دانلود کتاب مجموعه مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث

کتاب مجموعه مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث نوشته‌ی عادل علاف صالحی و سایه مهری چمبلی، به مباحثی چون؛ راهکارهای ارتقاء بهداشت، ایمنی و محیط زیست در مدیریت شهری، تحلیل حوادث صنعتی جهت ترویج ایمنی و آموزش HSE و... می‌پردازد.

در بخشی از کتاب مجموعه مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث می‌خوانیم:

چنان‌چه اقدامات اساسی، فوری و بازدارنده در زمان شرایط اضطراری و بحران بصورت موثر صورت نگیرد، حجم ویرانی‌ها و خسارات به حدی بالا می‌رود که از توان مجموعه سازمان و نیروهای امدادی بیرونی نیز فراتر رود، و در نهایت مدیریت صحنه حادثه از دست مجموعه خارج شود باید انتظار شکل‌گیری یک فاجعه را داشت. وقوع فجایع (مربوط به حوادث انسان ساز و صنعتی) در تاریخ بشر اگر چه زیاد نبوده‌اند اما شدت آثار متعاقب آن‌ها به حدی اسفبار بوده‌اند که تا سال‌های سال گریبان‌گیر جوامع و حتی محیط زیست شده‌اند. فجایع طبیعی و زیست‌محیطی ناشی از دخالت غیر‌مستقیم انسان‌ها (سیل، گردباد، طوفان و...) به دلیل نقش انسان در اکو سیستم معمولا به خودی خود خارج از اراده انسان به منظور شکل‌گیری و رشد هستند؛ اما حوادث صنعتی که مورد بحث و مطالعه این تحقیق نیز می‌باشد کاملا با نقش مستقیم انسان و در ارتباط تنگاتنگ با برنامه‌ریزی‌ها و طراحی‌های انسان می‌باشد.‌ اگرچه در تعریف فاجعه دو عنصر غیرقابل کنترل بودن و نامحدود بودن سطح خسارات آورده شده است، هنوز هم باید از تمام توان ملی و بین‌المللی برای کاهش زمان و سطح خسارات وارده کاست.

 ۳۶۹ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-99037-4-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مجموعه مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث

برای دانلود کتاب مجموعه مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث