دانلود کتاب فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی)

  • از: زهرا رحمانی
  • ناشر: انتشارات مجد
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی)

کتاب فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی) نوشته‌ی زهرا رحمانی، دربردارنده‌ی بیش از 80000 واژه و هزاران اصطلاح جدید است.

امروزه گسترش ابزارهای ارتباط جمعی همچون شبکه‌های ماهواره‌ای، پایگاه‌های اطلاع رسانی، اینترنت، مجلات و نشریات گوناگون و نیز پیوند و ارتباط همه جانبه با کشورهای عربی، ضرورت آموزش زبان عربی و اهمیت فراگیری آن را دو چندان کرده است. ولی متأسفانه تلاش‌های انجام شده توسط دست اندرکاران آموزش زبان عربی همچنان ناکارآمد است و تاکنون فضای مناسبی برای بهبود و کیفیت بخشی به این زبان و تغییر و تحول بنیادی در آن بوجود نیامده است.

شایان ذکر است که یادگیری زبان عربی به عنوان زبان دوم برای فارسی زبانان مانند هر زبان دیگری نیاز به رعایت اصول و قوانین زبان آموزی و زبان‌شناسی دارد، با توجه به این که زبان عربی از دقیق‌ترین و قانونمند‌ترین زبان‌ها محسوب می‌شود، هر معلمی برای آموزش آن باید اصول و قوانینی را بداند و ساختارهای این زبان را به طور دقیق بشناسد تا بتواند آن را به مخاطبان خود منتقل کند.

این فرهنگ‌نامه کاملاً کاربردی می‌باشد و چیزی که به این فرهنگ ارزش و اعتبار بخشیده است، اصطلاحات، کاربرد موصوف و صفت‌ها، مضاف و مضاف الیه‌ها، کاربرد فعل‌ها با فاعل‌ها یا مفعول‌های مخصوص‌شان و ضرب‌المثل‌ها است.

همچنین این اثر دارای ویژگی‌های بارز پاسخگوی نیازهای امروز دانشجویان و پژوهشگران می‌باشد و از واژه‌های کم کاربرد استفاده نشده است.

 ۷۴۰ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-193-273-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰۰ ت - 15.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی)

برای دانلود کتاب فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی)

نظرات کتاب فرهنگ لغت المعجم الصریح (فارسی - عربی)

Mohmmad Serailu
۱۳۹۹/۴/۲۹
کتاب دارای کلمات و واژگان کاربردی است و همچنین اگر کلمه‌ای چند معنی و معادل داشته باشد هم روبروی کلمه نوشته و این از محاسن کتاب است که این کتاب را از کتب دیگر متمایز می‌کند.
مژگان سلطانی دوست
۱۳۹۸/۸/۲۰
بسیار بسیار عالی بود
مشاهد همه نظرات (۲)