دانلود کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس

کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس به شما کمک خواهد کرد تا راه‌حل مشکلات و پاسخ پرسش‌های خود را دربارۀ زندگی عشقی، روابط رمانتیک یا ازدواج بیابید. به موازات آن روش‌های نوینی را برای عشق ورزیدن و برقراری ارتباط خواهید آموخت و این قبیل روابط، زندگی شما را برای همیشه دگرگون خواهد ساخت. من هیجان‌زده هستم تا هر چه زودتر مطالعۀ این کتاب را شروع کنید. زیرا می‌دانم تغییرات و پیشرفت‌های شگرفی انتظارتان را می‌کشد!

این کتاب اطلاعاتی نو و ارزشمند را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید بعدها بارها و بارها به آن مراجعه کنید.

اطلاعات و دانش فعلی شما براساس تجربه‌های شخصی خودتان یا آموزش‌های پدر و مادرتان یا مشاهدۀ ازدواج و روابط آن‌ها یا دیگران است. این کتاب به شما امکان می‌دهد یافته‌های جدید علم روان‌شناسی را جانشین اطلاعات گذشته‌تان نمایید و الگوهای ناسالم را تغییر دهید.

به احتمال زیاد، تمام اطلاعات‌تان را دربارۀ عشق و ازدواج از راه شنیداری به دست آورده‌اید. مثلاً پدر و مادرتان به شما می‌گفتند: «عصبانی نشو» یا «بلد نیستی هیچ کاری را درست انجام دهی.» همسرتان می‌گوید: «دوست ندارم لحظه به لحظه بگویی که چه احساسی داری» یا «نمی‌توانم خواسته‌های تو را برآورده کنم.» سپس این جمله‌ها را آن‌قدر تکرار کرده‌اند که ملکۀ ذهن شما شده‌اند. تکرار، همان روشی است که برای آموزش و شرطی کردن استفاده می‌شود. به طرز مشابهی هنگامی که شما نیز می‌خواهید فکر و ذهن خود را تربیت کنید تا به شیوه‌ای متفاوت و مثبت فکر کنید، باید از اصل «تکرار» استفاده کنید. به همین دلیل باید این کتاب را چندین بار مطالعه نمایید.

کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس حاوی بخش‌های زیر است:

1. درس‌هایی دربارۀ عشق: اطلاعات و یافته‌های روان‌شناسی است که با شما در میان خواهم گذاشت.

2. سفر عشق: این سفرها، سفرهای تخیلی هدایت شده و بسیار متحول‌کننده‌اند که خودم آن‌ها را رهبری کرده‌ام. درست همان‌گونه که درس‌ها به شما کمک می‌کنند فکر و ذهن خود را التیام بخشید، سفرهای عشق نیز کمک می‌کنند تا قلب و روح‌تان را التیام دهید و وارد دنیای کشف و شهودها و دریافت‌های درونی شوید. دنیایی که ممکن است با آن بیگانه باشید. برخی از «سفرهای عشق» را می‌توانید به همراه همسرتان انجام دهید. این در حالی است که برخی دیگر را باید به تنهایی انجام دهید. در آینده بیشتر توضیح خواهم داد. سفرهای عشق را احساسی‌ترین، عاطفی‌ترین و تأثیرگذارترین بخش کتاب ارزیابی خواهید کرد.

3. تکنیک‌ها و روش‌های ارتباطی: به‌کارگیری این ابزار به شما کمک خواهد کرد تا الگوها و عادت‌های ارتباطی جدیدتر و سالم‌تری را در برابر عشق انتخاب کنید. این تکنیک‌ها را در سمینارهای خود به هزاران هزار نفر آموزش داده و شاهد تأثیر مثبت‌شان بوده‌ام.

اگر مجرد یا متأهل هستید، این کتاب برایتان مفید و مؤثر خواهد بود زیرا راجع به رابطۀ شما با خود عشق است.

در بخشی از متن این کتاب می خوانید:

هنگامی که همسرتان را از خود می‌رانید و پس می‌زنید به این معنی است که میان شما و او جدایی افتاده و دیوارهایی را میان خود ایجاد کرده‌اید. دفع کردن و از خود راندن به این معناست که ارتباط و پیوند شما به لحاظ احساسی عاطفی خدشه‌دار شده یا قطع شده است. ممکن است هم‌چنان با هم و در زیر یک سقف زندگی کنید، اما احساس تأهل نکنید. می‌توان گفت به لحاظ روحی عاطفی در یک طلاق نامرئی به سر می‌برید. با ورود به این مرحله خشم، انزجار و تنش روانی بسیاری میان شما و همسرتان ایجاد می‌شود و ارتباط احساسی روانی‌تان را ناممکن می‌سازد. این امر شما را بر آن می‌دارد تا از همسرتان جدا شوید. حال ممکن است این کار را به گونه‌ای پنهان و نامرئی انجام دهید. یعنی مدام از او انتقاد کنید یا سرزنشش نمایید یا به افراد دیگری از جنس مخالف علاقه‌مند شوید. ممکن است رویای طلاق و متارکه را در سر بپرورانید و یا حساب تمام کارها و کل زندگی‌تان را از کارها و زندگی او جدا کنید و سپس همه چیز را انکار نمایید و وانمود کنید اوضاع خوب است. با راه‌های عملی‌تر و ملموس‌تری نیز می‌توانید جدایی را به مرحلۀ اجرا درآورید. یعنی ممکن است همسرتان را تهدید کنید که از او جدا خواهید شد یا مدام با او جنگ و دعوا کنید و به لحاظ گفتاری و کلامی اذیتش کنید و به او ناسزا بگویید. آشکار است که در مرحلۀ سوم هر گونه عشق‌ورزی و روابط جنسی بسیار مشکل و عملاً ناممکن خواهد بود. زیرا در این مرحله چنان از دست همسرتان عصبانی و از او متنفرید که تحملش را ندارید.

 ۴۸۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-699-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۹۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیامى از باربارا دى آنجلیس:
نکته‏ هایى درباره‏ ى این کتاب
چرا این کتاب بسیار نیرومند و تأثیرگذار است؟
شیوه ‏ى استفاده از بخش راهنما
چنان‌چه متأهل یا مجرد هستید
توصیه‏ هاى پایانى
براى بهره‏ ورى هر چه بیشتر از این کتاب
بخش اول: با هم بودن
فصل اول: عشق را در اولویت قرار دهیم
فصل دوم: دلایل پنهان و ناشناخته ‏ى مشکلات و اختلافات زناشویى
فصل سوم: فرو ریختن دیوارها و موانع روحى احساسى راز خلق عشقى پایدار و ماندگار
فصل چهارم: چرا عشق و ازدواج مى‏ تواند بسیار مشکل باشد؟!
فصل پنجم: چگونه اعجاز عشق را زنده نگه داریم؟
بخش دوم: تمرین‌ها، آزمون‌ها و …
درس اول:عشق را در اولویت قرار دهید
درس دوم: «دلایل پوشیده و پنهان و ناشناخته‏ ى مشکلات و اختلافات زناشویى»
درس سوم: فرو ریختن دیوارها و موانع روحى احساسى: رازهاى خلق عشقى پایدار و ماندگار
نقاشى احساسات دوران کودکى
درس چهارم: نکته ‏هاى لازم براى موفقیت در روابط
درس پنجم: چگونه اعجاز عشق را زنده نگه داریم
بخش سوم: کارگاه عملی برای زوج‌ها
کارگاه عملی برای زوج‌ها
بخش چهارم: از دو سیاره‌ی متفاوت
مردها، زن‌ها و عشق از دو سیاره‌ی متفاوت

راهنمای دانلود کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس

برای دانلود کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس

نظرات کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس

لیدا تهرانی
۱۳۹۸/۵/۲۷
حتما حتما دانلودش کنین. باربارا دی آنجلیس یکی از بزرگترین و موفق‌ترین روانشناسای دنیاس و کتاباش حرف ندارن. ❤❤
من 13 سالم بود که برای اولین بار یکی از کتاباشو خوندم.
این کتاب برای هر کسی لازمه چون همه رو مخاطب قراره داده و از راه دور داره بهمون مشاوره میده. واقعا کم چیزی نیست...
و اینکه مرسی بابت کتاب‌های پرمحتوایی که رایگانشون میکنین🙏🙏🌺🌺
Fatima rahimi
۱۳۹۸/۵/۲۷
بابت این کتاب که رایگان در اختیار ماقراردادید واقعامتشکرم و‌اینکه این کتاب خیلی خوب و کاربردی هستش با اینکه تازه شروع کردم به خوندنش ولی احساس خیلی خوبی دارم وتاثیر مثبتش رو دیدم به همه پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونن مخصوصاکسایی که میخوان زندگیشون رو تغییر بدن ولی ترس از شکست خوردن‌دارن...
sajad ghorbani
۱۳۹۸/۵/۲۴
سپاسگزارم برای این کتاب‌هایی که به رایگان اواخر هفته به اشتراک می‌گذارید🌹
مشاهد همه نظرات (۵۷)