دانلود کتاب مرغ سوخاری برای جنازه - قصه‌های غرب وحشی

  • از: شهرام شفیعی
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مرغ سوخاری برای جنازه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مرغ سوخاری برای جنازه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مرغ سوخاری برای جنازه - قصه‌های غرب وحشی

کتاب مرغ سوخاری برای جنازه اثر شهرام شفیعی عنوان جلد دوم از مجموعه طنز قصه‌های غرب وحشی است. در این کتاب نیز با شخصیت‌های داستان قبل مواجه می‌شویم؛ شخصیت‌هایی که حضور ثابت‌شان در داستان‌های مختلف این مجموعه، اگرچه هر بار به شناخت کامل‌تری از آن‌ها منجر شده، اما هرگز به ورطه تکرار نیفتاده و همه رفتارها و دیالوگ‌هایشان در هر کدام از قصه‌ها در اختیار پیشبرد داستان بوده است.

شفیعی در این کتاب نیز خواننده را از همان ابتدا با عنوان داستان غافلگیر کرده و با خودش به دنیای فانتزی گربه‌های وسترن می‌برد. «مرغ سوخاری برای جنازه» داستان درگیر شدن کلانتر در دستگیری سردسته یک باند جنایتکار است که از پوست گربه‌ها کیف زنانه درست می‌کنند، غافل از اینکه خود کلانتر بدون اینکه خبر داشته باشد، در حال همکاری با این گربه جنایتکار است. در این داستان ضمن به‌کارگیری همه عناصر داستان‌های وسترن، قصه‌ای خلق می‌کند که می‌تواند برای مخاطبان ناآشنا با این ژانر نیز جذاب باشد؛ چرا که داستان او بر مولفه‌های اصلی طنز بنا شده و خودش را تنها مقید به خنداندن مخاطب به وسیله هر نوع شوخی منطبق بر جریان‌های روز و تاریخ مصرف‌دار کمدی نمی‌داند.

کتاب «مرغ سوخاری برای جنازه» پر از ریزه‌کاری‌های جذاب و دیالوگ‌های دوست‌داشتنی است. هوشمندی و استعداد شهرام شفیعی برای انتخاب اسم شخصیت‌های داستان نیز مثال زدنی است. از جمله اسم‌هایی نظیر پتوی بچه، بخار پادار، قوز بزرگ و...

شوخی با موقعیت طنزآمیز گربه‌ها در فضای زندگی روزمره آدم‌ها از دیگر ویژگی‌های داستان است؛ آن‌جا که نویسنده به گربه‌های جوان و نازکی اشاره می‌کند که معمولاً تصویرشان روی کاغذهای کادو چاپ می‌شود.

«مرغ سوخاری برای جنازه» در بحبوبه ماجراهای پر از فراز و فرود خود، و در ریتم سریع و طنز نفس‌گیرش، روزنه‌ای هم به سوی یک داستان عاشقانه میان کلانتر و گربه ماده‌ای باز می‌کند که باند جنایتکاران به دنبال درست کردن یک کیف زنانه گران قیمت از پوست او بوده‌اند. اما شفیعی حتی در بیان این دل‌دادگی هم دست از شوخی برنمی‌دارد.

 ۹۶ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-117-1 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

جنازه ها پرحرفی نمی کنند
یک نوع همکاری
پختن نیمرو در خاک انداز
مأموریت بشقاب تمیز
به سبک لویی چهاردهم
تلسکوپ
یه چیز عاشقانه بزن!
کیف زنانه با پوست کلانتر
نیمروی سفت
ادوکلن سه‌شنبه‌ها
نزدیک شیشه خیارشور

راهنمای دانلود کتاب مرغ سوخاری برای جنازه - قصه‌های غرب وحشی

برای دانلود کتاب مرغ سوخاری برای جنازه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مرغ سوخاری برای جنازه - قصه‌های غرب وحشی
ehsan amin
۱۳۹۶/۱۲/۱۶
عالی بود امیدوارم نویسنده قسمت‌های بعدی رو هم ب رشته تحریر در بیارن.
بهنام رزاقی پور
۱۳۹۶/۱۰/۱۷
خوبه ارزش خوندن داره
بهنام رزاقی پور
۱۳۹۶/۱۰/۱۱
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)