دانلود کتاب فرزند رنگ‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرزند رنگ‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرزند رنگ‌ها

کتاب فرزند رنگ‌ها نوشته‌ی زهره برائی نژاد، بر اساس تازه‌ترین تحقیقات علمی ثابت می‌کند که شخصیت والدین چه تأثیری بر روی رفتار فرزندان و آینده‌ی آن‌ها می‌گذارد.

درباره‌ی کتاب فرزند رنگ‌ها:

اختلالات رفتاری در دوران ابتدایی کودکان نمایان می‌شود و به طور قابل ملاحظه‌ای بر عملکرد تحصیلی، اجتماعی و حرفه‌ای کودکان اثر منفی می‌گذارد. این اختلالات منجر به بیماری‌های روانی مانند اعتیاد، دزدی، اختلالات اضطرابی و خلقی، عدم یادگیری و... در بزرگسالی می‌شود. از دیگر ویژگی‌های کودکان دارای اختلالات رفتاری بیش فعالی، پرخاشگری، دروغگویی، بی‌قراری و... می‌باشد و در ایالات متحده آمریکا شیوع این بیماری‌ها از سن 8 - 6 سالگی گزارش شده است.

از اصلی‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی رفتار کودکان، والدین هستند. در واقع عملکردها، رفتارها و کارکردهای متعدد خانواده منجر می‌شود مراحل ابتدای رشد فکری کودکان تحت تأثیر جدی قرار بگیرد به همین دلیل خانواده در تربیت کودکان رابطه‌ی مستقیم دارد.

مشکلات رفتاری زندگی فردی و اجتماعی کودکان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بنابراین توجه کافی به مسائل بهداشت روان کودکان بسیار حائز اهمیت است و از شیوع بیماری‌های مزمن جلوگیری می‌نماید. توجه به اهمیت این مسائل، هر گونه تلاشی که در راستای شناسایی و تشخیص، پیشگیری، کنترل و درمان اختلالات رفتاری و روانی صورت گیرد و بهداشت روانی جامعه را القا بخشد، ارزشمند است.

بیشتر کودکان رفتارهای نادرست دارند و با دیگران بدرفتاری می‌کنند. اغلب اوقات معلمان و همکلاسی‌هایشان آنان را طرد می‌کنند و این امر موجب می‌شود تا قدرت یادگیری آن‌ها پایین بیاید. در این کتاب عوامل موثر بر اختلالات رفتاری کودکان که نقش بسیار مهمی جهت جلوگیری از شیوع و پیشگیری دارد، مورد بررسی قرار گرفته است.

در بخشی از کتاب فرزند رنگ‌ها می‌خوانیم:

یکی از هیجان‌هایی که در زندگی همه‌ی افراد نقش مهم و موثری دارد، هیجان خشم است. خشم نوعی از هیجان است که اغلب بر اثر واکنش شخص نسبت به رفتارهای نامناسب دیگران بروز می‌کند. خشم ممکن است از یک رنجش و ناراحتی زودگذر تا یک عصبانیت تمام عیار گسترش یابد. اما در هر حال پدیدهای کاملا طبیعی است و مانند سایر احساسات و هیجان‌ها نشانه‌ها نشانه‌ی سلامت، تندرستی و عواطف انسانی است.

 ۱۳۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-266-055-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: رنگ خطر مشکلات رفتاری در کودکی
فصل 2: تاثیر ویژگی‌های شخصیتی والدین بر رفتار ناکارآمد کودکان
فصل 3: پاسخ به رابطه بین ویژگی‌های شخصیتی والدین و رفتارهای کودکان
منابع کتاب

راهنمای دانلود کتاب فرزند رنگ‌ها

برای دانلود کتاب فرزند رنگ‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرزند رنگ‌ها

نظرات کتاب فرزند رنگ‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.