دانلود کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟

  • از: آلن سی. سامرسال، مهشید مرتضوی
  • ناشر: انتشارات تیمورزاده
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟

آلن سی. سامرسال در کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟ به شرح تازه‌ترین پیشرفت‌ها در زمینه انقلاب تندرستی می‌پردازد.

همه‌ی افراد تقریبا می‌دانند که تغذیه و مکمل‌ها می‌توانند نقش اساسی در انقلاب سلول‌های بنیادی داشته باشند. این انقلاب معمولا از طرف افرادی که تمام تمرکزشان پیشگیری، حفظ سلامت و تندرستی است، مطرح می‌شود. کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی (Stem cell nutrition) به اثبات این حقیقت اعجاب‌آور می‌پردازد.

همانطور که می‌دانیم سلول‌های بنیادی نقش تعیین کننده‌ای در درمان بیماری‌های مزمن و گهگاه ناتوان کننده دارند. در واقع ما نسبت به پیشرفت‌های واضح خود در فهم نقش سلول‌های بنیادی بالغ در فیزیولوژی طبیعی انسانی بی‌تفاوت بوده‌ایم.

امروزه می‌دانیم که سلول‌های بنیادی به طور مداوم مغز استخوان را ترک می‌کنند، در گردش خون حرکت کرده و به بافت‌های نیازمند مهاجرت می‌کنند و در آن جا تکثیر می‌شوند و تمایز می‌یابند تا به سلول‌های مختص آن بافت تبدیل شوند. این روند، سیستم طبیعی بازسازی بدن را تشکیل می‌دهد.

آلن سی. سامرسال (Allan Calvin Somersall) در کتاب حاضر این واقعیت را در قالب 5 نکته بیان می‌کند:

1- همه افراد دارای سلول‌های بنیادی هستند.
2- همه افراد از سلول‌های بنیادی خود استفاده می‌کنند.
3- تمامی افراد همه روزه از سلول‌های بنیادی استفاده می‌کنند.
4- سلول‌های بنیادی کار می‌کنند.
5- سلول‌های بنیادی همواره به انجام وظیفه مشغول هستند.

کشف مهم دیگری که در این کتاب به آن پرداخته می‌شود، این است که برخی مواد طبیعی می‌توانند از فرآیند بازسازی طبیعی سلول‌های بنیادی حمایت کنند. این جمله بیانگر تغذیه سلول‌های بنیادی است.

در بخشی از کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی می‌خوانیم:

بدن انسان، اشرف تمامی مخلوقات است. بدن انسان به تمام معنا، شاهکار است. نه تنها به علت اینکه از 50 تا 100 تریلیون سلول منفرد تشکیل شده است بلکه از آن جهت که هر یک از این سلول‌ها بسیار شگفت‌انگیز هستند. من همواره به خودم می‌گویم.

بگذار ستاره شناسان و کیهان‌شناسان، اعصار تاریک فضا و زمان را بررسی کنند و به کهکشان‌ها و فرا کهکشان‌های متشکل از انواع ناشناخته و شاید بیجان ماده طبیعی، سیاه ماده و حتی پاد - ماده بنگرند. بگذار تا به گمانه زنی در مورد منشا و سرنوشت این اعجوبه‌های در حال توسان در جهان، مشغول باشند. اما من می‌خواهم قبل از مشاهده سلول واحد انسانی زیر میکروسکوپ، به دید احترام، نظاره‌گر آن در یک لوله آزمایش یا حتی بهتر از آن در یک موجود زنده و در حال تنفس باشم
این سلول‌های ظریف در هر ثانیه، بی‌نهایت واکنش شیمیایی بسیار پیچیده اما کارآمد را انجام می‌دهند. آن‌ها در عین حال که پایداری فردی خود را حفظ می‌کنند، به طور مداوم با ریز محیط پیچیده و در حال تغییر خود، در تقابل هستند. این سلول‌ها فعالیت‌های پیچیده خود را با دقت فراوان انجام می‌دهند.

 ۲۵۰ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-238-134-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش 1: انقلاب سلول‌های بنیادی
فصل 1: اصول مقدماتی سلول‌های بنیادی: خصوصیات اصلی
فصل 2: فعالیت طبیعی سلول‌های بنیادی
فصل 3: ارزش بالقوه سلول‌های بنیادی
بخش دو: تکامل تغذیه
فصل 4: مروری مقدماتی درمورد مکمل‌ها
فصل 5: رسیدن به عصر پیشتازی
فصل 6: دوره پیشتاز بودن تغذیه
بخش 3: منابع نوآوری
فصل 7: از تفاله تالاب به طلای ناب
فصل 8: استخراج طلا
فصل 9: استانداردهای کیفیت
بخش 4: تحول تندرستی
فصل 10: تغذیه‌ی سلول‌های بنیادی و پزشکی
فصل 11: سبک زندگی سلول بنیادی
فصل 12: آینده سلول‌های بنیادی

راهنمای دانلود کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟

برای دانلود کتاب قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟