دانلود کتاب مانستر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مانستر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مانستر

در کتاب مانستر نوشتۀ ای. لی. مارتینز، شما با هیولاها آشنا می‌شوید! این رمان داستان دو فردی را به تصویر می‌کشد که ناچارند برای نجات دنیا با اژدهایان، گربه‌سانان و... مواجه شوند.

موضوع کتاب مانستر چیست؟

جودی در شیفت شب یک فروشگاه فودپلاس محلی مشغول کار است. با اینکه زندگی فوق‌العاده‌ای ندارد اما سعی می‌کند شاد باشد. زمانی که او داخل یخچال یک یتی بزرگ (پاگنده) را مشغول خوردن بستنی می‌بیند، زندگی‌‌اش به طور خطرناکی با زندگی مانستر (Monster) پیوند می‌خورد.

او برای گیر انداختن این موجود با یک آژانس هیولا تماس می‌گیرد و آن‌ها مردی به نام مانستر را برای این امر به محل کار جودی می‌فرستند. تخصص مانستر در گرفتن چیزهایی است که شب‌ها بیرون می‌آیند. چیزهایی مثل اژدهایان و ترول‌ها.

بعد از آشنایی مانستر و جودی با یکدیگر، با اینکه خیلی با هم خوب نیستند، اما ناچارند در کنار هم با گربه‌سانان، اژدهایان، سگ‌های دریایی اینوئیت و یک پیرزن دیوانۀ گربه‌دوست مواجه شوند تا بتوانند آیندۀ دنیا را نجات دهند.

با ای. لی. مارتینز بیشتر آشنا شویم:

ای. لی. مارتینز (A. Lee Martinez) در تگزاس متولد شد. او در سن 18 سالگی بدون هیچ دلیل مشخصی شروع به نوشتن رمان کرد. سیزده سال بعد اولین رمانش به چاپ رسید و موفق به کسب جایزۀ بهترین کتاب الکس شد. از سرگرمی‌های او می‌توان به شعبده‌بازی، انواع بازی‌ها و طرح‌های نجومی اشاره کرد.

کتاب مانستر برای چه کسانی مناسب است؟

نوجوانانی که به داستان‌های فانتزی و طنز علاقه‌مند هستند، از این کتاب بسیار لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب مانستر می‌خوانیم:

چستر درست می‌گفت. این کاری بود که مانستر همیشه می‌کرد. او فقط با جریان حوادث جلو می‌رفت و اجازه می‌داد شرایط او را به اطراف حرکت بدهند. این شیوه زیاد موفقیت‌آمیز نبود. ولی، در این مورد، خلاف غریزه‌اش عمل کردن احتمالاً به این معنی بود که در توده‌ی آتش جادویی که جودی و لوتوس را از باقی جهان جدا کرده بود، به خاکستر تبدیل می‌شد.

دستش را داخل شعله برد. پوست سرخش تیره شد، ولی نسوخت. او دستش را بیرون کشید و آن را بررسی کرد. هنوز جامد بود. فقط کمی با عرق نمدار شده بود، ولی به یک تکه گوشت سیاه شده تبدیل نشده بود.

زمزمه کرد: «انسان یا پروتوپلاسم، کدوم یکی مانستر؟»

در قلب آتش زانوان جودی لرزید و غرشی از میان کائنات رد و واقعیت بازنویسی شد.

سبیل‌هایی از صورت مانستر بیرون زد و روی دستش مو رویید. دستش را روی گوش‌های نوک‌تیزش کشید. بعد دولا شد و قبل از اینکه نظرش عوض شود، به درون آتش پرید. با اینکه گرما خفه‌کننده بود، به خاکستر تبدیل نشد. چشمانش را روی هدفش نگه داشت. از آنجایی‌که پاهایش در خیابان، که به دریایی از قیر جوشان تبدیل شده بود، فرو می‌رفت، هر قدم از قدم قبلی سخت و سخت‌تر بود. مجبور بود حرکت کند، وگرنه تا زانو در قیر فرو می‌رفت.

در نیمه‌ی راه کفشش گیر کرد، ولی پای در حال آب رفتنش از آن بیرون آمد. لباس‌های ناگهان بزرگ‌شده‌اش روی زمین افتاد و او به یک گربه‌ی سرخ تبدیل شد. که حالا سبک‌تر و سریع‌تر شده بود، از روی قیر چسبان لغزید و رد شد، در حالی‌که ذهنش گیج‌تر می‌شد. ولی او مدام به خودش یادآوری می‌کرد که باید به لوتوس برسد. حتی پس از اینکه تمام افکار انسانی دیگر محو شدند، او موفق شد این فکر را در ذهنش نگه دارد. درست زمانی‌که قیر می‌خواست مانستر را به زیر بکشد، او چنگال‌هایش را دراز کرد و خودش را روی پای لوتوس انداخت.

 ۴۷۹ صفحه، ۶۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-296-415-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مانستر

برای دانلود کتاب مانستر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مانستر
maryam nazemi
۱۳۹۹/۹/۲۱
برای من جالب بود
فقط یه کتاب هیولایی ساده نیست
جواد یوسفی
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
خیلی عالی بود واقعا محشره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)