دانلود کتاب فیزیک از آغاز تا امروز


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فیزیک از آغاز تا امروز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۹۰۱ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-7054-12-0 

چاپ ۱۳۸۷، قیمت الکترونیکی: ۱۱۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب فیزیک از آغاز تا امروز

کتاب فیزیک از آغاز تا امروز اثر حسین جوادی و افسانه جوادی، نگرشی نوین به سیر تحول و تکامل علم فیزیک دارد و زمینۀ رشد اندیشه‌های منجر به کشفیات فیزیکی تشریح گردیده است.

کتاب فیزیک از آغاز تا امروز برای توضیح نحوه‌ی اندیشیدن به پدیده‌های فیزیکی به رشتهٔ تحریر در آمده است. هرچند که سعی شده رویدادهای تاریخی فیزیک در تحریر این کتاب مد نظر قرار گیرد اما این کتاب، تاریخ فیزیک نیست.

بحث‌های فلسفی در کنار رویدادهای تاریخی مطرح شده است تا فلسفهٔ علم فیزیک، زینت‌بخش محتوای علمی آن گردد. با این وجود نمی‌توان کتاب فیزیک از آغاز تا امروز را فلسفی قلمداد کرد. درک عمیق دانش فیزیک، بدون توجه به روند تاریخی و نگرش‌های فلسفی آن، از جذابیت این دانش بنیادی می‌کاهد. به همین دلیل هرجا که لازم دیده شد، محتوای علمی کتاب با تاریخ و فلسفه و فیزیک در هم آمیخته است تا زوایای تاریک و مبهم فیزیک برای خواننده روشن گردد.

هریک از فصول کتاب تکمیل کننده فصل قبلی است، بنابراین پیشنهاد می‌شود کتاب با فصل‌بندی ارائه شده مطالعه شود تا پیوستگی و ارتباط نظریه‌های فیزیکی و اهمیت آن‌ها مشخص شود. در این صورت خواننده مشاهده خواهد کرد که هیچ نظریه‌ای کامل نیست و هر نظریه جدیدی با اشکالات و ابهامات خاص خود رو به رو است که زمینهٔ اندیشه و پژوهش‌های بعدی را فراهم می‌سازد.

کتاب در سطحی تهیه شده است که برای همهٔ گروه‌های سنی با هر پایه‌ای از معلومات فیزیکی، مفید واقع شود. با این وجود کتاب فیزیک از آغاز تا امروز برای دانشجویان رشته‌های فیزیک، ریاضی و مهندسی مناسب‌تر است.

راهنمای دانلود کتاب فیزیک از آغاز تا امروز

برای دانلود کتاب فیزیک از آغاز تا امروز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب فیزیک از آغاز تا امروز
فرید گودرزی
۱۳۹۶/۹/۲۸
فک نمی کردم بتونم هم چین چیزی رو اینجا پیدا کنم
rkavarh rkavarh
۱۳۹۷/۳/۱۴
عالی به معنای واقعی کلمه
منبع مناسب و به روز برای تحقیق و مطالعه است
rkavarh rkavarh
۱۳۹۷/۳/۱۴
عالی به معنای واقعی کلمه
منبع خوب مفید والبته بروز برای تحقیق ومطالعه در مورد فیزیک
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)