دانلود کتاب منطق و رازهای یک دیوانه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب منطق و رازهای یک دیوانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب منطق و رازهای یک دیوانه

کتاب منطق و رازهای یک دیوانه روایت زنی عاشق است که به دست فرهاد خادمی الکوهی به رشته تحریر درآمده است. گزارشی از ماجرای عاطفی سه زن.

فرهاد خادمی در کتاب منطق و رازهای یک دیوانه که نسبتا بلند از سبکی جدید و روایی است، از پیشینه روزنامه‌نگاری‌اش که به ‌آن اعتقاد دارد، استفاده کرده است. او ماجرای عاطفی سه زن را روایت یا در حقیقت «گزارش» می‌کند. هر کدام از زن‌ها، زندگی پر ماجرایشان، سختی و رنج‌هایی را که تحمل کرده‌اند از منظر راوی سوم‌شخص، مونولوگ و فلاش‌بک به گذشته و تاریخ روایت می‌کنند. 

داستان کتاب منطق و رازهای یک دیوانه در حقیقت روایتی از زندگی آدم‌هایی در این جامعه است که سعی کرده‌اند خلاف هنجارهای پذیرفته‌ شده و سنتی جامعه حرکت کنند و مقاومت‌هایی که علیه آن‌ها در عالم معنا صورت می‌گیرد. زنی که در این داستان دیوانه توصیف می‌شود در واقع عاشقی است که خواسته تا غل‌ و زنجیرهای سنتی موجود را تا حدی تعدیل کند و برای اثبات نظر خود از تمثیل‌ها و مثال‌های مختلفی استفاده می‌کند.

در کتاب منطق و رازهای یک دیوانه، دیوانه‌ها آرام و منطقی توصیف می‌شوند تا نشان داده شوند افرادی که در این جامعه حرفی برای گفتن دارند آشوبگر و مخرب نیستند و تمایل به گفت‌وگو و تعامل با دیگران دارند و دیوانه این داستان با ادبیات خاص خود، کسانی را که از گفت‌وگو و پنهان‌کاری لذت می‌برند منع می‌کند و سعی دارد حس هم ذات‌پنداری را بر‌انگیزاند.

 ۱۶۰ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5564-62-4 

چاپ ۱۳۹۲: ۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب منطق و رازهای یک دیوانه

برای دانلود کتاب منطق و رازهای یک دیوانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  منطق و رازهای یک دیوانه
hashemi hashemi
۱۳۹۶/۱/۲۰
فوق العاده بود پایان داستان خیلی جذابی داشت
Panahi P
۱۳۹۶/۱/۱۰
نمیدونم چندمین نوشته اتونه اما خیلی جای کار داره.
موژان مرادی
۱۳۹۶/۱/۸
درود و ارادت جناب خادمی؛بذارید بگم که قلمتون هنوز کمی جای کار داره و یکم دیالوگ‌ها هم مشکل داره، اما خداقوت!‌ خوب بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)