دانلود کتاب من دیوانه نیستم

  • از: یاسر بولاغی
  • ناشر: انتشارات ارشدان
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب من دیوانه نیستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من دیوانه نیستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من دیوانه نیستم

کتاب من دیوانه نیستم به قلم یاسر بولاغی، حکایت جوان هجده ساله‌ای به نام محمود را روایت می‌کند که به دنبال کار می‌گردد.

در بخشی از کتاب من دیوانه نیستم (I am not crazy) می‌خوانیم:

اشک از چشمانش جاری شد و مانند قطرات باران صورت و گونه‌هایش را خیس می‌کرد و بر زمین می‌افتاد. بعد از چند لحظه از جایش بلند شد و با دستانش اشک چشمانش را پاک کرد. نگاهی به اتاقش کرد. انگار چیزی در سرش بود. دوان دوان به سمت اتاقش رفت. در اتاقش را باز کرد و به طرف کمد لباس‌هایش رفت. به لباس‌هایش نگاهی کرد. یکی‌ یکی به آن‌ها چنگ می‌زد، اما یکی از یکی دیگر قدیمی‌تر و کهنه‌تر بود.

بالاخره یکی را برداشت و مشغول عوض کردن لباس‌هایش شد و بعد از اتاقش بیرون آمد. از پله‌ها پایین رفت. وقتی به پایین پله‌ها رسید، ایستاد. به طرف در خانه نگاه کرد. آرام آرام به سمت در خانه رفت. وقتی نزدیک در شد، دستش را به طرف دستگیره در برد تا آن را باز کند. اما همین که دستش را نزدیک دستگیره کرد لحظه‌ای دست نگه داشت. دستانش می‌لرزیدند. نمی‌دانست که کار درستی انجام می‌دهد یا نه. اما او در دلش تصمیمش را گرفته بود. پس با همان دستان لرزانش دستگیره در را محکم گرفت و در را باز کرد. به بیرون نگاهی انداخت. آفتاب به صورتش می‌تابید و چشمانش را اذیت می‌کرد. دستش را جلوی چشمانش گرفت تا نور خورشید اذیتش نکند. یک پایش را بیرون از خانه گذاشت.

اما قبل از آنکه پای دیگرش را هم بیرون بگذارد و از خانه بیرون برود برگشت و به داخل خانه نگاهی کرد. به آن میز و مبل‌هایی که در داخل پذیرایی خانه‌شان بود. به میز و صندلی‌های آشپرخانه‌شان، به اتاقش در طبقه بالا و به طاقچه خانه‌شان که قاب عکس پدر و مادرش بر روی آن بود. نمی‌دانست چه کار کند. احساس سردرگمی می‌کرد. اما مجتبی را به یاد آورد. به یاد آورد که چطور دیشب مقابل عکس پدر و مادرشان ایستاده بود و با چشمان اشکبار می‌گفت: منم می‌خوام یه روز... فقط یه روز برای خودم زندگی کنم.

 ۱۸۰ صفحه، ۱۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-995-565-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب من دیوانه نیستم

برای دانلود کتاب من دیوانه نیستم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من دیوانه نیستم
پوریا محمدی
۱۳۹۸/۴/۴
این داستان داخل خودش چند تا داستان داره که هر کدوم سرگذشت تلخ به عده افراد که از کارهای گذشتشون پشیمون شدن تقریبا سبک داستان دوست داشتم
مهسا کردبچه
۱۳۹۸/۵/۲۶
خیلی قشنگ بود، گریه مو دراورد،‌ای کاش آدمها بتونن انسان بودنو یاد بگیرن
۱۳۹۷ ۱۳۹۷
۱۳۹۸/۱۰/۹
داستان زیبایی که خوب پیش می‌رفت و آموزنده بود. کاش یاد بگیریم که دیگران را بر اساس شخصیت، قلب پاکشون و توانایی هایشان ببینیم نه ظاهر آنها. احتیاجی نیست که دایم در مورد ظاهر افراد اظهار نظر کنیم، سوال بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)