دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 21

  • ناشر: پژوهش های نوین علوم مهندسی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 21 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 21 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 21

در فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 21، یک مبدل بوست با کلیدزنی ZVS و بهره ولتاژ بالا ارائه و آنالیز می‌شود. مدار اکتیو کلمپ اعمال شده به مبدل علاوه بر ایجاد شرایط ZVS برای هر دو سوئیچ اصلی و کمکی موجب کاهش فشار ولتاژ بر روی سوئیچ اصلی مبدل می‌شود.

رزنانس خازن وسلف سوئیچ نیز موجب می‌شود سوئیچ تحت شرایط ZVS روشن شود. نتایج شبیه سازی نیز آورده شده است.

توسعه پر شتاب و گسترده علوم به ویژه در حوزه فنی و مهندسی، انجام اقدامات علمی برای معرفی دستاوردهای علمی را بیش از پیش ضروری کرده است. توسعه پایدار ایران اسلامی، مستلزم ایجاد زیرساخت‌های علمی به ویژه در حوزه علوم مهندسی است. موسسه مدیریت دانش شباک با همکاری اساتید برجسته دانشگاهی با هدف معرفی پژوهش‌های علوم مهندسی و ایجاد فرصتی برای تبادل مطالعات و تجارب در این حوزه، نشریه پژوهش‌های نوین علوم مهندسی را منتشر می‌کند.

 ۶۷ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

1- آنالیز یک مبدل بوست با کلیدزنی ZVS و بهره بالا
2- پیش‌بینی تقاضای خودرو از طریق رگرسیون چند متغیره و ARIMA
3- رفتار دینامیکی سازه‌های جداسازی شده تحت اثر زلزله نزدیک گسل
4- بررسی و معرفی دیوار JK و نقش آن در صنعتی سازی ساختمان
5- شبیه‌سازی عددی ویژگی‌های انتقال حرارت جریان الکترواسموتیک درون یک میکروکانال دوبعدی ‌تحت تاثیر میدان‌های الکتریکی و مغناطیسی عرضی

راهنمای دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 21

برای دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 21 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 21