دانلود کتاب مصاحبه با شیطان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مصاحبه با شیطان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مصاحبه با شیطان

کتاب مصاحبه با شیطان اثر اصغر بهمنی، درصدد شناختن هر چه بهتر شیطان و مهارت‌ها و سیاست‌های اغواگرانه او است. مگر نه این است که باید دشمن را بشناسیم تا در دام او گرفتار نیاییم به خصوص دشمنی که دیده نمی‌شود و کار او وسوسه کردن است.

ابلیس از طایفه جن که قبل از انسان، از آتش بوجود آمده است. او شش هزار سال در میان ملائکه آسمان به عبادت پرداخت اما به‌دلیل خود بزرگ بینی، فرمان خدا را گردن ننهاد و از درگاه الهی اخراج شد. او همینک با میلیون‌ها نیروی شیطانی که در اختیار دارد مشغول گمراه کردن انسان‌هاست. برای آشنایی با ابلیس و برنامه‌ها و خاطراتش، این مصاحبه را حتما بخوانید.

ابلیس، دشمن قسم خورده آدم و فرزندان اوست. او چنان جراتی به خود داد که پس از شش هزار سال عبادت، در مقابل خدا بایستد و نافرمانی کند. او کسی است که از راه تهدید و رودررو با خداوند متعال، به آن ذات مقدس گفت: همگی را گمراه می‌کنم از چنین دشمن خطرناکی که هنوز زنده است و برای هر انسانی، شیطانی گماشته، باید شیاطین به قدری نزدیک شده‌اند که در رگ‌ها و خون انسان‌ها داخل گردیده و لحظه لحظه زندگی ما را تحت کنترل خود دارند تا در فرصت مناسب ضربه زهرآگین خود را فرود آورند.

از اولین تلاش ما برای مصاحبه با رئیس الشیاطین، ابلیس، تاکنون ۴ سال می‌گذرد. وقتی در ماه گذشته خبر رسید که ابلیس آماده مصاحبه است به خود لرزیدم چرا که با کسی مواجه می‌شدم که خود اولین گمراه شده و بزرگ‌ترین گمراه کننده است. با استعانت از خدای بزرگ و پناه بردن به ذات مقدسش و توکل بر قدرتش، خود را آماده این امر مهم کردم. در اولین ملاقاتم با ابلیس که همراه با ترس و لرز بود توافق‌نامه‌ای بین من و او نوشته شد که بین طرفین مصاحبه یعنی خبرنگار مسلمان و ابلیس، در حین مصاحبه بی‌احترامی نسبت به طرف مقابل ننموده و از ناسزاگویی، عصبانیت، برهم زدن جلسه و توهین به اعتقادات یکدیگر جدا خودداری نمایند. همچنین ابلیس قبول نمود که در آنچه می‌گوید صادق و راستگو باشد.

دکتر اصغر بهمنی جز، نوابغ خلاق در تنظیم و آماده‌سازی موضوعات عرفانی و مباحث دینی است. از محاسن آثار ایشان می‌توان به ابداع و نوآوری در شیوهٔ نگارش و جمع‌بندی آن اشاره نمود به عنوان مثال ایشان موضوع سرنوشت پس از مرگ را در کتاب سرگذشت ارواح در برزخ به‌صورت بسیار شیوا و دلنشین بیان نموده‌اند که تاکنون قریب به ۲۰۰ هزار جلد از آن به چاپ رسیده است. کتاب حاضر که مصاحبه با شیطان نام گرفته است نیز یکی از ابتکارات زیبای این مؤلف بوده که خود در قالب یک مصاحبه آمده و با استقبال بی‌نظیر خوانندگان محترم روبرو گشته است.

اصغر بهمنی آثار دیگری همچون مصاحبه با فرشتگان بزرگ در قالب یک کتاب تنظیم نمود، که توصیه به مطالعهٔ آن خصوصا در سنین نوجوانی می‌گردد. از دیگر آثار این مؤلف داستان پیش به سوی ظهور، دانستنی‌هایی برای مادران، رجعت، توکل، سرائی باقی را می‌توان برشمرد.

 ۹۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6477-26-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مصاحبه با شیطان

برای دانلود کتاب مصاحبه با شیطان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مصاحبه با شیطان
مهدی کادیجانی
۱۳۹۷/۳/۳
کتاب خیلی خوب و جذابی بود. بر اساس قرآن احادیث و روایات و با ساختار خلاقانه و مخاطب پسند
مهدی کادیجانی
۱۳۹۷/۲/۲۸
کتاب خیلی خوب، جذاب و تاثیر گذاری هست.
کاربر T
۱۳۹۷/۲/۱۴
کتاب عالی برای شناخت دشمن‌شیطان‌مطالب‌جذابی‌داشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)