دانلود کتاب مبانی طراحی تجربه کاربری


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مبانی طراحی تجربه کاربری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مبانی طراحی تجربه کاربری

کتاب مبانی طراحی تجربه کاربری در 9 فصل تنظیم شده که گستره وسیعی از مطالب و موضوعاتی که هر فرد برای شروع طراحی تجربه کاربری باید بداند را پوشش می‌دهد.

رسیدن به طراحی تجربه کاربری بی‌نظیر و خاص، به نظر موضوع ترسناکی است. چرا که با موضوعات متعددی سر و کار دارد. از یک طرف با طراحی تعاملی (مجموعه‌ای از روانشناسی حرکت و بازخورد)، تفکر طراحی (فرایند حل مسئله بر پایه همدلی و تکرار پذیری) و کاربردپذیری (چقدر محصول به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد) این‌ها تنها موارد کمی از لیست موضوعات هستند. با این حال تجربه کاربری زمینه‌ای است که برای بسیاری از افراد جذاب می‌باشد. چه مدیر کسب و کار برای تولید محصول جدیدی باشید و یا فردی مشتاق به یادگیری طراحی کاربر محور باشید، تجربه کاربری می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

به علاوه طراحی تجربه کاربری به عنوان یک شغل پر رونق در سرتاسر جهان به شمار می‌رود، فرصت‌های شغلی برای طراحی تجربه کاربری در حال افزایش است و طبق آمار از سال 2010 تا 2020، تا 13 درصد افزایش خواهد داشت. تعداد طراحان تجربه کاربری در شهرهایی چون سانفراسیسکو و نیویورک در حال رشد است و درآمد سالیانه آن‌ها بالای 110000 دلار می‌باشد.

هر فصل کتاب مبانی طراحی تجربه کاربری، به عنوان دوره‌ای کوتاه، با معرفی کلمات کلیدی، بهترین شیوه‌ها و راهنمایی شروع می‌شود و در انتهای هر فصل خلاصه‌ای از مفاهیم کلیدی ارائه شده است.

اگر خواندن هر فصل بتواند اشتیاق شما را درمورد موضوعی خاص برانگیزد و به عنوان مجموعه‌ای از چتر طراحی UX باشد، این کتاب به هدف خود رسیده‌ و کار خود را خوب انجام داده‌ است.

 ۸۶ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: مقدمه‌ای مختصر درباره طراحی تجربه کاربری (UX)
فصل 2: تفکر طراحی چیست و چرا این مبحث بسیار محبوب است؟
فصل 3: هفت فاکتور که بر تجربه کاربری تاثیر می‌گذارد
فصل 4: مقدمه‌ای بر کاربرد پذیری
فصل 5: چگونه مصاحبه با کاربر را مدیریت کنیم؟
فصل 6: هفت تکنیک تحقیقاتی عالی، آزمایش و تست شده UX
فصل 7: طراحی تعاملی چیست؟
فصل 8: طراحی تجربه کاربری موبایل وب: برخی از نکات ساده
فصل 9: تجسم اطلاعات - یک مقدمه‌ی کوتاه

راهنمای دانلود کتاب مبانی طراحی تجربه کاربری

برای دانلود کتاب مبانی طراحی تجربه کاربری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مبانی طراحی تجربه کاربری

نظرات کتاب مبانی طراحی تجربه کاربری

saeed fatemi
۱۳۹۸/۱/۱۳
باسلام. کتاب دارای نکات بسیار زیادی است که مطالعه مجدد و حتی چند باره را می‌طلبد اما در برخی از قسمت‌ها نیاز به بازنگری در ترجمه احساس می‌شود. امیدوارم کتاب‌های بیشتری در این زمینه تالیف وترجمه گردد.
با بهترین ارزوها
پورداد دانشمند
۱۳۹۷/۶/۴
خیلی خوب بود و اگر در یک تیم نرم افزاری کار می‌کنید، این کتاب می‌تواند کلا روند کاری شما رو متحول کند. سپاس و خسته نباشید خدمت مترجمین این کتاب، عالی ‌بود.
منصور حسن زاده
۱۳۹۷/۷/۲۱
کتاب بصورت ساده مفاهیم تجربه کاربری را به افراد مبتدی انتقال میدهد بطوریکه افراد علاقمند برای ادامه راه ترغیب می‌شوند.
مشاهد همه نظرات (۱۱)