دانلود کتاب فراری‌ها از درس بخوانند (شیوه پیشنهادی مطالعه)

  • از: پوریا برزعلی
  • ناشر: انتشارات پیک ریحان
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فراری‌ها از درس بخوانند (شیوه پیشنهادی مطالعه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فراری‌ها از درس بخوانند (شیوه پیشنهادی مطالعه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فراری‌ها از درس بخوانند (شیوه پیشنهادی مطالعه)

موضوع مطالعه و به طبع آن امتحانات از موضوعات مشترک و مهم زندگی بسیاری از ما در سنین دبیرستان تا دانشگاه است. پرداختن به این موضوعات برای بعضی از ما بسیار ساده و لذت بخش و برای بعضی دیگر همراه با مشقات بسیار است. من که خود روزی از همان جماعت درد کشیده بودم که تا مرزهای افتادن و مشروطی هم پیش رفته‌ام. حال مطالعه و امتحانات برای من یکی از اجزای لذت بخش زندگی و جدایی ناپذیر آن شده است. نمراتم خوب نبود چون سیستم آموزش و پرورش ما درس می‌داد اما آموزش خوب درس خواندن را که مهمتر از دیکته کردن درس‌هاست نمی‌داد!

اصل مطلب چگونه خواندن است حال هر رشته‌ای را که می‌خواهید بخوانید بخوانید فرقی نمی‌کند، دیگر راه برای شما هموار است.

در این کتاب لزوماً مبحث جدیدی در زمینه روش­‌های مطالعه ارائه نمی­‌شود اما سعی شده تا با شیوه بیان خودمانی و همچنین ترکیب عناصر مختلف جسمی و روانی در کنار هم در این اثر، مطالب دل نشین و جذاب بیان شوند تا خواننده محترم را به باور و اجرای این متدها هرچه بیشتر ترغیب و تشویق نماید؛ چرا که در حین تألیف این اثر همواره مخاطبان و جامعه هدف خود را که بیشتر برای نوجوانان (سنین راهنمایی) و جوانان (سنین دبیرستان تا مقطع کارشناسی) است را مد نظر قرار داده شده است.

 ۸۰ صفحه، ۵۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7487-04-4 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
گپی خودمانی
هدف (انگیزه)
تقسیم بندی زمان
شرایط محیطی مطالعه
محکم سر جای خود بنشینید
حواس پرتی در حین مطالعه
اولین کتاب خودتان را تألیف کنید
مرور
چه زمانی  به سراغ سوالات برویم
محیط را برای خودتان کنکوری کنید
نتیجه گیری از تصحیح سوالات
رفع خستگی
 عبادت

راهنمای دانلود کتاب فراری‌ها از درس بخوانند (شیوه پیشنهادی مطالعه)

برای دانلود کتاب فراری‌ها از درس بخوانند (شیوه پیشنهادی مطالعه) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فراری‌ها از درس بخوانند (شیوه پیشنهادی مطالعه)
رضا امینیان
۱۳۹۵/۹/۵
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت آقای مولف محترم به نظربنده مطالب کتاب را اولش خوب شروع نمودید ولی در ادامه مطالبی تکراری بودو در چندین کتاب و مقاله مطرح شده بود و عموم مطالب توصیه‌های معلمان ومشاوران تحصیلی بود. باتشکر
reza azadi
۱۳۹۸/۳/۲۳
بلواقع جالب نبود و واقعا جای تعجبه برا من چرا این کتاب وارد کتابراه شده وقتی با کتاب‌هایی مانند قدرت 5 ثانیه یا اثر مرکب یا حرف نزنید عمل کنید یا فرمول برنامه ریزی و یا یا یا.... مقایسه میشه واقعا انسان متعجب میشه چجور این کتاب وارد کتابراه شده
محمد باقر فکوری
۱۳۹۶/۸/۹
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)