دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش

کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش به شما نشان خواهد داد که چطور می‌توان با استفاده از رژیم غذایی درست از بیماری‌هایی نظیر زخم معده، التهاب روده، یبوست و ... جلوگیری کرد.

درباره‌ی مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی:

این مجموعه کتاب هشت جلدی شامل نکات کلیدی، متنوع و بسیار کاربردی است که با بیانی ساده و توضیحاتی قابل درک انواع مواد غذایی را از زوایایی گوناگون مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به حذف مطالب تئوریک و غیر اصولی، شرح تاثیر مواد غذایی بر بدن انسان همراه با تصاویر رنگارنگ و جالب اشاره کرد. این کتاب گزیده‌ای از مباحث پر کاربرد تغذیه و رژیم درمانی کتاب «Foods THAT harm, foods THAT heal» است که با فروشی بیش از شش میلیون نسخه در کشورهای مختلف دنیا، ارزشمند‌ترین اثر در زمینه‌ی تغذیه برای عموم مردم به شمار می‌آید.

کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش (Foods that harm, foods that heal: an A-Z guide to safe and healthy eating) مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای تمامی افراد بسیار سودمند خواهد بود؛ چرا که با شرح برجسته‌ترین کلیدهای سلامتی، نظر شما را نسبت به مواد غذایی تغییر می‌دهد و با کمترین هزینه به جلوگیری و درمان خیلی از بیماری‌های گوارشی کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش می‌خوانیم:

هضم غذا از دهان آغاز می‌شود. غذا در دهان به وسیله جویدن به تکه‌های کوچک شکسته و با بزاق مخلوط می‌شود تا مرطوب شده و آنزیم‌های لازم برای آغاز شکسته شدن کربوهیدرات‌ها به آن اضافه شود.

غذا پس از جویدن وارد مری می‌شود و به معده انتقال پیدا می کند. در انتهای مری عضلات حلقوی وجود دارد که از بازگشت مواد غذایی و اسید معده به مری پیشگیری می‌کند. گاهی این حلقه عضلانی به خوبی بسته نمی‌شود و در نتیجه مقداری از مواد غذایی به مری باز می‌گردد. این عارضه اصطلاحا ریفلاکس نامیده می‌شود. ریفلاکس می‌تواند باعث سوزش سردل و سوء هاضمه شود که از شایع‌ترین اختلالات گوارشی به حساب می‌آید.

 ۷۱ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-238865-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: تغذیه و اختلالات در هضم غذای خوراکی (گوارشی)
فصل 2: تغذیه و اختلالات کبدی
فصل 3: اسهال و تغذیه
فصل 4: تغذیه و التهاب و عفونت مجاری گوارشی تحتانی (گاستروآنتریت)
فصل 5: تغذیه و التهاب معده (گاستریت)
فصل 6: التهاب روده (کولیت)
فصل 7: کاهش اشتها (بی اشتهایی)
فصل 8: تغذیه و سندرم روده تحریک پذیر
فصل 9: بیماری سلیاک
فصل 10: پرخوری و اشتیاق به مصرف غذا
فصل 11: تغذیه و عارضه دیورتیکولیت (ناراحتی دیواره مجاری گوارشی)
فصل 12: تعذیه و زخم‌های ناحیه دهان
فصل 13: زخم‌های گوارشی و مخاطی و تغذیه
فصل 14: تغذیه و سنگ کیسه صفرا (سنگ‌های صفراوی)
فصل 15: سوء هاضمه و سوزش سردل
فصل 16: نارسایی پیشرفته کبدی (سیروز)
فصل 17: عدم تحمل نسبت لاکتوز
فصل 18: فتق هیاتال
فصل 19: تغذیه بیماری فیبروز کیستیک
فصل 20: بیناری التهابی روده، کرون
فصل 21: تغذیه و گاز روده (نفخ شکم)
فصل 22: یبوست
فصل 23: تغذیه و پرقان
نمایه

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش

برای دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2: بیماری‌های دستگاه گوارش
رژیم غذایی، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم غذایی، مجموعه غذاهای زیان بار غذاهای شفابخش، تغذیه، دستگاه گوارش، تغذیه سالم، اصول تغذیه، تغذیه درمانی، علم تغذیه، بیماری های گوارش، بیماری های دستگاه گوارش، کتاب درباره دستگاه گوارش، بیماری های گوارشی، علائم بیماری های گوارشی، سیستم گوارش، گوارش انسان، گوارش، درباره ویتامین ها، ویتامین های مورد نیاز بدن، برنامه غذایی، غذای سالم، راهنمای تغذیه، نقش تغذیه در زندگی، اختلالات غذایی، تاثیر تغذیه بر روی سلامتی، انواع ویتامین ها و خواص آنها، کتاب تغذیه و بیماری های دستگاه گوارش، کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی غذاهای زیان بار غذاهای شفابخش 2، an A Z guide to safe and healthy eating، Foods that harm foods that heal، Joe Schwarcz، Fran Berkoff، انجمن ریدرز دایجست، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی جلد 2، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی جلد دو، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی pdf، کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 2، encyclopedia of nutrition and diet therapy، کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی تغذیه و بیماری های دستگاه گوارش، کتاب بیماری های گوارش