دانلود کتاب مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرآیند تدریس و یادگیری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرآیند تدریس و یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرآیند تدریس و یادگیری

در دهه‌های اخیر رویکردهای سنتی یادگیری و تدریس با ظهور فناوری‌های نوین مانند چندرسانه‌ای ها، فرارسانه ای‌ها و ارتباط از راه دور دچار تغییر و تحول اساسی شده است. با ورود فناوری‌های کمکی به ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نظام آموزشی در کلیه دوره‌ها و سطوح تحصیلی شاهد تحولات چشمگیری در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه بوده ایم. این تحولات با ورود اینترنت به عنوان شبکۀ بین المللی اطلاعات و ارتباطات مضاعف شده است و فرایند یادگیری و تدریس را عمیقاً تحت تأثیر خود قرار داده است.

اینترنت باعث شده است تا دانش آموزان و معلمین علاوه بر تبادل اطلاعات از راه دور، بتوانند با یکدیگر تعامل گسترده‌ای نیز داشته باشند و این بر فرایند یادگیری و تدریس تأثیر بسزایی داشته است. کتاب حاضر مبانی نظری کاربرد اینترنت به عنوان بزرگتر ین شبکه ی بین المللی اطلاعات و ارتباطات را در فرایند یادگیری و تدریس نوین معرفی کرده و راهنمای عملی خوبی برای بهره‌گیری موثر از ابزارهای مختلف آن در فرایند یادگیری و تدریس در دوره‌های مختلف تحصیلی نظام آموزشی است.

این کتاب مشتمل بر ده فصل است. در فصل اول نظریه‌های یادگیری و تدریس مبتنی بر وب و در فصل دوم برنامه ریزی و طراحی یادگیری و تدریس مبتنی بر وب به عنوان مبانی نظری معرفی شده است. فصل‌های بعدی کتاب که شامل فصل‌های سوم الی دهم می‌شود ، مبانی عملی کاربرد اینترنت در فرایند یادگیری و تدریس را معرفی می‌کند. این فصل‌ها با عناوین: شناسایی و ارزشیابی مواد و منابع یادگیری در اینترنت، انتشار اطلاعات روی اینترنت، فناوری‌های اینترنتی، کاربرد اینترنت در فرایند ارتباط، کاربرد اینترنت در حل مسأله ی مبتنی بر اطلاعات، کاربرد اینترنت در حل مسأله مشارکتی، کاربرد اینترنت در تحقیق و اکتشاف، و کاربرد اینترنت در مشارکت‌های برخط، تنظیم شده است.

 ۳۲۸ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-309-027-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: نظریه‌های یادگیری و تدریس مبتنی بر وب
فصل 2: برنامه ریزی و طراحی یادگیری و تدریس مبتنی بر وب
فصل 3: شناسایی و ارزشیابی مواد و منابع یادگیری در اینترنت
فصل 4: انتشار اطلاعات روی اینترنت
فصل 5: فناوریهای اینترنتی یادگیری و تدریس
فصل 6: کاربرد اینترنت در فرایند ارتباط
فصل 7: کاربرد اینترنت در حل مساله مبتنی بر اطلاعات
فصل 8: کاربرد اینترنت در حل مساله مشارکتی
فصل 9: کاربرد اینترنت در تحقیق و اکتشاف
فصل 10: کاربرد اینترنت در مشارکت‌های برخط

راهنمای دانلود کتاب مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرآیند تدریس و یادگیری

برای دانلود کتاب مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرآیند تدریس و یادگیری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرآیند تدریس و یادگیری

نظرات کتاب مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرآیند تدریس و یادگیری

سایه شمسی
۱۳۹۷/۷/۳۰
خیلی کتاب خوبیه من خیلی دنبالش گشتم نمی‌خواستم کپی بگیرم 👌
مشاهد همه نظرات (۳)