دانلود کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع

  • از: مهدی رمضانی
  • ناشر: انتشارات آبرنگ
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع

مجموعه قصه‌های وقت خواب کودک از چهار جلد کتاب با نام‌های قصه‌هایی برای پسرهای شجاع، قصه‌های وقت خواب برای دخترهای مهربان، قصه‌هایی برای شاهزاده خانم‌ها و شب بخیر کوچولو تشکیل شده است و دربردارنده داستان‌هایی برای گروه سنی (ب) و (ج) است.

این مجموعه در قالب داستان‌های کوتاه آموزنده همراه با شخصیت‌های هر داستان همراه شده و تجربه‌ای تازه را فرا می‌گیرد. اتفاقات، ماجراجویی‌ها و مشکلاتی که کودکان در دنیای واقعی خودشان با آن‌ها روبرو هستند در دل هر داستان با راهکار و بیانی کودکانه به آن‌ها آموزش داده می‌شود که این روش در آموزش‌پذیری کودکان بسیار تاثیرگذار است.

کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع شامل داستان‌های کوتاه از قبیل دزدان دریایی و دایناسور کجاست؟ و فلیکس و پدرش و... می‌باشد.

 ۴۹ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-252-568-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۷۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دزدان دریایی
دایناسور کجاست؟
فلیکس و پدرش
همبازی ها
گردش در تاریکی
شکار هیولا
هنری به پدر و مادرش کمک می کند

راهنمای دانلود کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع

برای دانلود کتاب قصه‌هایی برای پسرهای شجاع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه‌هایی برای پسرهای شجاع
لیلا جلینی
۱۳۹۶/۶/۱۰
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)