دانلود کتاب فرهنگ واژگان فارسی - روسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ واژگان فارسی - روسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ واژگان فارسی - روسی

کتاب فرهنگ واژگان فارسی - روسی یکی از شش جلد فرهنگ واژگانی است که دربردارنده مفردات و واژگان آموزشی کتاب‌های درسی این مجموعه است که با وسواس و دقت زیاد تهیه و ترجمه شده است.

بدون تردید فراگیری زبان، نیازمند مجموعه‌ای از مؤلفه‌های تأثیر‌گذار در فرآیند یادگیری و تسلط بر آن محسوب می‌شود. هر زبان حداقل از دو بخش مفردات و ترکیبات زبانی تشکیل می‌شود که صد البته تا زمانی که فراگیران به میدان بهره‌گیری از جملات و ترکیبات زبانی با ساختار و اسلوب گرامری و یا دستور زبانی خاص وارد نشوند، نمی‌توان به فراگیری زبان آنان اطمینان حاصل نمود ولی بدیهی است از آن جایی که جملات از ترکیب و تألیف واژه‌ها به وجود می‌آیند، فهم دقیق معنای هر واژه در به کارگیری صحیح آن‌ها در جملات از نقش غیرقابل اجتناب و تأثیرگذاری برخوردار است.

 ۱۹۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-195-137-7 

چاپ ۱۳۹۰: ۲۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ واژگان فارسی - روسی

برای دانلود کتاب فرهنگ واژگان فارسی - روسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ واژگان فارسی - روسی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
مبین علیخواه
۱۳۹۹/۸/۲۳
تلفظ حروف نداره ولی ترجمه‌های خوبی داره
Alireza Bagherian
۱۳۹۸/۶/۶
ممنون، کتاب مفید و کارآمدی هست. برای من که تازه زبان روسی رو شروع به خوندن کردم. امیدوارم کتابهای بیشتری در خصوص زبان روسی در کتابراه قرار بگیره. ممنون
ابوالفضل پارسیا
۱۳۹۸/۳/۱۶
آموزش زبان فارسی روسی خوب است اما به نظر نویسنده محترم چنانچه در انتخاب عنوان دقت می‌نمود مخاطبان بیشتری را جذب می‌نمود. چنانچه توجه بفرمایید خود آموز تنها به جنبه کاربرد زبان فارسی برای نوآموزان روس بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)