دانلود کتاب لذت مهندسی

  • از: حسین مجدفر
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لذت مهندسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لذت مهندسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لذت مهندسی

کتاب لذت مهندسی، کوششی است برای دوستداران خلاقیت، کارآفرینان سختکوش، مهندسان نوآور و دانشجویان علاقه‌مند به تغییر و تفاوت در شیوه نگرش به مسائل فنی و صنعتی. امید آن که خواننده جوان با مطالعه کتاب حاضر به مرزهایی نو در نگرش به موضوع مهندسی برسد و با الهام از مطالب این کتاب بر غنای دانسته‌های خود بیفزاید.

کوشش شده است تا هر مطلب به صورتی کوتاه و گذرا فقط ذهن خواننده را به آن مطلب جلب نماید و با ارائه کمترین واژگان، سرنخ هایی نخستین درباره آن موضوع را به او بدهد و خواننده خودش در صورت علاقه‌مند شدن بدان گفتار، به دنبال دانسته‌های کامل‌تر برود. ولی در برخی زمینه‌ها که یا به دلیل نو بودن و یا جذابیت، نیاز به شکافتن بیشتر موضوع بوده توضیحات جامع‌تری داده شده است که از آن جمله می‌توان به مواردی چون: «واقعیت مجازی»، «الگوریتم ژنتیک» و «تاریخچه رباتیک» اشاره نمود.

مطالب کتاب درباره تازه‌های فناوری، دنیای جذاب هوش مصنوعی، کاربرد الگوریتم ژنتیک و الگوریتمهای رفتار حیوانات در طراحی‌های مهندسی، تاریخچه دانش رباتیک، شبکه‌های عصبی، واقعیت مجازی، موس کامپیوتر در مسیر تکامل، مسابقه ملی طراحی خودروی الکتریکی، مسابقه ملی طراحی شناورهای هوشمند، مسابقه ملی طراحی هواپیمای بدون سرنشین، مسابقه مبارزه با قانون جاذبه و ... است.

 ۶۱ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب لذت مهندسی

برای دانلود کتاب لذت مهندسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لذت مهندسی

نظرات کتاب لذت مهندسی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.