دانلود کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم

  • از: ابراهیم رها
  • ناشر: انتشارات نقش و نگار
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم

کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم نوشته‌ی ابراهیم رها، مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه و طنز است که همه ماجراها به لحاظ زمانی در نصف شب و به لحاظ مکانی در هواپیما اتفاق می‌افتد. کتاب رویکردی سیاسی-اجتماعی دارد و این از نقاط قوت آن محسوب می‌شود.

در پشت جلد این اثر آمده است: «قصه‌های هزار و یک نصف شب» خنده‌دارترین مجموعه داستان تاریخ بشریت و حومه است. یا لااقل خنده‌دارترین مجموعه داستان حال حاضر جهان و یا حداقل ایران و یا احتمالا تهران. شاید هم خنده‌دارترین مجموعه داستانی است که در این کتاب‌فروشی موجود است! شاید هم نباشد. تنها راه برون‌ رفت از جهل و گمراهی و یافتن پاسخ این سوال حیاتی این است که خود «قصه‌های هزار و یک نصف شب» را بخوانید.

در بخشی از کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم می‌خوانیم:

او و مادرش نشستند و میان همهمه و بحث‌های مسافرین هواپیما، قدری فکر کردند. می‌شد به آینده فکر کرد. می‌شد به اینکه وقتی طرفین شناختی از هم ندارند چه مخاطراتی زندگی‌شان را تهدید خواهد کرد اندیشید، می‌شد به شرایط عجیبی که پیش آمده بود فکر کرد، می‌شد... اما آن‌ها هر دو فقط داشتند به گل و شیرینی فکر می‌کردند و اینکه در هواپیما گل و شیرینی پیدا نمی‌شود!

مادر قدری بیشتر فکر کرد اما چون به نتیجه‌ی خاصی نرسید دست کمک به سمت خدمه پرواز دراز کرد. خدمه‌ی پروازی هم که گویا از شنیدن ماجرا سر ذوق آمده بودند در سریع‌ترین زمان ممکن رفتند سراغ بسته‌های خوراکی هواپیما و چهارتا و نصفی از آن‌ها را گشودند. در هر بسته یک کیک کوچک دوقلو کاکائویی بود که درآوردند و روی هم هفت، هشت ده تا کیک مقبول جور کردند به عنوان شیرینیِ ماجرا و چیدند در یک بسته‌ی خالیِ بزرگ‌تر. بدین ترتیب گام بزرگی در رسیدن این زوج جوان برداشتند و بخش عمده‌ی مشکلات زندگی آن‌ها را حل کردند. مانده بود گل تا تمام مشکلات زندگی آن‌ها حل بشود به همین خاطر و از روی خیراندیشی همه با هم شور کردند و ناگهان یکی مثل ترقه از جا پرید که:

- خلبان به کتش گل زده بود، خودم دیدم!
هرچند گل خلبان طبعاً کمی کج و معوج شده بود و یک شاخه هم بیشتر نبود و تازه خود شاخه را هم نداشت فقط گلبرگ‌ها بودند که روی کت رخ‌نمایی می‌کردند، اما همین، خیرالموجودین بود و آن‌قدری هم بود که تتمه‌ی مشکلات یک زوج را حل و فصل کند! یکی به سرعت رفت و ماجرا را با کاپیتان در میان گذاشت و کاپیتان هم که قلبی از طلا داشت فی‌الفور گل را با بخشی از یقه قلوه‌کن کرد و تحویل داد!

 ۹۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-700-296-7 

چاپ ۱۳۹۵: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

زن درمانی
سرقت
کمربند ایمنی
فیلم سینمایی
عاشق

راهنمای دانلود کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم

برای دانلود کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم
متی مت
۱۳۹۷/۱۰/۹
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)