معرفی و دانلود کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص

عکس جلد کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص

کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص به قلم مایکل نیل، یکی از بهترین کتاب‌های خود‌یاری و یک راهنمای تمام‌ عیار برای کمک به شما برای به فعل درآوردن افکارتان و رسیدن به نتایج دلخواهتان است.

موفقیت امری شخصی است که تعریف آن تا حدودی امکان‌پذیر نیست. ولی زمانی که به آن دست پیدا کنیم، هر چه که باشد آن را خواهیم شناخت. خوشبختانه، از بین ما تعداد کمی از افراد قدرت دادن هدیه‌ای که ما را متحول کند، دارند. مایکل نیل (Michael Neill) چنین شخصی است. موفقیت او یاد‌ دادن روش‌هایی است که باعث موفقیت می‌شوند و همین باعث شده لقب مربی برتر را به خود اختصاص دهد.

نویسنده‌ی کتاب، مربی‌ای با نگاهی مانند اشعه‌ی ایکس است، به‌ طوری که قادر است از درون‌تان، قلب شما را ببیند و کارهایی را که برای زندگی بهتر باید انجام بدهید به شما آموزش بدهد. این کتاب خیلی روشن، شفاف و ساده نوشته شده است و می‌تواند منبع الهامی برای هزاران نفر باشد.

اندی فولر برنده‌ی جایزه‌ی امی و سازنده‌ی جلوه‌های ویژه در فیلم زندگی و مرگ پیتر‌سلرز درباره‌ی این کتاب می‌گوید: «مایکل نیل در این کتاب تئوری و عمل را مخلوط کرده و هدیه‌ای نایاب برای خواندن لذت‌بخش به‌ صورت مفید ارائه داده است. چه شما به مربی‌گری علاقه داشته باشید، تحت نظر مربی باشید یا فقط به گذران زندگی فکر کنید و به آن لبخند بزنید، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنم.»

در کتاب ساده و پر محتوای مربی برتر: ده راز متحول‌کردن زندگی هر شخص (Supercoach: 10 secrets to transform anyone's life)، نویسنده به شما حس ساده‌ زیستی و لذت بردن و چگونگی روبه‌رو شدن با چالش‌ها را نشان می‌دهد تا تغییرات عمیق و پایداری را در زندگی‌تان در ارتباط با افرادی که با آن‌ها زندگی یا کار می‌کنید، ایجاد کنید.

جملات برگزیده کتاب مربی برتر:

- بهترین راه برای پیش‌بینی آینده، خلق آن است
- شما همواره تمایل دارید چیزی را ببینید که به دنبالش هستید.
- هیچ‌گاه بدن یک فرد را برای آن‌که لباس اندازه‌ی تنش شود، نبرید.
- اگر به‌راستی دنبال به دست آوردن چیزی هستید که می‌خواهید، همواره راهی برای خلق آن وجود دارد.
- شما چیزی را که در زندگی تقاضا می‌کنید دریافت نمی‌کنید بلکه چیزی را که پیرامون آن مذاکره می‌کنید، به‌ دست می‌آورید.
- یک انباردار هدفمند به من بدهید تا به شما مردی که تاریخ‌ساز خواهد شد، بدهم. مردی بدون هدف به من بدهید تا به شما یک انباردار بدهم.

در بخشی از کتاب مربی برتر می‌خوانیم:

در سطحی از خودآگاهی، مسیر خوشحالی بیشتر این‌طور تعریف شده است که شغل خوب، پول زیاد، همسر و خانه‌ی خوبی داشته باشیم. اما متوجه می‌شویم با این‌که تعداد زیادی از افراد تمام این موارد را دارند ولی در درون خود هنوز احساس تیره‌روزی می‌کنند. بنابراین وقتی عمیق‌تر کنکاش می‌کنیم متوجه می‌شویم که داشته‌های ما باعث خوشحالی یا ناراحتی ما نمی‌شوند بلکه اقدامات و اعمال ماست که ما را خوشحال یا غمگین می‌کنند. اگر کارهای صحیح انجام بدهید درباره‌ی خودتان احساس خوبی دارید و اگر کار اشتباهی انجام بدهید در این صورت همیشه وجدان شما عذابتان می‌دهد.

مشکل اینجاست که بیشتر ما متوجه شده‌ایم به‌ طور معمول اتفاقات خوب برای افراد بد می‌افتد و اتفاقات بد برای افراد خوب. و با این‌که ممکن است فکر کنیم "انجام کارهای خوب" باعث پاداش گرفتن می‌شود، اما این طور نگاه کردن به زندگی عادلانه و منصفانه به نظر نمی‌رسد.

افکاری شبیه به این، بسیاری افراد را سوق می‌دهد که در مسیر داخلی خوشحالی، خوشی و سلامت را پیگیری کنند، و ما به‌ سرعت آن را مشاهده می‌کنیم. همان‌طور که در فصل اول بحث کردیم، خودِ اتفاق نیست که باعث به‌ئوجود آمدن احساس در ما می‌شود، بلکه فکری که درباره‌ی اتفاق می‌کنیم، احساس و تجربه‌ی ما را مشخص می‌کند. بنابراین شروع می‌کنیم به تجربه‌ی امور شبیه به اظهارات و تفکرات مثبت، بی‌شک اگر فقط روند فکرهایی را که به مغزمان خطور می‌کند کنترل کنیم، در این صورت کلید زندگی شاد مادام‌العمر را پیدا کرده‌ایم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: راهی متفاوت برای موفقیت
بخش اول: علم و هنر ساختن باور
بخش دوم: شما خوشحال به دنیا آمدید
بخش سوم: مشکل با اهداف‌
بخش چهارم: راه ساده برای تصمیم‌گیری
بخش پنجم: روزهای بارانی و دوشنبه‌ها
بخش ششم : یک روز متوسط داشته باشید.
بخش هفتم : گوش کردن باعث لذت بردن می‌شود
بخش نهم: رازداشتن امنیت مالی در طول زندگی
بخش دهم: قدرت امید
سخن پایانی: آیا آماده‌اید تا یک مربی برتر شوید؟
قدردانی
 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص
نویسنده
مترجمکیوان سپانلو، لادن گنجی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲۰
زبانفارسی
شابک978-964-236-444-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص

navid ghahremani
۱۳۹۸/۸/۱۱
کتاب فوق العاده‌ای هست که باعث میشه همه برداشتهای قبلی از موفقیت رو تغییر بدید و نیز زندگی و اهدافتان را باز تعریف کنید. مایکل نیل بهترین کوچی هست که من تا کنون دیدم و نظراتش بی‌نظیره ولی متاسفانه از ایشان تنها همین کتاب با نام انگلیسی SuperCoach ترجمه شده است. گِله اصلی از نحوه ترجمه بسیار ضعیف که کتاب است باعث شده خواندن کتاب رو سخت و دشوار کند، ضعف در ترجمه لغات کلیدی و عدم درک خوب مفهوم ارائه شده از طرف مترجم بسیار مشهود است. به عبارتی اگر علاقه مندی مخاطب در درک و دریافت مفاهیم کتاب نباشد ممکن است در میانه راه کتاب را رها کند به عقیده من ترجمه ضعیف باعث کاهش تاثیرگزاری کتاب شده است و از انتشارات قوی مانند "نسل نو اندیش" کاری در این سطح بسیار دور از انتظار است.
Betina Seif
۱۳۹۸/۱/۸
من نویسنده‌اش رو نمی‌شناسم ولی با چندپاراگرافی که از کتاب خوندم فکر کنم از اون کتابهایی هست که هیچ کتاب دیگری با اون برابری نمی‌کنه، یعنی با کتاب‌های موفقیتی دیگر فرق داره
طاها محمودی
۱۳۹۷/۹/۲۸
اگر معتقدید که باید تغییر کنید وخودتون رو متحول کنید حتماً مطالعه کنید
سروش علی‌محمدی
۱۳۹۷/۸/۲۳
من این کتاب ۳ سال پیش خوندم
فوق العادس
حتما بخونین
زندگی منو خیلی تغییر داد
مهرداد سالاری فر
۱۴۰۰/۱/۱۵
عالیییییی همین انتظارم ازتون داشتم یه کار خوب مخصوص بچه‌های ایران
مینا شعبانی
۱۳۹۷/۴/۹
هنوز نخوندم.. ولی می‌دونم عالیه.. متشکرم
Amir Sun1
۱۴۰۰/۱/۲
کتاب بسیار خوبی در حوزه مربی گری میباشد
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص

برای دریافت کتاب مربی برتر: ده راز متحول‌ کردن زندگی هر شخص و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.