دانلود کتاب فارسی (خوانداری) چهارم دبستان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فارسی (خوانداری) چهارم دبستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فارسی (خوانداری) چهارم دبستان

کتاب «فارسی خوانداری چهارم دبستان» به قلم اعظم الملوک صاحبقرانی(1342)، ایران جلولی(1354) و معصومه گمار(1358) شامل نکات مهم و کلیدی درس و مجموعه ای از سؤالات امتحانی و آزمونهای درس به درس و جامع همراه با پاسخ تشریحی است که مشابه سؤالات امتحانی طرح شده و کل کتاب درسی چاپ جدید را پوشش میدهد. استفاده از این کتاب به دلیل طبقه بندی شدن امتحانات به تفکیک هر درس، هم در طول سال تحصیلی و هم هنگام امتحانات توصیه میشود. یکی از مزایای این کتاب که باعث میشود دانش آموزان به مطالعه بیشتر و بهتر این کتاب ترغیب شوند، استفاده از شکلها و جداول رنگی است. در ضمن در این کتاب سعی شده است به کلیه خودآزماییها و فعالیتهای هر درس جهت درک بیشتر دانش آموزان پاسخ داده شود.

 ۲۲۵ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-177-453-9 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فارسی (خوانداری) چهارم دبستان

برای دانلود کتاب فارسی (خوانداری) چهارم دبستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فارسی (خوانداری) چهارم دبستان
مهدی شمسی
۱۳۹۸/۷/۱۱
بسیار عالی بود کلیه قسمتهای کتاب کار شده... فقط به نظر من صلاح نیست در دسترس بچه هامون قرار بگیره چون جلوی تلاش آنها را برای رسیدن به جواب میگرد ولی برای ما پدر مادرها خوبه تا بتونیم پاسخ کودکانمان را بدرستی بدهیم.
arash alaei
۱۳۹۸/۷/۳
سطح این کتاب در مقایسه با کتب کمک آموزشی موجود در بازار به شدت پایین است.هم از لحاظ محتوا و هم فرم بصری و دیداری و جذابیت ظاهری
احمد زمانی
۱۳۹۸/۴/۲۳
عالی فقط پایه چهارم دبستان چرا فارس و اجتماعی فقط پس بقیش لطفا سایر کتابها رو هم قرار دهید با تشکر از برنامه خوبتون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)