دانلود کتاب فضا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فضا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فضا

کتاب فضا نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، کودکان را با فضانوردی و کار فضانوردان آشنا می‌کند و به آنان اطلاعاتی درباره فضا می‌دهد.

موضوع کتاب فضا (L' espace) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب درباره کره زمین و سیاره‌های دیگر و اجرام و چگونگی آن‌ها توضیحاتی را ارائه می‌دهد و این دنیای جذاب را به بچه‌ها با زبان ساده و همراه با تصویرسازی‌های زیبا معرفی می‌کند.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب فضا برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار جذاب و آموزنده است و اطلاعات خوبی را به آنان درباره سیاره‌ای که در آن زندگی می‌کنند و فضای اطرافش می‌دهد.

در بخشی از کتاب فضا می‌خوانیم:

برای انتقال و به هم چسباندن تکه‌های این ایستگاه فضایی، به بیش از چهل سفر با استفاده از شاتل‌های فضایی و موشک نیاز بود. دقیقاً همانند بازی خانه‌سازی در اندازه بسیار بزرگ.

در اینجا، فضانوردها هم زندگی و هم کار می‌کنند. آن‌ها در داخل ایستگاه، در هوا معلق هستند؛ زیرا در فضا هیچ وزنی وجود ندارد!

آن‌ها برای خروج از ایستگاه، لباس فضانوردی می‌پوشند و برای تنفس، بطری‌هایی دارای اکسیژن را با خود برمی‌دارند. فضانوردان توسط یک ریسمان بسیار محکم به ایستگاه وصل شده‌اند.

 ۲۹ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7118-04-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فضا

برای دانلود کتاب فضا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فضا
پارسا جلالی
۱۳۹۹/۵/۸
سلام برای بچه‌ام خیلی عالی بود
سابرینا احمدپور
۱۳۹۹/۵/۵
واسه بچه‌ها خیلی جالبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)