دانلود کتاب لیموزین قرمز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لیموزین قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لیموزین قرمز

کتاب لیموزین قرمز اثر آنار رضا شامل چهار داستان کوتاه ترکی آذربایجانی است. آنار رضا یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان ادبیات معاصر آذربایجان است که کتاب‌هایش همیشه جز پرفروش‌ترین‌ها قرار دارد. این شهرت و نفوذ او تنها به خاطر سبک نگارش‌اش و بازگویی دغدغه‌های انسان معاصر است.

 آنار رضا (Anar Rzayev) پسر رسول رضا شاعر برجسته آذربایجان است. او که رئیس نویسندگان این کشور نیز می‌باشد از خانواده‌ای فرهنگی است. در تمام نوشته‌هایش سعی می‌کند تا انسان را به یاد خودش بیاورد. همیشه در داستان‌هایش مخاطب را در شرایطی غیر‌قابل باور قرار می‌دهد و او را در بخش پایانی غافلگیرش می‌کند. داستان‌هایش را باید از ابتدا تا به انتها خواند. چیزی را نمی‌توان پیش بینی کرد.

در بخشی از کتاب لیموزین قرمز (Red Limousine) می‌خوانیم:

بعد از این بحث خسته‌کننده فیروز مرا به خانه‌اش برد. ما با هم در یک انستیتو کار می‌کردیم. در راه سعی می‌کرد با حرف‌هایش مرا سر عقل بیاورد. می‌گفت: «این‌قدر سفت نباش. برای هر چیزی زود از کوره درنرو. اگه حق با تو باشه، راه‌های مختلفی برای دفاع از اون وجود داره. تو با این کارِت همه رو با خودت دشمن می‌کنی و همین باعث می‌شه که نتونی کسی رو قانع کنی. سعی کن یه‌کم سیاست داشته باشی. این‌قدر سعی نکن رُک باشی. وقتی دیدی کسی دروغ می‌گه، بهش بگو این‌طور که من متوجه شده‌م شما به این مسئله زیاد احاطه ندارید! به گمونم بهتره تجدید نظر کنید. اون‌وقت شاید با نظر من موافق شدید. نه اینکه مثل تو شما چیزی سرتون نمی‌شه، دلیلش هم اینه که جاهلید، نادونید، و احمقید...»

 ۱۵۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8211-35-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

من، تو، او و تلفن...
لیموزین قرمز
من، تو، او و تلفن...
وحشت

راهنمای دانلود کتاب لیموزین قرمز

برای دانلود کتاب لیموزین قرمز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لیموزین قرمز

نظرات کتاب لیموزین قرمز

حسن جوادی
۱۳۹۸/۱/۱۲
اگر این نمونه بارز ادبیات داستانی آذربایجان است پس در مقایسه با ادبیات معاصر خودمان شبیه یک پشه در مقابل فیل است. بسیار ابتدایی و در حد قصه‌های سطحی وبلاگ نویسان دهه هشتاد است اما از این جهت که کارهای انجا ترجمه بشود و بدانیم آن جا چه خبر است خوب بود و باید از مترجم تشکر کرد
حسن جوادی
۱۳۹۸/۱/۱۳
البته داستان آخری اگر کمی ویراسته تر بشود کار خوب و درخشانی است
شماره دوزی آتوسا
۱۳۹۷/۵/۹
موضوعش جالبه هنوز تمومش نکردم
مشاهد همه نظرات (۳)