دانلود کتاب معجزه های زندگی - معجزه در درون توست (کتاب ششم)

  • از: جیم ران، علی معتمدی
  • ناشر: انتشارات کلیدر
  • ۶۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب معجزه های زندگی - معجزه در درون توست (کتاب ششم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب معجزه های زندگی - معجزه در درون توست (کتاب ششم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معجزه های زندگی - معجزه در درون توست (کتاب ششم)

معجزه های زندگی کتاب ششم از مجموعه هفت جلدی "7اثر از جیم ران" می باشد.

جیم ران، سالهاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است.

در انسان توانایی خارق‌العاده‌ای است که می‌تواند با آن دقیقاً به آنچه باید داشته باشد، برسد. ولی تفاوتی بین «باید» و «خواستن» است.

بهترین انگیزه خودانگیختگی است. یکی می‌گوید، «ای کاش یکی بیاد و من را هُل دهد.» حالا اگر یکی پیدایش نشد چی؟ باید برنامۀ بهتری برای زندگی خود داشته باشید.

 ۶۸ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

اعتقاد
امور مالی
دانش
رشد شخصی
فلسفۀ شخصی
مسئولیت/ مسئولیت‌پذیری
برنامه‌ریزی
اهداف
روابط
خدمات
مهارت
موفقیت
ارزش‌ها

راهنمای دانلود کتاب معجزه های زندگی - معجزه در درون توست (کتاب ششم)

برای دانلود کتاب معجزه های زندگی - معجزه در درون توست (کتاب ششم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معجزه های زندگی - معجزه در درون توست (کتاب ششم)

نظرات کتاب معجزه های زندگی - معجزه در درون توست (کتاب ششم)

اسماعیل بزرگمهر
۱۳۹۸/۵/۲۳
توصیه من به دوستان این هست که قبل از خواندن این کتاب چند کتاب با موضوع مشابه خوانده باشید، تا زمانی که این کتاب را میخوانید بدانید تفاوت و عمق نگاه، و غنی و اثرگذار بودن این کتاب این شخصیت و حتی کتاب‌های دیگر استاد جیم ران چقدر است. و هر بار برگردید و برای موفق شدن انگیزه بگیرید. ⁦✔️⁩🍀🍀🍀🌿🌿⁦✌️😀⁦✌️⁩
setare sadeqhi
۱۳۹۶/۲/۱۶
سلام، راستش این کتاب با کتابهای دیگه خیلی فرق داره، نویسنده اونقدر با اقتدار جملات رو گفته که مجبور میشی هر کدوم رو چند بار بخونی یه مکث کنی و فکر کنی، جملاتش از طلاست، کار هر کسی نیست بیانش، کتابراه ممنونم ازت.
آرش ارمی
۱۳۹۴/۱۱/۱۹
خوب بود، مثل همهٔ کتاب‌های انگیزشی دیگه، بسیار شبیه بهمند، اما تنها ارادهٔ آدمی هست که تعیین میکنه کجای این دنیا و روزگار قرار خواهد گرفت..!
مشاهد همه نظرات (۳۳)