دانلود کتاب محسوس سازی در سازمان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب محسوس سازی در سازمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب محسوس سازی در سازمان

کتاب محسوس سازی در سازمان نوشته کارل ای. ویک، به روانشناسی صنعتی و روابط افراد در این سازمان‌ها و مشارکت‌هایشان می‌پردازد.

مفهوم حساس‌سازی به معنای این است که حس، با کلمات تولید شده درون جملات مکالمه ترکیب می‌شود تا چیزی در مورد تجربه‌های مداوم شما عنوان شود. مردم می‌دانند زمانی که می‌بینند یا می‌گویند دقیقاً به چه چیز فکر می‌کنند، از این رو حس آن‌ها در کلمات پیوسته‌ای که می‌گویند، خواهد بود.

ممکن است شما نسبت به موضوع احساس بخشی به عنوان یک موضوع تحقیق علمی، نسبتاً بی‌تجربه باشید با این وجود همواره در حال احساس بخشی عمیق در زندگی خود هستید.

کارل ای. ویک (Karl E. Weick) می‌گوید «سعی کردم این کتاب را طوری بنویسم که اگر شما آن را به طور جدی بخوانید، کنار بگذارید و بلافاصله در مورد موضوع انتخاب خود فکر کنید، شما حداقل در کوتاه مدت به آن موضوع فکر می‌کنید.»

خواندن کتاب محسوس سازی در سازمان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمام افرادی که فعالیت سازمانی دارند یا در آینده می‌خواهند داشته باشند، با هر موقعیت و جایگاهی می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

در بخشی از کتاب محسوس سازی در سازمان می‌خوانیم:

بخش عمده تفکر فلوتی این ایده است که مردم درنتیجه فعالیت خود، انگیزه می‌گیرند که به‌وسیله کلمه تصویب بیان می‌شود. او با احترام به محیط، اشاره می‌کند که "ما نه صاحب و نه برده محیط خود هستیم. ما نمی‌توانیم فرمان دهیم و محیط اطاعت کند، اما همچنین نمی‌توانیم، چنانچه با بالاترین دقت صحبت کنیم که موجود زنده خود را با محیط سازگار می‌کند، زیرا این تنها بخشی از حقیقت بزرگ‌تر است.

همسایگان کشاورز من این را می‌دانند: ما درختان معینی را هرس می‌کنیم و پیوند می‌زنیم و آن را بارور می‌کنیم و رفتار ما به‌طور فزاینده‌ای بیشتر به رفتار در برابر درختان سیب منتهی می‌شود، این درختان به‌طور فزاینده‌ای سیب به می‌دهند. درخت انرژی را در من آزاد می‌کند و من در آن آزاد می‌کنم باعث می‌شود من فکر می‌کنم و برنامه‌ریزی و کار می‌کنم و من آن را بارورش می‌کنم. این فرایند آزاد کردن دوطرفه است؛ و این یک فرایند ایجاد است."

 ۲۸۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6885-66-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: طبیعت احساس بخشی
فصل 2: ویژگی‌های احساس بخشی
فصل 3: حس‌سازی در سازمان‌ها
فصل 4: دلایل حساس‌سازی
فصل 5: مفهوم حساس‌سازی
فصل 6: باورمحور، فرآیندهای حساس‌سازی
فصل 7: فعال‌محور، فرآیند حساس‌سازی
فصل 8: آینده معناسازی

راهنمای دانلود کتاب محسوس سازی در سازمان

برای دانلود کتاب محسوس سازی در سازمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  محسوس سازی در سازمان

نظرات کتاب محسوس سازی در سازمان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.