهایمان، دانستنِ اینکه از کجا می‌آیند، بهمان کمک زیادی خواهد کرد.

در بخشی از کتاب غیرممکن غیرممکنه می‌خوانیم:

همین حالا به اطراف نگاه کنید. نه، واقعاً به اطراف نگاه کنید. هر کجا هستید، هر کاری که دارید می‌کنید، دست از خواندن بردارید و به همه‌ی چیزهایی که می‌بینید توجه کنید. ببینید چه چیزهایی در اختیار دارید (همین کتاب هم جزئی از آن است)؛ وسایلی که نزدیک شماست، چه پوشیده‌اید، روی چه نشسته‌اید، اشیایی که احاطه‌تان کرده‌اند.

چیزی‌هایی که من می‌بینم: اثر انگشتم روی صفحه‌ی لپ‌تاپ؛ فنجان قهوه؛ دیواری پر از کابینت‌های چوبیِ آشپزخانه که با توری سیمی پوشیده شده و پر از لیوان، گلدان و کتاب است؛ دفترچه‌ای فنری؛ چند بطری شراب. این‌ها چیزهای واضحی‌اند که دیده می‌شوند.

به احتمال زیاد هر دوی ما در میان معجزاتِ مدرنی مثل الکتریسیته، لوله‌کشیِ داخلی و وای‌فای نشسته‌ایم. تمام این چیزهایی که ما را احاطه کرده‌اند، از جرقه‌ی یک فکر به وجود آمده‌اند، یک ایده، تصوراتِ بدْوی و بی‌شکلِ یک نفر.

هر فیلمی که تابه‌حال دیده‌اید، هر داستانی که شنیده‌اید و هر کتابی که خوانده‌اید، هر موسیقی‌ای که شما را وادار به آوازخواندن یا گریه کرده، مسیری رمزآلود از را جهان نیستی به هستی طی کرده است، از ایده‌ای بی‌شکل تا واقعیتی ملموس. ذهن ما نوعی ماشین خلاقِ جادویی است. ذهن ما محل تولد تجارب بسیار فوق‌العاده‌مان و پیشرفت در تاریخ بشر است. ذهن ما آن چیزی است که قدرت ساخت واقعیت، هم برای ما و هم برای دیگران را به ما می‌دهد. چون...

هر چیزی در دنیای مادی ابتدا ریشه در فکرمان دارد.

 ۳۰۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6573-75-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

در ستایش ماری فورلئو
1: پرتقال تروپیکانا
2: نقشه‌ی راهتان برای رسیدن به نتیجه
3: جادوی باور
4: بهانه تراشی نکنید
5: چگونه با ترسِ ناشی از هر چیزی مقابله کنیم؟
6: آرزویت را تعریف کن
7: قبل از اینکه آماده باشید، شروع کنید
8: پیشرفت، نه کمال
9: به جوابِ رد جوابِ رد بدهید
10: جهان به استعداد خاص شما نیاز دارد
پایان: راز واقعی برای موفقیت پایدار
تقدیر و تشکر
ضمیمه
بازهم یادداشت‌هایی از شدنی‌بودنِ همه‌چیز

راهنمای دانلود کتاب غیرممکن غیرممکنه

برای دانلود کتاب غیرممکن غیرممکنه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  غیرممکن غیرممکنه

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Fatima Salim
۱۳۹۸/۱۱/۱۰
این کتاب واقعا عالیه یه زبون ساده داره و حس میکنی نویسنده رو به روت نشسته و میزنه تو گوشت و میگه اهای متوجه‌ هستی؟؟ هیچ چیز غیرممکنی وجود نداره. حتما و حتما اینو بخونین
Kazem Alidousti
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
فوق العاده، جامع، ساده، حقیقی و انجام پذیر!به همه عزیزانی که میخواهند افکار و باورهای منفی و زائد رو از روح و روان و رفتارشان بزدایند و در زندگی نگاهشان تعالی و پیشرفت و پیدا کردن خود حقیقی شان است، پیشنهاد میکنم!با آرزوی باورهایی زاییده از عشق، صداقت، خلاقیت و شجاعت!
محدثه ملک رییسی
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
بهترین کتاب دنیاست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)