معرفی و دانلود کتاب مارتین، مامان کوچولو

عکس جلد کتاب مارتین، مامان کوچولو
قیمت:
۱۵,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مارتین، مامان کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مارتین، مامان کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مارتین، مامان کوچولو

کتاب مارتین، مامان کوچولو نوشتهٔ ژیلبر دولاهه کتابی‌ست روان و ساده با فضایی دوست داشتنی که از عشق و مراقبت مارتین به برادر کوچکش می‌گوید.

مارتین، مامان کوچولو که در ایران به نام مارتین و ژان کوچولو چاپ شده بود، یکی دیگر از مجموعه داستان‌های مارتین است که با نقاشی‌های بی‌نظیر مارسل مارلیه هرگز از خاطر کودکان فراموش نمی‌شود.

در این کتاب مارتین چند روز از برادر کوچکش مواظبت می‌کند، زیرا پدر و مادرش به سفر رفته‌اند. او کارش را به خوبى انجام می‌دهد و تصمیم می‌گیرد پس از بازگشت مادر در نگهداری ژان کوچولو به او کمک کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مارتین، مامان کوچولو
نویسنده
مترجمغزال رمضانی
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات21
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مارتین، مامان کوچولو

مرضیه ربانی
۱۴۰۲/۲/۳۱
تصاویر این کتاب فوق العادست. ‌ممنون از کتابراه. یه جلدش را از قدیما داشتم خیلی دلم میخواست بقیه جلدهای اون رو پیدا کنم که متاسفانه نبود.
این جلدش که از انتشارات کهکشان نورد هست خییلی بهتره متنش کاملتره عکسها واقعیتره ولی اون یکی جلدش که از انتشارات سیراف هست را دوست نداشتم.
زهرا بافنده
۱۳۹۸/۱/۶
سلام، میدونید چه قدر دنبال این سری از کتاب‌ها میگشتم. خاطرات کودکیم برایم زنده شد تو رو به خدا همشون رو بگذارید برا دانلود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
maop ma
۱۳۹۷/۲/۳۰
واقعا عالی بود و خاطرات شیرین دوران کودکی برام زنده کرد لطفا بقیه کتابهای این سری بذارید.
شراره شیرودی
۱۳۹۶/۸/۱۵
این کتاب من را به دوران کودکیم برگرداند و من دوباره خودم را در حال ورق زدن این کتاب دیدم.
ویونا محمد پور
۱۳۹۶/۴/۳۰
عالی بود❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب مارتین، مامان کوچولو

برای دریافت کتاب مارتین، مامان کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.