دانلود کتاب فقط مرگ قابل مذاکره نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فقط مرگ قابل مذاکره نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فقط مرگ قابل مذاکره نیست

فقط مرگ قابل مذاکره نیست، نوشتۀ علی بهرام پور، از تجارت و کسب و کار سخن می‌گوید و به شما یادآور می‌گردد که در تجارت هرچقدر مذاکره کنید، همانقدر هم موفق می‌شوید. می‌توان متذکرشداین کتاب از جامع‌ترین و کاملترین کتاب‌ها در حیطه آموزش اصول و فنون مذاکره است.

علی بهرام‌پور با مقدمه‌ای از پیتر اکونومی، نویسنده‌ی بیش از 85 جلد کتاب، این کتاب را آغاز کرده است.
در این کتاب پیترا اکونومی می‌نویسد: در کسب و کار، همانند زندگی روزمره، به طور دائم درگیر موقعیت‌هایی هستیم که به استفاده از مهارت‌های مذاکره نیاز داریم. به دشواری می‌توان وظایفی را پیدا کرد که افراد برای انجام آن در کسب و کار خود به مذاکره نیازی نداشته باشند.

البته هر روز در خارج از اداره یا هر جای دیگر به مذاکره مشغول هستیم. مثلاً خرید وسیله‌ای برای خانه. بر سر راه شما به عنوان مذاکره کننده‌ای تأثیرگذار موانع بسیاری وجود دارد. ممکن است شما مهارت‌های فنی برای عالی شدن در حوزه کاری انتخابی و مهارت‌های اجتماعی برای کار با دیگران را داشته باشید. با این وجود، اگر نتوانید درخواست‌های خود را عملی کنید یا همکاران خود را به همکاری با خود وا دارید، به سختی می‌توانید در شغل خود مؤثر و تأثیرگذار باشید. یادگیری و تمرین مهارت‌های مذاکره برای تبدیل شدن به بازرگانی ماهر و کارآزموده مهارتی مهم و کلیدی است.

در کتاب "فقط مرگ قابل مذاکره نیست" علی بهرام‌پور چارچوبی جامع و کامل برای مذاکره‌ای ماهرانه و با اعتماد به نفس در اختیار شما قرار می‌دهد. هیچکس مذاکره کننده ای عالی و حرفه‌ای به دنیا نیامده است. بهترین مذاکره کننده ها در طول زمان این مهارت‌ها را تمرین کرده و آموخته‌اند. از این رو با در دست داشتن این کتاب می‌توانید مهارت‌های اساسی مذاکره را فرا بگیرید.

اکثر افراد بیش از آنکه درک کنند، در زندگی خود مذاکره می‌کنند. پس از خواندن این کتاب، درک بسیار بهتر و عمیق‌تری از مذاکرات روزمره‌ای که درگیر آن هستید، خواهید داشت و برای چیره شدن بر آن‌ها به خوبی آماده می‌شوید. بنابراین داشتن مهارت مذاکره مزیتی خارق‌العاده برای همه است.

علی بهرام‌پور در "فقط مرگ قابل مذاکره نیست" به نوزادی تازه متولدشده اشاره می‌کند که نوزاد اگر گرسنه باشد، سردش باشد و یا خوابش بیاید چه می‌کند. گریه می‌کند. شاید برای اکثر ما گریه کردن نوزاد یک معنی داشته باشد. اما مادر او متوجه می‌شود که در حال حاضر این صدا برای غذا، خواب یا چه چیزی است. همه ما از همان شروع زندگی به مذاکره می‌پردازیم. تعریف راحت و ساده مذاکره، همان صحبت کردن بر سر یک چیز است. زمانی که ما تضادی داریم صحبت می‌کنیم و این همان مذاکره است. فرض کنید قرار است با دوستان خود به سینما برویم. معمولاً قبل از خروج از خانه روی موضوعات زیر فکر می‌کنیم؛ کدام لباس یا کفش را بپوشم؟ یا چه ساعتی از خانه بیرون بروم؟ کجا با دوستان قرار بگذارم؟ و غیره. تمام این گفتگوهای درونی که ما هر روز با خود داریم نوعی مذاکره محسوب می‌شود. محل کار خود را تصور کنید؛ فرقی ندارد کارفرما باشیم یا برای کسی کار کنیم. هر لحظه در حال صحبت کردن و برخورد با تضادهایی با دیگران هستیم. در جلسات هر کسی از دید خود موضوعی را بررسی می‌کند.
برای به نتیجه رسیدن کارها به بحث و گفتگو می‌پردازیم. این‌ها نیز نمونه‌های دیگری از پرکاربردترین مذاکرات ما در طول یک روز کاری است. حال به خانواده می‌آییم؛ در طول روز بارها و بارها با همسر، برادر، خواهر، پدر و مادر مشغول صحبت هستیم. تمام این صحبت‌ها، اگر با تضاد باشد می‌توانیم بگوییم در حال انجام دادن مذاکرات خانوادگی هستیم. تمام مث ل هایی که در بالا ذکر شد برای آن بود که بدانیم در طول روز ما مشغول ارتباط گرفتن با دیگران و انجام مذاکرات متعدد با آنها هستیم. در تجارت شما آنچه را که لیاقت دارید به دست نمی‌آورید آنچه را که مذاکره می‌کنید به دست می‌آورید به راحتی می‌توان عنوان کرد که از روز تولد تا مرگ، همه چیز قابل مذاکره است.

 ۱۰۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-155-7 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه پیتر اکونومی
مقدمه نویسنده
فصل اول: مذاکره چیست؟
فصل دوم: مهارت‌هایی برای مذاکره
فصل سوم: ویژگی های یک مذاکره کننده
فصل چهارم: آمادگی برای مذاکره
فصل پنجم: حضور در مذاکره
فصل ششم: بایدها و نبایدها در مذاکره
جمع بندی
سپاسگزاری

راهنمای دانلود کتاب فقط مرگ قابل مذاکره نیست

برای دانلود کتاب فقط مرگ قابل مذاکره نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فقط مرگ قابل مذاکره نیست

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
امیر آقاجانی
۱۳۹۹/۱/۱۳
شاید موضوعش جالب باشه ولی روان نوشته نشده و شاید بشه کتابهای بهتری در این زمینه پیدا کرد@@@
shahab khatami
۱۳۹۸/۸/۲۴
تمام کتابهای این نویسنده شبیه هم هستن
محمدرضا انصاری
۱۳۹۶/۳/۲۷
کتاب خوبی است همانطور که عنوان خوبی دارد.
واقعا فقط مرگ قابل مذاکره نیست. (البته من مطمئن نیستم! شاید با یاد گرفتن تکنیکهای مداکره بتوان هنگام مرگ هم مذاکره کرد!)
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۷)