دانلود کتاب ماه و آدینه ها: شعر و دریچه ها وانشده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ماه و آدینه ها: شعر و دریچه ها وانشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ماه و آدینه ها: شعر و دریچه ها وانشده

این مقاله نگاه دیگری است به شعر سیدعلی صالحی ازشاعران برجسته موج ناب که از اواخر دهه‌ی پنجاه شمسی از ناب­نویسی فاصله گرفته و به نویسشی تازه دست یافته که نام آن را شعر گفتار نامیده است البته خود شاعر نیز به این نکته واقف است که گفتارسرائی قبل از او در شعر فروغ فرخزاد که اوج آن است در شعر احمدشاملو، پروین اعتصامی وحتی حافظ وجود داشته است. و معتقد است که درست است که سابقه سرایش شعر گفتار قبل از او بوده اما او علاوه بر گفتارسرائی از لحاظ تئوریک ونظری نیز به شعر گفتار پرداخته است.شعر گفتار محاوره­گوئی محوراست و همین شاخصه باعث شده که صالحی نسبت به دیگر هم نسلان خود از اقبال عمومی بهتری برخوردار شود وعده­ای از مخاطبان عام را در دهه هفتاد شمسی با شعر آشتی دهد در مقدمه مقاله نیز نگاهی به زندگینامه او و ذکر نام برخی آثارش شده است.

 ۴۰۰۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5564-56-3 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

نگاهی به سبک شخصی سیدعلی صالحی
رئالیسم و ناتورالیسم درآثارصادق هدایت
نگاهی دیگر به مقامات
بررسی سبک شناختی باب «در ولایت»
نگاهی به شخصیت سودابه در شاهنامه

راهنمای دانلود کتاب ماه و آدینه ها: شعر و دریچه ها وانشده

برای دانلود کتاب ماه و آدینه ها: شعر و دریچه ها وانشده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ماه و آدینه ها: شعر و دریچه ها وانشده